Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość yarx

Złocenie bransolety.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yarx

Posiadam bransoletę z której złazi złotko, i chociaż ogólnie nie wygląda ona źle to jednak razi to moje uczucia estetyczne. Stąd moje skromne pytanie. Czy ktoś spotkał się gdzieś z taką usługą, gdzie [Wrocław preferowany] i czy muszę oddać bransoletę do złocenia luzem, tzn z ogniwami porozdzielanymi od siebie [tak mówi mi moja logika]. Za pomoc serdecznie dziękuję, a by uprzedzić niepotrzebne posty to dodam, że "search" na tym forum jak i w google nie przyniósł mi oczekiwanych rezultatów :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To na kilka sposobów można załatwić. Najłatwiej to do jubilera, załatwi wszystko co trzeba tyle, że niekoniecznie tanio. Można do galwanizerni, ale takie nietypowe detale dobrze jest dostarczyć przygotowane, to znaczy wyczyszczone, naprawione i wypolerowane, to wtedy mamy pewność, że będzie dobrze i nie zepsują przez nieodpowiednie polerowanie na przykład. Dla samodzielnych, można zakupić gotowy zestaw do złocenia. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

safinowski - gdzie są takie zestawy do złocenia? chętnie bym kupił, bo też mam parę rzeczy do poprawienia, a żaden z miejscowych jubilerów takich rzeczy nie chce robi

Pozdrrawiam

Artur


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są dostępne różne zestawy w zależności od potrzeb. t. 691 045 744.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vichek1966

Będę ten temat śledził z uwagą,bo też mam conieco do ozłocenia.A może takie zestawy istnieją do chromowania?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarx

Znalazłem zestawy do złocenia na zasadzie arkusze złota + klej. A także coś bardziej interesującego na http://www.zloty-dotyk.pl/index.php?show=maszyny , w tym momencie czekam na odpowiedź od nich [cena złocenia u nich, cena zestawu do złocenia, cena materiałów eksploatacyjnych. Jak tylko dostanę odpowiedź, podzielę się z Wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vichek1966

Ciekawy trop, mają siedzibę w Clevealand USA a to namiar na stronkę z ich cennikiem - dla porównania.Dodatkową cenę robi koszt przesyłki z USA ok.25 - 35 USD.Pójdę po śladzie i poszukam u siebie,może jest jakaś alternatywa...

http://www.goldtouchinc.com/beakerplating/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kraju wszystko można dostać. Nie trzeba sprowadzać. Do złocenia i do innych pokryć. Tylko to nie są towary w najbliższym kiosku dla masowego klienta, tylko zaopatrzenie dla majstra, który wie jak się tym posłużyć. To nie znaczy że taki towar jest trudno dostępny. Dlatego podałem numer telefonu, żeby można kilka pytań zadać i udzielić odpowiedzi.

t. 691 045 744. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość musashi_miyamoto

Witam Panowie, może ostudzę ciut Wasz zapał lecz złocenie na zimno nie ma sensu, a na gorąco powłoki otrzymuje się na cyjanku potasowym, raczej bez znajomości nie do zdobycia oraz silnie trująca, przy złoceniu ważna jest także twardość powłoki, w złoceniu na zimno jeśli efekt będzie bdb. w co wątpię, gdyż nic jak doświadczenie nie nauczy, a to są lata, powłoka zejdzie w bardzo szybkim czasie, na gorąco będzie dużo lepsza oraz trwalsza. Ja osobiście polecam firmę ARGENTUM http://www.artsakr.pl/ Łąck, Koszelówka 3 (k/Płocka) tel. 024 2771322 lub 024 2628488 fax 024 2775494 lub tam Was skierują do firmy, która złoci nawet mechanizmy :grin: ceny są przystępne, jakość wykonania oceniam w skali 1-10 na 9-10, firma z tradycjami i wielkim doświadczeniem :grin: lecz jeśli nie przekonałem Was i wierzycie w swoje możliwości, proszę zapytać o złocenie w poniżej podanych firmach lecz z doświadczenia polecam opcję ARGENTUM :lol:

 

Największe i najlepiej zaopatrzone hurtownie Jubilerskie

 

ARMA Warszawa,

ul. Orla 8

tel / fax: (22) 654-29-27

 

GRANIT Gdańsk

Ul. Polanki 124 D

tel. (+48 58) 344 61 35

 

P.A.T. Bugała Częstochowa

ul. Legionów 100

+48 (34) 368-24-46

+48 (34) 368-24-47

 

Alco Dominik Łobaczewski

+48 12 266 20 66

+48 601 72 99 73

 

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.