Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Structural

Kwadraciaki z chronografem

Zegarki w kwadratowej kopercie z chronografem  

86 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy nie głosuję wyłącznie rozumem, teraz także: chociaż nie jestem fanem TAGa, to tym razem nie musiałem się zbyt długo zastanawiać. Głosowałem za wygląd (prostota) i rajdowe konotacje. Omega może i jest technicznie bardziej zaawansowana, ale nie ma to dla mnie znaczenia.

 

ML i Edox - nie ma o czym mówić.


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kumpla, który ma dwa identyczne TAGi Monaco Chrono. Że ma dwa, odkryłem przypadkiem, będąc u niego kiedyś z wizytą - leżał jeden na stole, podczas gdy drugiego miał na nadgarstku.

 

To mój ulubiony zegarek - wyjaśnił - zawsze kupuję kilka par identycznych dżinsów bądź koszul. A co zrobię, jak mu się coś stanie albo go będzie trzeba odesłać do serwisu?

 

Pracuję z nim w jednym biurze, więc widuję ten zegarek codziennie - i muszę przyznać, że ma coś w sobie. Jeszcze bardziej go polubiłem (TAGa), od kiedy zobaczyłem jednego na drobnym kobiecym nadgarstku. Wyglądał :shock: :shock: :shock: Więcej nie napiszę, bo może to jakaś młodzież czyta, ale ten zegarek jest naprawdę świetny...


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po 1...zdjecie glowne nei dziala :lol:

 

po 2. glosuje na TAG'a i Omege...tylko dlatego, ze 2 pozostale zdecydowanie mi nie leza...natomiast z wybranej 2 zdecydowanie beardziej podoba mi sie TAG - ta Omega jakos nieudana.....Proponowal bym dodatkowo TAG'A Monaco Mcqueen Edition:

 

1797_LRG.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjecie glowne nei dziala

serio?

u mnie działa - może Imageshack zrobił sobie przerwę na papierosa?

 

A ML ma świetną koronkę :shock:

post-6305-0-22231900-1330871861.jpg


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

którego edoxa porównujemy : automatic czy big date? Pytam z ciekawości bo i tak wskazałem omegę


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
którego edoxa porównujemy : automatic czy big date?

No przecież nie kwarca...


Pozdrawiam serdecznie - Jan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Omega zdecydowanie wygrywa, a drugi myślę ze ML


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na TH i Edoxa.

Dlaczego tak? TH to historia w pięknym wydaniu, Edox to kwintesencja świeżego, współczesnego designu.

MaurycylaKrzyżyk jest nijaki natomiast Omesia (przy całym szacunku dla bebechów) po prostu obleśna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głosowałem na EDOXa,gdyż jest jedyny zegarek wśród tej czwórki,który nosiłem na nadgarstku przez kilka godzin,i zrobił na mnie wielkie wrażenie,głównie dizajnem.

ML i X2 ...przemilcze ich wyląd....a TAG jakoś mi całościowo jako firma nie podchodzi(uprzedzenie bez powodu :neutral:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie : "Który Ci się najbardziej podoba i dlaczego Omega" skłania do przekornych odpowiedzi. Moja brzmi - TAG - za Steve'a Mc'Queena właśnie i Pontos - mechanicznie nic ciekawego, optycznie - piękny. Jakoś tak bardziej podobają mi się chronografy z 2 a nie z 3 tarczami.

A ten jest jednym z ładniejszych.

A więc - Omega technicznie górą, ale - może właśnie z przekory - prowadzi TAG.

Ciekawe, jak to się skończy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

swoje głosy oddaje na TH na miejscu nr. 1 , natomiast na miejscu nr 2 Omega . powody opisali powyżej koledzy więc nie będę przepisywał jeszcze raz tego samego . do ML'a wciąż nie mogę się przekonać a Edox zupełnie mi się nie podoba , zresztą Omega też nie za bardzo i jeżeli głoś miałby być zdecydowany to TH .


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAG i Edox, pierwszy za McQueen'a drugi mi się po prostu podoba :lol:


"A był dla kierowania zespołem tym, czym Herod dla Towarzystwa Przedszkolnego w Betlejem"

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Omega za design i mechanizm.Następnie bezkonkurencyjny jest oczywiąście Edox.Jest to kwintesencja nowoczesności przy bardzo dobrej relacji cena/jakość.TH który jest wystawiony w tym pojedynku dobrze wygląda moim zdaniem tylko na zdjęciu.Mierzyłem go ostatnio u Kruka.10,8 k.pln.za zegarek ,ktory nie posiada szafirowego szkła to abstrakcja.Poza tym ma kiepskie wymiary.Generalnie IMO najwieksza porażka w tym pojedynku.


pzdr.

rossi77

 

"...moja rada jest taka- łagodna droga,to łagodny sposób..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje typy:

 

EDOX Classe Royale

 

TAG Heuer Monaco

 

Kolejność właściwie wybrana (wyłącznie subiektywnie).

EDOX już dawno wpadł mi w oko a teraz czekam aż wpadnie odpowiednia kwota do kieszeni (pomarzyć zawsze można...).

TAG dlatego, że w Omedze szalenie burzy mi porządek to "X2" na cyferblacie...

Jak pisałem - to subiektywne odczucia.


nasciturus

nasciturus pro iam nato habetur, quotiens de commodis eius agitur

___

Poszukuję zegarków 24h (Pakety, etc.) oraz Slavy Medical za rozsądne pieniądze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TAG, bo jako jedyny w tym zestawie nie zapaćkał całkiem tarczy i jest po prostu czytelny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałem tych zegarków na żywo więc moja ocena nie jest do końca wyważona, ale postawiłem głosy na Omegę i Tag'a. Ze zdjęć najbardziej mi się one podobają.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zagłosowałem na TAG-a bo jest ładny a na drugim miejscu u mnie ML.


Pozdrawiam

Krzysiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość solo501

Tag Heuer

 

Jedyny, który założyłbym na nadgarstek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Tag Heuer

 

Jedyny, który założyłbym na nadgarstek

 

Ja tak samo, nie znoszę kwadratowych kopert, ale TH z niebieską tarczą jest świetny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. TAG Heuer .

2. ML.

Bo najbardziej mi "leżą".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.