Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość balikus

Instrukcja do Casio Protrek PRW 1300 lub Casio Protek PRW 1300

Rekomendowane odpowiedzi

Gość balikus

Witam wszystkich

Poszukuje instrukcji obsługi w jez. polskim do zegarka Casio Protrek PRW 1300 lub Casio Protek PRG 110 (podobno istnieje między tymi modelami niewielka różnica). Szperałem po necie ale znalazłem instrukcje tylko w jez. angielski. Za wszelką pomoc z góry pięknie dziękuje.

Serdecznie pozdrawiam. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do kwestii to najprostszym sposobem na zdobycie instrukcji w języku poskim będzie udanie sie do punktu w którym kupiłeś zegarek. Okazujac paragon bądz też karte gwarancyjna poprosić o takową instrukcje gdyż sprzedawca ma obowiązek dać tobie ją :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość balikus

To prawda, że jest to najprostszy sposób, niestety nie możliwy do realizacji.Zegarek został sprowadzony z zagranicznego rynku i jest do niego dołączona instrukcja w języku obowiązującym na tamtym rynku. Jednak dzięki za radę. Oczekuje dalszych sugestii. :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to może inaczej

 

z czym masz problem to postaramy sie to w miare czytelnie wyjaśnić :rolleyes: chodź nie ukrywam ze moje zdolności w przekazywaniu wiedzy nie są na najwyższym poziomie, niestety ale należe to tzw wzrokowców :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość balikus

partyszuk Dobry człowieku, pytasz się z czym mam problem hi hi ze wszystkim. Pierwszy raz używam zegarka z tyloma funkcjami (do tej pory Timex). Tak naprawdę interesują mnie sprawy związane z kalibracją wysokościomierza, kompasu i barometru. Poza tym instrukcja w języku pol. pozwoliłaby mi na dokładnym zapoznaniem się z funkcjonowaniem danego zegarka. Śliczne dzięki za życzliwość i zainteresowaniem tematem.

Serdecznie pozdrawiam :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w takim razie prześlij mi maila na PW może coś dobiore do twojego sikora :rolleyes: albo sam opracuje instrukcje :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość balikus

Mogę się tylko pokłonić (mail poszedł :rolleyes: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość balikus

partyszuk Mogę tylko chylić czoła przed tak profesjonalnym i szybkim działaniem. Dzięki i pozdrawiam. :rolleyes: :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jjarik

witam mój zegarek to prg-40 i jak kolega wyzej kupilem go w innym kraju dzieku czemu nie mam instrukcji w jezyku polskim jak bym mógl prosic to bym byl bardzo wdzieczny pzdr i dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jjarik napisz mi na PW maila a postaram się podasłać jak najszybciej instrukcje do tego modelu bądź jej odpowiednik :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość seemex

witam.mam prośbe czy masz moze mozliwosc wysłac mi instrukcje obsługi do casio prw1300.mam po angielsku ale nie jest dla mnie w całosci zrozumiała.bede wdzieczny jezeli mi wyslesz.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość balbin

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktor07

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Ja bardzo proszę o wysłanie na e-mail([email protected])

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy ktoś mógłby mi pomóc w uzyskaniu/zdobyciu polskiej instrukcji do protreka PRW 2000T-7ER

moduł 3172

Mam po zagranicznemu, a mnogość funkcji jest dla mnie w obcych językach nie do ogarnięcia.

Byłbym bardzo wdzięczny, dobrzy ludzie. Jakby co mail [email protected]

Dziękuję i pozdrawiam,

Cezar


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Witam,jeżeli posiadasz instrukcje obslugi do Casio PRW 1300 to bardzo bym prosiła o wysłanie na [email protected] gory dzieuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,jeżeli posiadasz instrukcje obslugi do Casio PRW 1300 to bardzo bym prosiła o wysłanie na [email protected] gory dzieuje.

 

 

 

 

Witam

 

Zauwazylem, ze posiadacie instrukcje w prawdzie szukam caly czas do CASIO 1500T-7VER, ale moze ta instrukcja jest podobna w koncu posiadaja podobne funkcje. Prosilbym bardzo o przeslanie mi na adres : [email protected]

 

Z gory naprawde bardzo dziekuje :)

 

 

Pytanie juz niewazne, odpowiedz w temacie CASIO PROTREK 1500T-7VER

 

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Drogi balbinie

Dołąnczam się do prośby o przesłanie instrukcji do PRW-1300 na adres [email protected] - z góry wielkie dzięki - pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Witam. Również poproszę o instrukcję. Mój adres e-mailowy: [email protected] Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Witam. Również poproszę o instrukcję. Mój adres e-mailowy: [email protected] Dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuje polskiej instukcji do Casio PRW 2000T-7ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MOD.

Wciskając przycisk raportuj nie otrzymacie instrukcji obsługi. Myśleć, Panowie, myśleć, nie ma lekko !!!


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. posiadam instrukcję Pl do PRW-1300 PRG-80 / 110 to podobny panel. zegarek to Casio ProTrek PRG80L podchodzi pod 1300 funkcjami. spotkałem się z kilkoma postami na ten temat więc chętnie pomogę jeżeli ktoś szuka. instrukcja polska w formacie PDF 66stron.

Witam, wlasnie kupilem casio PRW-1300, niestety nie mam instrukcji w jezyku Polskim, czymoglbym prosic o przeslanie na adres [email protected]

Dziekuje i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie zakupiłem sobie zegarek Casio Pro Trek PRW-1300T-7VER i niestety posiadam tylko instrukcję w języku angielskim gdyż zegarek został zakupiony w Angli. Dzwoniłem do firmy Zibi która jest jedynym przedstawicielem firmy Casio w Polsce i uzyskałem informację od pani konsultantki, że jeśli posiadałbym kartę gwarancyjną podbitą przez ich firmę to wysłali by mi instrukcję do domu. Ja niestety mam gwarancję jedynie Angielską więc pani mi powiedziała, że nie może mi wysłać instrukcji nawet w wersji elektronicznej. Z tego co widzę posiadacie polską instrukcję w wersji elektronicznej więc prosilbym o przesłanie na adres [email protected]

Z góry dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Poszukuje instrukcji obsługi w jez. polskim do zegarka Casio Protrek PRW 1300 model 3070 oraz mam pytanie czy w tym zegarku wymienia sie baterie

W okresie zimowym gdy nie ma dostepu do swiatla ponieważ nosi się długie rękawy zanikł całkiem wyświetlacz i miga tylko literka E

Co zrobić?

bader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.