Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kotylozaur

Właśnie obejrzałem film...

Rekomendowane odpowiedzi

Infiltracja.

 

Obsada, tematyka, akcja i fabula... - dla mnie niesamowita sensacja - POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86

Nie wiem co jest fajnego w American Beauty. Oglądałem kilka razy i jedyne co mi się w nim podobało to Mena Suvari.

A co do Infiltracji, nie widziałem ale nie sądzę żeby była lepsza od Infernal Affairs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infoltracja bardzo dobra ale nieporownywalnie slabsza niz Infernal Affairs. Amerykanie zrobili swoja wersje i musze przyznac ze wyszlo im to bardzo fajnie. Ostatnio z filmów ktore widzialem polecam "Passengers".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest fajnego w American Beauty.

 

Nic :lol: Nudny i przereklamowany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mogę uwierzyć, że słyszę takie głosy. ilosć sposobów w jakie można ten film interpretować jest ogromna!

 

Chociażby jako film o upływie czasu, koncentracji na chwili, konwencjach społecznych, zakazanych poksach, spełnieniu marzeń... Za kazdym razem jak oglądam ten film widzę coś nowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komu sie podobala "Infiltracja" - nie widzial "Infernal Affairs"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
nie mogę uwierzyć, że słyszę takie głosy. ilosć sposobów w jakie można ten film interpretować jest ogromna!

 

Chociażby jako film o upływie czasu, koncentracji na chwili, konwencjach społecznych, zakazanych poksach, spełnieniu marzeń... Za kazdym razem jak oglądam ten film widzę coś nowego.

 

 

Ja lubię filmy z hepi-endem :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale z perspektywy głównego bohatera to nie jest taki znowu straszny koniec. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Komu sie podobala "Infiltracja" - nie widzial "Infernal Affairs"...

Jak juz pisałem jak chcemy porównac te filmy to Infernal Affairs wypada nieporównywalnie lepiej ale Infiltracja oceniana jako film sam w sobie jest bardzo dobry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość areczek86
Wiem, że to dziwnie zabrzmi, ale z perspektywy głównego bohatera to nie jest taki znowu straszny koniec. 

 

 

Znam lepsze od kulki w głowę i mózgu na ścianie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co jest fajnego w American Beauty.

Nie mam "chopla" na punkcie tego filmu, ale dla mnie to historia o wolności.... Faceta stać było na rzucenie w diabły wszystkiego, co do tej pory było dla niego takie "ważne"... Na kryzys w swoim życiu zareagował dużo lepiej niż Douglas w "Upadku"... Choć strzelnie z ręcznej wyrzutni też na pewno rozładowuje stres :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny film niedawno widziałem. Zwie się My Blueberry Nights, reżyseria Wong Kar-Wai.

Kto jest sympatykiem wdzięków Norah Jones i Natalie Portman pewnie chętnie zobaczy.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego film pojawił się dopiero teraz w rubryce Nowości ale polecam

go bardzo mocno... tytuł "Into the wild" przetłumaczony na "Wszystko za życie".

Historia oparta na faktach z fenomenalną muzyką oraz zdjęciami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To o tym facecie, tóry wszystko rzucił w diabły i pojechał na żywioł na alaskę? Polecano mi to na pewnym amerykańskim forum, chyba pora to zassac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polskie komedie to dla mnie wielka tajemnica.

 

widzę w kinach jak walą na nie tlumy a mnie one nie bawią w ogóle.

 

Znaczy, nawet się nie moge uśmiechnąć. Nic. Null. Nada.

 

Mówię o tych relatywnie nowych komediach typu "testosteron", "nie kłam kochanie" i inne tego typu produkcyjniaki 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To o tym facecie, tóry wszystko rzucił w diabły i pojechał na żywioł na alaskę? Polecano mi to na pewnym amerykańskim forum, chyba pora to zassac.

Dokładnie ta historia... i nie dziwię się, że polecano :blink:

7211089.3.jpg

Oficjalna strona filmu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny, mądry film, a muzyka Vedera tworzy, fenomenalny klimat. Szkoda tylko, że Soundtrack w znacznej mierze to krótkie kawałki, ale i jego warto posłuchać. Jeden z moich ulubionych filmów.


All That You Can't Live Behind

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny, mądry film, a muzyka Vedera tworzy, fenomenalny klimat. Szkoda tylko, że Soundtrack w znacznej mierze to krótkie kawałki, ale i jego warto posłuchać. Jeden z moich ulubionych filmów.

 

Troszkę mi się dłużył, ale mam pozytywne wrażenie :-)

 

Ja ze swojej strony mogę polecić Elizebethtown, Garden State, That Beautiful Somewhere, filmy utrzymujące refleksyjno-melancholijno-egzystencjonalny klimat.


"Zdziwiło was, panowie, żeście usłyszeli z moich ust słowo "Bóg", lecz zapewniam was, że pojęcie Boga i cześć jaką mam dla niego opieram na podstawach tak pewnych jak prawdy z dziedziny fizyki." - Michael Faraday

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tsuki - bo polskie wspolczesne komedie smetne sa, nie ma Barei - nie ma fajnej komedii

 

zreszta dotyczy to innych gatunkow imo, slabe ksera zachodnich produkcji albo beznadziejne "ambitne" polskie kino autorskie tudziez ekranizacje lektur szkolnych, zal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
z lekkich filmów, rzekłbym komedii romantycznych to (każdorazowo z dreszczem) "The Thing" Johna Carpentera.

funkcja "Repeat" jest stworzona właśnie po to, abym mógł go sobie oglądać.

 

 

Lubie Twoje poczucie humoru...

 

To mi przypomina historie sprzed wielu lat, kiedy to kolega zachecil mnie do pojscia do kina na film "Harry Angel" (w oryginale chyba "Angel`s heart") z Mickiem O Rourke reklamujac film cyt. " fajny kryminal, tylko ma dziwny koniec". Poszedlem do kina i prawie umarlem ze strachu...


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha!

 

Kolega zaprosił kiedyś moją żonę ze mną (w tej właśnie kolejności) na "komedie romantyczną" - właśnie uzbroił swe kino domowe...

 

Puścił "Statek Widmo".


I love it when a plan comes together

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość andree

Niedawno ogladałem ,ale wlazłem jak film juz leciał i zapomniałem sprawdzic w telegazecie tytuł.Może ktos ogladał i zna tytuł bo film mi sie niesamowicie spodobał :Harvey Kaityel spełniajacy życzenia w dosyc osobliwy i przewrotny sposób oraz paczka w tle ktorą transportuje młody chłopak autostrada stanowa numer szesc ktora nie istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno pojawił się nowy film Guya Ritchiego "RocknRolla" trochę śmieszny, na pewno inny od reszty, coś w rodzaju "Layer Cake" czy może jak "Snatch". Ogólnie mogę polecić.

 

Ścieżkę dźwiękową ze wspomnianego wyżej Garden State uważam za jedną z lepszych, ale w samej czołówce znajduje się OST z Wicker Park(polski tytuł Apartament... :blink: ) sam film też bardzo mi się podoba, choć nie ma co się oszukiwać to romansidło jest B) Ale muzyka świetna.


Spacelovematic :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie Harvey Kietel tylko Gary Oldman. A tytułu nie pamiętam.

 

Edytka: Mam "Ale jazda" "Interstate 60".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.