Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MasterFan

Dyskusja na temat NASZEGO Zegarka Klubowego...


Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŻÓŁTODZIUB
Tak patrze na to troche z boku od kilku dni (z boku bo jestem tu mlody starzem) i troche mi smutno sie robi.... jak widze jak malo osob potrafi podejsc do sprawy powaznie , zawrzec kompromis ... niektorzy tylko marudza i krytykuja. Szkoda ze zegarek klubowy o ile jaki kolwiek powstanie bedzie zegarkiem kilkunastu osob , a nie wiekszej rzeszy forumowiczow.

 

Szanowny kolego my tutaj nikogo do niczego nie zmuszamy. Smutne jest tylko to że taką mamy solidarność w tym klubie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jednego tylko - dlaczego nie może powstać kilka zegarków klubowych 8) Może powostać Prim dla pewnej grupy, Zeno na innej, a Epos lub Fortis dla jeszcze innej. Może powstać też hand-made, jak kto woli. Wyznacznikiem skuteczności realizacji oferty byłoby zainteresowanie nią. Nie ma chętnych - nie ma zegarka. Jest grupa 10, 20, 50 osób - jest zegarek.


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To, ze widziales Azjatę w Basel wcale nie znaczy, ze są szwajcarski-azjatyckie.

Pawle, właśnie widziałem Azjatę w Basel i byłem szczerze ciekaw co powiesz, bo nie miałem czasu się zapytać na stoisku Eposa, zapomniałem tylko dać :) na końcu postu, może wtedy byłby jaśniejszy dla Ciebie.

 

To takie jałowe bezsensowne dorabianie postów.
Eye Lip podważa ich szwajcarskość, a co ma na myśli pisząc azjatyckie, nie chce wytłumaczyć.

Taki niestety poziom niektórzy mają, palnąć głupotę i uciec.

Przykro mi ale poszedłem spać i nie mogłem odpowiedzieć w ciągu paru minut, następnym razem będę czekał na posterunku aby przypadkiem nie wprowadzić Cię w błąd.

 

Naprawdę Paweł nie myśl sobie, że każdy Cię atakuje, albo chce Ci popsuć biznes, musisz podchodzić z większym dystansem do tego wszystkiego i się nie denerwować, bo tylko sobie zdrowie zniszczysz :)

 

Sam kupiłem jak pisałeś 2 eposy i to wspaniałe zegarki.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szwajcarsko-azjatyckie
To stwierdzenie jest raczej dwuznaczne i dla nie znających marki oznacza mniej więcej tyle, ze składane są w Azji. Doskonale o tym wiesz.
że każdy Cię atakuje,

Wcale tak nie myślę. Nie lubie tylko nie domówień.

Jeśli nie potrafiłeś znaleźć wytłumaczenia dla Azjaty trzeba był zapytać, przeczytać etc a nie pisać takich bzdur.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Już powstał. Mogę tak powiedzieć.

Niestety dla niektórych taki zegarek to obciach.

Trudno, widocznie zbyt mało w tym klubie prawdziwych miłośników zegarów i zegarków, a za dużo pozerów.

Kolego. Posuwasz się za daleko. To że ktoś nie chce Zeno nie oznacza że nim gardzi. Osobiście bardzo mi się ten zegraek podoba ale z omówionych w innym miejscu powodów nie zamierzam go nabyć.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie udało sie przeprowadzić regularnego konkursu ofert

Myślę, że kilku klubowiczów chętnie przedstawiłoby swoje oferty.

Akcja z Zenkiem dosyć mnie zaskoczyła (może przeoczyłem jakiś temat).

Propozycja Pana Tik Taka może spóźniona, ale atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Propozycja Pana Tik Taka może spóźniona, ale atrakcyjna.

 

Spóźniona i nieaktualna. Szkoda zdrowia.

Inna sprawa, ze EPOS na pewno nie zrobi 10 zegarków tak jak zeno, za to cena byłaby wyśmienita.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełny brak determinacji Tik Taka zmusił mnie do refleksji. Czy złożona propozycja miała rzeczywisty charakter ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy złożona propozycja miała rzeczywisty charakter ?

a jaki?

Przeczytaj cały wątek :D, zobaczysz czemu nie warto się starać :D


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę tylko powtórzyć jeszcze raz - szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy złożona propozycja miała rzeczywisty charakter ?

a jaki?

Przeczytaj cały wątek ;), zobaczysz czemu nie warto się starać :D

Pomimo iż nie przepadam za Eposami - tego bardzo chętnie bym nabył jako zegarek klubowy :!: - szkoda że wcześniej nie zaproponowałeś takiego rozwiązania :!: Wracając do dyskusji - to tylko w kwestii wyjaśnienia toczyłem dyskusję ze Zpejcelem - a dokladnie chodziło mi jedynie o tą część gdzie była mowa że żadna szwajcarska firma nie zrobi zegarka klubowego za cenę 1000-1500 zł :!: i tylko z tego powodu napisałem kilka bzdurnych postów gdyż nie lubię jak Ktokolwiek wciska ciemnotę i to wszystko.

Wracając do tematu Eposa na 2892 - sądzę iż taki werk zadowoliłby znacznie większą ilość chętnych - ale nie ma co się oszukiwać :wink: przecież i tak już po "herbacie " :roll:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ŻÓŁTODZIUB

Panowie!!! nic straconego

 

Możecie płodzić dalej jałowe dyskusje - niebawem już jakiś mały jubileusz się zbliża - więc bęzie jak znalazł :lol::):D może coś z tego wyjdzie :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bedzie 1,5 roku już 12.06.07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postepujac leniwie i nie czytajac calego temtu spytam czy wszystkie zenki sie sprzedaly czy moze sa jakies ktore nie zostaly przez klubowiczow kupione ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.