Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Fortis vs. TAG Heuer - ZAKOŃCZONY

Argumentuj, głosuj  

39 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

...a se kliknę TAG'a :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nigdy nie przepadałem za Fortisem. To ja też se klikne na TAGa :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna ta zabawa nie :?: :wink: :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myslalem ze wybor bedzie oczywisty...

Tansze Tag'i calkiem mi nie odpowiadaja. Kwarce, a do tego stylistyka ogolnie srednia (w tej cenie jako sportowego kwaraca wybralbym cos innego)

Do Fortisa mam sentyment przez to ze wykorzystuje Lemanię, i za specyficzny design (no i chrono z GMT i budzikiem wymiata).

Pewnie jeszcze kilka lat tremu nie mialbym problemu z wyborem... ale:)

Gdy patrze na takie cuda jak V4, Cal. 360 czy nowe automat jak Aquaracer, Carrera nie mowiac juz o klasyku w postaci Monaco to musze oddsac glos na Tag'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tag Heuer głównie za model Carrera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lubię obydwie marki i chętnie bym poposiadał ich zegarki. Fortis Spacematik GMT to naj... lotnik na rynku. Jednak Fortis ma kolekcję bardzo jednoroną, rzekł bym nudną. To wspaniałe zegarki lotnicze ... i tylko lotnicze. Tag natomiast przekonuje mnie szeroką gamą różnorodnych modeli. Nie sposób też nie zauważyć, że ich nowe kolekcje są ciekawe stylistycznie. A najtańsze kwarce, cóż produkcja kwarca to nie ujma. Nawet te tańsze tagi mi się podobają - zwłaszcza w swojej klasie cenowej. TAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Se kliknąłem na Fortisa, bo TAG jest OK, ale bardziej OK jest Fortis.

 

Większość Fortisów mi się podoba, a TAGów - tylko niektóre mi się podobają. TAG robi niespecjalne kolorowe kwarce, które sytuują tę markę dość nisko, moim zdaniem. Monaco też mi się nie podoba.

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis dostał mojego klika już wcześniej, ale zastanawiałem się jak to jakoś ładnie uzasadnić. A że Marcin to już bardzo ładnie uzasadnił, to ja go tylko zacytuję:

 

bo TAG jest OK, ale bardziej OK jest Fortis

 

:lol:

 

NO dobra, krótko - TAG wydaje się firmą bardziej innowacyjną, ma ciekawe modele w postaci V4, Aquaracera i innych (szczególnie sportowe) i ma też fajne dziewczyny, które go reklamują, w tym Umę, którą lubię bardzo!

 

Ale Fortis ma jak dla mnie fajniejszy design, znajomości w kosmosie, Sapcematika, Chronograf z budzikiem i GMT, lotnicze Divery :P, Lemanię, polski zegarek i generalnie klimat bardzo w moim guście.

 

Fortis rządzi :!: (i wymiata oczywiście).


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis,

z czystej przekory- więcej osób głosuje na TAGa (większa różnorodność)

bo... argumenty jest bardziej ok nie jest taki zły, ale poza tym za wspomniany "kosmos", oraz niech będzie za patriotyczny- "World Record Stanisłąw Skarżyński" :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarki Tag Heuer'a są na pewno bardziej stylistycznie zróżnicowane i każdy łatwo coś dla siebie wybierze.

Bardzo ładne i rozpoznawalne logo.

Fortisy są bardziej utrzymane w jednym stylu, bez zbędnych upiększeń przez co wydają się bardziej funkcjonalne.

Głosuję na Fortisa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH za innowacje, których bez liku rok w rok nam dostarcza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TH za jakość wykonania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Frunobulax

Ja na Fortisa, bo inaczej mi nie wypada. Właściwie to od tej marki zaczęła się moja choroba...

 

Taga zna kazdy, Fortisa niekoniecznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis.

Lubie zegarki kosmiczne lotnicze i inne takie :lol:

 

A Tag jest (IMHO) przewartościowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość yarhard

kiedys, gdy jeszcze kompletnie nic nie wiedzialem o zegarkach i zmalem moze 3 marki, uwazalem, ze tag to kwintesencja sportowego zegarka (takiego w stylu seamastera). przez wiele lat zylem w przekonaniem, ze kiedys kupie sobie TH. I bede szczesliwy. :lol: potem zaczalem czytac to forum i nic juz nie bylo jak dawniej. :twisted: zobaczylem "lotniki" i zapragnalem posiadac kazdy jeden :P poznalem sinna, fortisa i zapomnialem o th.

 

a wiec fortis, za nietuzinkowy styl (raczej nie da sie go pomylic z innym zegarkiem), i faktycznie mniejsza rozpoznawalnosc :twisted: :wink: , no i to kosmonauta...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis mi się jakoś nie widzi a w ofercie TH coś bym znalazł...

 

TAG na tak!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...wybieram Tag Heuer... bo ma w swojej ofercie jedyny prostokątny zegarek ,który odważyłbym się nosić...niebieskie Monaco!!!

...reszta Tag'ów taka sobie...no może nad Carrerą bym się zlitował...

...co do Fortisa...to oczywiście tylko B-42 Diver Chronograph Alarm...ale reszta kolekcji nie przemawia do mnie a niektóre egzemplarze mają zauważalne niedoróbki w wykonaniu...duuuuuży minus!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
NO dobra, krótko - TAG wydaje się firmą bardziej innowacyjną, ma ciekawe modele w postaci V4, Aquaracera i innych (szczególnie sportowe) i ma też fajne dziewczyny, które go reklamują, w tym Umę, którą lubię bardzo!

 

No to za Pulp Fiction- TAG :wink:

 

Te kwadratowe Tag'i są bardzo ciekawe, a Fortisa- cóż, nie znalazłem ani jednego, który by mi się podobał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortis - jakby pojedynek dotyczył fotokomórek stawiałbym na TAG Heuera :twisted:


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oferty TAG Heuera wybral bym tylko Carrere. Nie przemawia do mnie stylistyka tej firmy.

Glosuje na Fortisa za m.in B-42 Diver.


wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FORTIS - za modele Fortisa za serie B-42.


PAM 312 | FC 345X5 | Longines Admiral ***** 1951r | Atlantic Worldmaster | G-Shock Riseman | Emporio Armani AR-0513 | kilka innych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortisy zaczynają mi się bardzo podobać, to zegarki w moim stylu 8) jest jednak jedno ale... są niedostępne u nas (ja przynajmniej ich nie widziałem) a to ogromna wada przy ewentualnym zakupie. Z kolei Tagi zawsze mi się podobały i one SĄ w zasięgu ręki :D To zegarki z tych z których brał bym tylko kwarca - zegarek na każdą okazję /sport, impreza, poligon itd/ Za tą własnie otoczkę sportu, styl i za to że są u nas oddaje głos na Taga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.