Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość

Daniel Roth vs. Gerald Genta - ZAKOŃCZONY

Argumentuj, głosuj  

24 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ten pojedynek to walka osobowości (GG) z zegarmistrzowską sztuką (DR).

Mam wrażenie, że GG to co najlepszego zrobił w swojej karierze, zrobił dla innych. Patrząc na tę markę niestety przed oczami mam śmieszne zegarki z myszką miki (za mniej śmieszne pieniądze), sporą liczbę beznadziejnych, biżuteryjnych zegarków. Nie sposób jednak zapomnieć o ładnej (czasami) kolekcji Retro, poza tym zegarki GG (design dla innych firm)... mimo wszystko w pojedynku z DR, Pan Gerald nie ma za wielu szans, bo...

DR zwyczajnie mi się podoba, a poza tym... Ma chyba każdą możliwą komplikację w swojej ofercie i Tourbillona z 200h rezerwą chodu, który oprócz "osiągów" jest całkiem ładny- to wystarczy... no może jeszcze wspaniały opatentowany kształ koperty, przesądzający o tym, że zwycięzcą w tym pojedynku dla mnie jest DR

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głosuje na DR. GG są dla mnie zbyt krzykliwe i to w sposob jak na moj gust sztuczny. Do tego DR ma Papillon ktory strasznie mi sie podoba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i choć trudnym do przebicia argumentem jest że michalop robił design dla DR , głosuję na GG. za ruletki, nie za myszki !!!

poza tym GG jeszcze nie miałem a DR tak - i wiem już że mi nie pasuje.

 

piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:twisted:

...ale myszki to nie Twoje co :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Oczywiście Daniel Roth, bo niejeden zegarek z oferty tego gościa chciałbym mieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:wink:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obydwie firmy mocno "odjechane" stylistycznie. Większość modeli trudna do zaakceptowania. DR sam się wyklucza tą dziwaczną kopertą. Już wolę myszkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie zagłosowałem, obie firmy są dla mnie niestrawne 8)

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gerald Genta to dla jak mnie taki środkowy palec pokazany całemu szwajcarskiemu (i nie tylko) światkowi zegarkowemu. Ma mojego klika za łamanie schematów, luz, zabawę i nonszalancję - poparte najwyższą jakością.

 

A Myszka jest cool !!!


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DR ponieważ bardziej mi się podobaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdybym miał tak duże pieniądze na zakup zegarka, to wybrałbym na pewno innego producenta.

Design obydwu firm mnie nie przekonuje.

Doceniając odwagę w stylistyce zagłosuję na GG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławek

Zegarki GERALD GENTA określiłbym jednym zdaniem; są piękne w swojej brzydocie. Stylistyki obu firm to dwie oryginalności. Oryginalność GG to jak dla mnie oryginalność na siłę i za wszelką cenę. DANIEL ROTH to też oryginalność tyle tylko że przemyślana, co powoduje że tworzy swój własny i niepowtarzalny styl. Do tego jeszcze ten kształt koperty, który kojarzy mi się z bieżnią stadionu lekkoatletycznego. Zastanawiam się tylko ile firm skopiuje tą kopertę gdy minie czas obowiązywania patentu? Głosuję na DANIEL-a ROTA-a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daniel Roth


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddalem glos na DR, bo mi sie podoba bardziej niz GG, co nie znaczy, ze mi sie w ogole podoba. :)

 

Zastanawiam się tylko ile firm skopiuje tą kopertę gdy minie czas obowiązywania patentu?

 

Nie wiem co Wy sie tak tego "patentu" uczepiliscie. Jesli rzeczywiscie bylby taki patent, to firma Lindburgh & Benson nie moglaby produkowac czesci swej kolekcji. A robia te zegarki od lat i w nosie maja rzekomy patent... W dodatku zegarki te sa ladne i kosztuja ulamek tego co DR.

 

http://www.lindburgh-benson.com/Ellomatic.html

 

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewniam Cię, że patent jest, a patrząc na zegarki firmy Lindburgh & Benson, nie mam dobrych przypuszczeń co do ich jakości :twisted:

 

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zapewniam Cię, że patent jest, a patrząc na zegarki firmy Lindburgh & Benson, nie mam dobrych przypuszczeń co do ich jakości :twisted:

 

Z czym kiepskim moga sie te zegarki kojarzyc? :) Pytam, bo sie nie znam. Fajna koperta, szafir, przezroczysty dekiel, dobre mechanizmy, prawie kazdy model ma certyfikat C.O.S.C....

Procol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AndyB

Daniel Roth - obie firmy są dla mnie "mało strawne" ale łatwiej przełknę DR :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.