Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SphinX

Numer 4 (grudzien-luty) 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Widze, ze chyba juz nikt oprocz mnie nie kupuje CHRONOS'a - chyba ze nikomu sie niechce pisac :rolleyes:.

 

Najnowszy numer jest juz dostepny (swoja droga, albo jest bardzo popularny, albo naklad jest bardzo maly - ja osobiscie musialem sie neizle nalazic zeby kupic).

 

A w numerze m.in. portret manufaktur PANERAI, dwa testy porwonawcze (DOXA-B&R i Breitling-TAG), itp. itd.

W skrocie - jak co kwartal, ledwo 72strony slowem bida...a juz w porownaniou do ARM UHREN to wogole sromota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za info , jestem trochę leniwy i tak naprawdę czekałem właśnie na sygnał z forum ,że nowy Chronos już jest :rolleyes:


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś z dodatkiem Chronos Lady i gratisowym Top Class dofoliowanym :) Wersja PREMIUM ? Może w następnym wydawca dorzuci nam jakiś gadget ? :) Jakieś propozycje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Może w następnym wydawca dorzuci nam jakiś gadget ? :) Jakieś propozycje?

Kupon do agencji :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupilem ale golutkie wydanie..bez zadnych dodatkow...

 

I przyznam ze smieszy mnie dodawanie dodatkow tylko do czesci nakladau. Przy zapewne oszalamiajacej ilosci egzemplarzy wydawanych co 3 miesiace, CHRONOS mogl by jednak podjac wysilek dodaniadodatkow do kazdego egzemplarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem z suplementem i nie mam pojęcia po co. To nawet nie jest dodatek, tylko zwykła kilkustronicowa reklamówka, ani o zegarkach, ani o modzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek raczej średni (swietnie wygląda zdjęcie pani z AP z wyciagnieta koronka :)). Nie podobają mi się także kilkustronicowe galerie różnych zegarków teoretycznie jednego rodzaju a w moim odczuciu stanowiące jedynie rodzaj zapchajdziury, ale ogólnie cieszę się z nowego numeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż oprócz zegarków jest tez relacja ze spotkania KMZiZ 2008, jakież jednak było nasze zdziwienie gdy Monika stwierdziła że widać ją na zdjęciu chociaż w tym roku na spotkaniu nie była obecna ;):P

 

przy bliższych oględzinach okazało się że są to zdjęcia z Hotelu Westin czyli ze spotkania 2006 B) B)

 

była już kreatywna księgowość teraz jest kreatywne ilustrowanie opisywanych zdarzeń B)

 

może się czepiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z osiem razy prosiłem o zdjęcia ze spotkania 2008 i nic .

Co było zrobić , albo zero artykułu o klubie i spotkaniu , albo to . No to wybralismy mniejsze zło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ;)

 

byłem pewien że to Chronos przygotowując aktualne wydanie coś poplątał :P

 

a niestety okazało się że to był stan wyższej konieczności.

 

Dziękujemy za włożony trud w przygotowanie artykułu !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a u mnie w empikach chronos zniknął jak swieże bułeczki. Byłem sporo przed świętami przypadkiem bez portfela były nawet dwa egzemplarze a teraz ni sztuki... Jutro jadę na poszukiwania to może się coś uda...

A czy dobrze pamiętam w tamtym roku był katalog, w tym też?


FORZA Robert!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Katalog był wcześniej , teraz jest normalne wydanie , ale jak poszukasz to katalog też jeszcze powinien zalegać gdzieś na półce .


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
CHRONOS mogl by jednak podjac wysilek dodaniadodatkow do kazdego egzemplarza.

 

Dokładnie!

Mam prenumeratę i też żadnych dodatków nie było. A może to i dobrze?

Po co zaśmiecać skrzynkę na listy skoro to ani o zegarkach, ani o modzie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.