Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Yargoth

www.omegamania.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Masę wiadomości i naprawdę kawał dobrej pracy. Będę częstym gościem:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chylę czoła i dodaję do ulubionych. Od dawna byłem przekonany, że Twoja pasja z czasem zaowocuje stroną i nie rozczarowałem się :-)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za ciepłe słowa. Ruszył właśnie nowy dział z recenzjami, w którym poki co zamieścilem znany z forum teksp ripa (PO kontra Doxa). Mam nadzieję, że z czasem również inni pokusza się o jakieś ciekawe recenzje, które będę mógł zamieścić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetna strona, paru interesujących rzeczy się dowiedziałem. Życzę dalszego rozwoju strony, jak i kolekcji!


pozdrawiam - Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję, świetna strona. Podoba mi się surowa forma. :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawa strona

Może nie ma "bajerów" technicznych i wynalazków najnowszych trendów , ale nie tego chyba oczekują Ci , ktorzy tam zaglądają

 

Brakuje mi katalogu "wszystkich " modeli omeg , wiem że to graniczy z cudem ,ale może by się pokusić o rozbudowywanie strony .

Czasami po kilku nawet latach ludzie zapominają ,lub nowi nie są w stanie pamiętać , że coś takiego było np X33

 

P.S. czekam na info nt nowego speediego z emaliowaną tarczą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajnie to wszystko wyglada jak na poczatek, gratulacje.

p.s. niektore zdjecia wydaja mi sie jakos znajome ;)<_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stronka super... Gratulacje... podziwiam wkład pracy i czas poświęcony...


// Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wszystkich modeli, to jednak skłaniam się by rozwijać dział z najciekawszymi modelami (X-33 juz tam jest <_<), gdyż Omega miała (i niestety wciąż ma) tendencję do rozwijania ilosciowego kolekcji ponad wszelkie normy (choć gdy bede się strasznie nudził to moze rozwine ten dzial o modele nawet mniej ciekawe ;)).

Jesli chodzi o zdjęcia... coż trzeba brać od najlepszych :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem ,że x33 tam jest i bardzo mnie to cieszy:)

nie mówię,że mają tam być wszystkie modele , ale włąsnie ze względu na to co napisałeś, tzn że Omega ma tendencję do rozbudowy palety modelowej warto pokazać , szczególnie ,że ja nie na Twojej stronie to gdzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przez tą stronę doszedł mi do kolekcji marzeń chronograf z ręcznym naciągiem i pleksą. To Twoja wina! <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
szczególnie ,że ja nie na Twojej stronie to gdzie ?

No to mi Darku wjechałeś na ambicję <_< Coś pokombinuję jak dokończę zaplanowane rzeczy.

 

Przez tą stronę doszedł mi do kolekcji marzeń chronograf z ręcznym naciągiem i pleksą. To Twoja wina! ;)

Cóż mogę powiedzieć? zawsze do usług! :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że podwieszenie tematu nikogo nie urazi. ;-)

Zatem podwieszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to się stało, że dopiero teraz do tego tematu dotarłem.

 

Odwiedziłem stronę i jestem pod wrażaniem ;)

 

Strona dodana do ulubionych - od niej można zaczynać polowanie na jakąkolwiek Omegę - historia marki, plusy/ minusy do tego linki do stron takich guru jak Chuck Maddox. Super! ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak to się stało, że dopiero teraz do tego tematu dotarłem.

 

Odwiedziłem stronę i jestem pod wrażaniem ;)

 

Strona dodana do ulubionych - od niej można zaczynać polowanie na jakąkolwiek Omegę - historia marki, plusy/ minusy do tego linki do stron takich guru jak Chuck Maddox. Super! ;)


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety otatnio nie mam czasu na jakieś poważne aktualizacje strony i stan ten potrwa zapewne do września, ale nowy materiał stale gromadzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu chwilowego niespodziewanego przypływu wolnego czasu - wreszcie zajrzałem na stronę i gruntownie przeczytałem.

 

Naprawdę ŚWIETNA strona i baaaardzo przyjemnie się czyta. Bardzo chętnie pomogę w rozwoju strony. Jak widać po mojej sygnaturze - widać co mnie kręci - wszystko co ma znaczek Omegi na czerwonym tle (czyli Omega Electronic). Jak tylko będę miał czas to podzielę się jakimiś fotkami moich kamertonów i chętnie coś bym o nich napisał, gdyż jest dość mało informacji o tym (jakże ciekawym) okresie firmy Omega pomiędzy mechanikami a kwarcami...

 

A ostatnio i na kwarce (Electro i Megaquartz) się "zajawiłem" - jeszcze nic nie mam, ale na pewno niedługo coś kupię, a na razie przekopuję internet i chłonę wiedzę.

 

Druga strona - treść super, ale od strony graficznej - powiem wprost: nędznie. Dlatego i tutaj chciałbym zaoferować jakąś pomoc.Jeśli byłbyś zainteresowany to jakoś odezwę się po świętach i wtedy ustalimy szczegóły.

 

Pozdrawiam, gratuluję świetnej stronki i życzę Wesołych Świąt!


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.