Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
astrogator

Nowe polskie nabytki

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne wszystkie. Gratulacje ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, zastanawiam sie jeszcze jakich dwoch polakow tutaj brakuje. Jakieś pomysly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje, zastanawiam sie jeszcze jakich dwoch polakow tutaj brakuje. Jakieś pomysly?

Warsa perłowego trochę łatwiej znaleść w ładnym stanie.

I dla mnie pozycja obowiązkowa to pierwsze błonie krab licencja ZSRR. Od niego się zaczęło


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy nabytek Wars - długo kazał na siebie czekać ale już jest od paru dni,dziś jego mała prezentacja.

Szukam do niego koronki więc oferty od kolegów mile widziane na pw ☺

Krislet74 - gratki nowego nabytku

PatrykH - Pierwsze dwa z lewej za stare do twoich nowszych nabytków☺ nie pasują - gratuluję

post-70077-0-62789700-1516441710_thumb.jpg

post-70077-0-10837300-1516441779_thumb.jpg

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję warsika :) szkiełko będziesz wymieniał?


Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję warsika :) szkiełko będziesz wymieniał?

Dziękuję zw mile slowa.Piorytet to koronka ale szkiełko tez chętnie przygarne ☺ (ale przyznam że zawsze mi żal ich wymieniać w polakach które już zakupiłem)

 

A u kolegów jak z tymi szkielkami jak zakupicie jakieś błonie? Zostawiacie-wymieniacie.

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się da to polerka szkła. Jak nie to nowe niestety.

 

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polerka przy pajączkach niewiele daje niestety... i pozostaje wymiana - mój zaprzyjaźniony Majster szuka jakiegoś starego ( nieużywanego) szkla i to o rozmiar większego a później je ręcznie doszlifowuje tak aby było jak najbardziej obłe na krawędzi i żeby było fajnie widać napis Made in Poland :) tak własnie wymienialem w tym Warsie.aa7725186e1c485aed94800089e5afde.jpg

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję zw mile slowa.Piorytet to koronka ale szkiełko tez chętnie przygarne ☺ (ale przyznam że zawsze mi żal ich wymieniać w polakach które już zakupiłem)

 

A u kolegów jak z tymi szkielkami jak zakupicie jakieś błonie? Zostawiacie-wymieniacie.

Wymieniam jak najbardziej, jak się nic nie da zrobić. Głębokie rysy i pęknięcia mnie denerwują.

Jeżeli czegoś nie wolno, a bardzo się chce, to można :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję kolegom za info dot.szkiełek w naszych Błoniach.

Wobec powyższego ponawiam moje zapytanie "Szukam do Warsa (foto wcześniejszy post)

koronki oraz szkiełka"-oferty od kolegów mile widziane na pw ☺

 

Mercel - całość znakomita.gratki

Edytowane przez somerto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błoniaki były najczęściej bardzo mocno eksploatowane (popularny i dostępny zegarek) i raczej niskiej jakości (plexi, która się łatwo rysowała i pękała). Dlatego w zegarkach, które kupujemy przeważnie szkiełko to któryś z kolei zamiennik. O oryginały dosyć trudno.


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błoniaki były najczęściej bardzo mocno eksploatowane (popularny i dostępny zegarek) i raczej niskiej jakości (plexi, która się łatwo rysowała i pękała). Dlatego w zegarkach, które kupujemy przeważnie szkiełko to któryś z kolei zamiennik. O oryginały dosyć trudno.

Dzięki mkoch za info☺,zapytam jeszcze tak - do mojego Warsa fot.powyżej,jakie ma być to plexi-to jest typowy rozmiar czy zegarmistrz będzie musiał dorabiać i doszlifować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Typowy rozmiar. Każdy majster powinien dobrać ale najlepiej szukać po starszych zakładach, często mają zapasy ze starych lat. Te nowe, tanie chińskie są tak miękkie, że gną się w palcach i znacznie łatwiej rysują. Jak chcesz nosić go poszukaj zamiennika lepszej jakości


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wrócił od majstra drugi dopiero co przyszedł. Bardzom z tej parki zadowolony :D1fdf442c8add475eb93e7f3cdd2bd0d3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kolejne wyzwania przed Tobą :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz kolejne wyzwania przed Tobą :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Oba kupione na pałę, lewy mi już potwierdziliście że poprawny ale prawy to niekoniecznie. Koronka? Koperta? Czy mówiąc wyzwania masz na myśli kolejne sztuki? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oba kupione na pałę, lewy mi już potwierdziliście że poprawny ale prawy to niekoniecznie. Koronka? Koperta? Czy mówiąc wyzwania masz na myśli kolejne sztuki? ;)

Prawy niekoniecznie :) koronka na pewno nie i wskazówki slabo widać - na szybko zrobiłem fotkę swojego do porównania.

 

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

f77090f7af94b37845b34f6d49ac794d.jpg

Edytowane przez Mercel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co w nim nie gra? Podejrzałem na szybko zdjęcie u Kris2 i wygląda podobnie ;)

Koronka powinna być taka charakterystyczna z grzybkiem - Twoją slabo widać na zdjeciu - moze jest prawilna tylko taka obgryziona :) no i wskazówki jakieś przykrótkie a może już ślepy jestem :)

 

Wysłane z mojego SM-A510F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się odkupić :) Już teraz nie oddam po raz 2.

22023d7475c0431f7c3928d24dff152b.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.