Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość huberto

będzie hamilton!!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość huberto

witam wszystkich

już sie zdecydowałem- kupuję hamiltona jazzmaster chrono- wersja z brązowyn paskiem. znajomy już go zakupił w USA za 650$ i niedługo do mnie dotrze :lol: nie moge sie doczekać.będą na pewno fotki. dziekuje wszystkim za porady i wskazówki- pomogły w wyborze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:lol:

 

Czekamy na fotki !

 

To będzie /chyba/ pierwszy Hamilton w klubie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może za szybko, ale GRATULUJĘ :!:

To chyba faktycznie będzie pierwszy Hamilton u nas- czekamy na fotki! :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To chyba faktycznie będzie pierwszy Hamilton u nas- czekamy na fotki! :twisted:

 

 

Marcin

 

A nieprawda!!! 8) :lol:

Właśnie dziś odebrałem swojego Khaki Action Automatic!!! :lol:


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje !

 

Dlaczego jeszcze zdjęć nie wkleiłeś ? :evil: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no właśnie, dlaczego :?: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

brak możliwości technicznych :) ale pracuję nad tym

 

...A poza tym to niestety nie jazzmaster chrono(gratuluję Huberto), a tylko podstawowy khaki action automatic black (ETA 2824-2 z datą na 3 godzinie i "dziwnym" zabezpieczeniem koronki; ma też szklany dekiel i WR 10 AT)

 

Gdybym miał wybierać to pewnie byłby to inny Hamilton, ale dostałem go w ramach rozliczenia - Więc i tak się cieszę! :)


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wysyp tych Hamiltonów! Jednego znalazłem nawet już półtora tygodnia temu pod moją choinką! Niestety pechowiec był tak wstrząśnięty podróżą zza oceanu (a może raczej inspekcją celną w kraju), że stał i dopiero wczoraj zaprzyjaźniony zegarmistrz w parę sekund przywrócił go do życia (oszczędzając mojemu Św. Mikołajowi komplikacji i kosztów związanych z odsyłaniem go w celu wymiany). Dzielę się z Wami radością związaną z tak pomyślnym obrotem sprawy oraz paroma zdjęciami, niestety fatalnie zepsutymi przez odbicia.

 

khakiauto88sx.th.jpg

post-601-0-31229200-1330479512.jpg

khakiauto46kb.th.jpg

 

Czekam niecierpliwie na obrazki Waszych Hamiltonów.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łaaadny!

 

I brązowy pasek się dobrze komponuje :)

 

Marcin


Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość huberto

nooo ładne cacko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, no- fajny i widok od tyłu całkiem, całkiem :wink: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Gratuluję!Bardzo ładny!Ja chyba musze w tym roku bardziej grzecznym byc to może mnie też jakie cudeńko przyniesie :wink: Gdyby takie to bym się baaardzo cieszył :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny zegareczek Pcichosz (mój jest podobny 8) ) i tewelacyjne zdjęcia - ale! - może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego grawer numeru ref. na zegarku nie zgadza się z referencją na stronie Hamiltona? tamte ref. są 8 cyfrowe a tu 6!

Nie to, żebym się czepiał ale sam mam podobny problem - tyle że u mnie jest jeszcze "gorzej" bo wszystkie info są umieszczone na szkiełku z tyłu jakąś farbą ???!!!

Qrcze - przez Was to się taki podejżliwy zrobiłem!!!

Kiedyś to bym się tym nie przejął - a teraz to mi nie daje spokoju - czy mam porządny zegarek czy tylko na taki wygląda!!!

Jakby ktoś znalazł w necie zdjęcia "drugich stron" w nowych Hamiltonach to będę wdzięczny

 

Ps. Wierzę w Was Panowie


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
może ktoś mi wytłumaczyć dlaczego grawer numeru ref. na zegarku nie zgadza się z referencją na stronie Hamiltona? tamte ref. są 8 cyfrowe a tu 6!

 

Też to zauważyłem, też mnie to zdziwiło, rozważałem przez chwilę, że może to na deklu po prostu numer seryjny, ale raczej odrzuciłem tę hipotezę. Sprawa nie spędza mi snu z powiek ani radości z zegarka nie psuje w najmniejszym nawet stopniu, ale gdyby ktoś znał pełne wytłumaczenie, to także chętnie zobaczę.

 

W tej recenzji modelu Khaki Navy GMT:

 

http://articles.pmwf.com/index.php?/archiv...T.html#extended

 

jest także zdjęcie dekla z takim krótszym numerem (H i 6 cyfr) i jak się ten jego konkretny numer (H776150) wrzuci w google'a, to nawet znajdują się pojedyncze strony, gdzie mówi się o nim jako o numerze referencyjnym modelu -- co oznacza, że taki dokładnie numer znalazł się na więcej niż jednym egzemplarzu i nie jest numerem seryjnym. Nie zgadza się on jednak z numerem referencyjnym żadnego modelu Khaki Navy GMT ze strony Hamiltona (gdzie oczywiście jest H i 8 cyfr). Można natomiast zauważyć, że pierwsze 3 cyfry po H się zgadzają ze wszystkimi modelami z serii Khaki Navy GMT. W moim przypadku jest tak samo -- pierwsze 3 cyfry po H są takie jak w serii Khaki Auto 42mm, do której należy mój zegarek. Wymagałoby to dokładniejszego sprawdzenia, ale można wysunąć hipotezę, że te pierwsze 3 cyfry identyfikują serię zegarków. Pozostałe 5 cyfr w numerze referencyjnym i pozostałe 3 cyfry w numerze na deklu już nie mają ze sobą nic wyraźnie wspólnego.

Nie wyjaśnia to wprawdzie zawiłości stosowanego przez Hamiltona systemu numeracji, ale uspokaja mnie, że wszystko jest w porządku.

 

Pozdrawiam,

 

Paweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.