Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

KOWAL

a co Panowie polecicie do 1000 Euro

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie - serce mi rośnie kiedy widzę jak pomagacie :twisted: "biednemu" Marcinowi (MasterFan) w wyborze kolejnego zagarka(tu muszę dodać - choć forumowiczem jestem od niedawna to przebrnąłem przez cały ten wątek (i wiele innych też 8) )i była to dla mnie fascynująca lektura!

Czy i ja mogę prosić o podobny konsulting :) ?

Wyzwanie jest chyba większe, bo kwota jaką ja mogę przeznaczyć na zakup jest znacznie mniejsza, a wymagania pewne jednak są... :lol:

A może okaże się, że z moimi oczekiwaniami nie mam co szukać w tym przedziale cenowym?! :)

A oto moje marzenie:

- koperta kwadratowa lub prostokątna, masywna,

-cyferblat ciemny (najlepiej czarny lub grafitowy), fajnie by było gdyby były czerwone akcenty,

-koniecznie rezerwa chodu!!!,

-dodatkowe komplikacje niekonieczne (choć na datę i małe sekundy się nie obrażę :D )

- oczywiście pasek,

 

(oczywiście widziałem już nowego PANERAIa z liniową rezerwą chodu) ...

(...i JEANRICHARDa z takową również) :wink:

 

To jak będzie Panowie - podejmiecie wyzwanie :?: :twisted:


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Panowie - serce mi rośnie kiedy widzę jak pomagacie :twisted: "biednemu" Marcinowi (MasterFan) w wyborze kolejnego zagarka...

Widzicie kochani (głównie otho :twisted: ) nawet nowy kolega zdążył już zauważyć Waszą "pomoc" :twisted: :twisted: :twisted:

KOWAL- zobacz kiedy został założony mój temat, a ja nadal bez zegarka... :wink: :cry:

 

KOWAL, wiem, że to nijak pasuje do Twoich kryteriów, ale z doświadczenia :twisted: wiem, że czasem może spodobać się coś innego :wink:

Do 1000€ praktycznie bez zastanowienia wybrałbym to:

nomostetra3xu.jpg

Świetny design, manufakturowy mechanizm (w tej kwocie OPRÓCZ SEIKO praktycznie niemożliwe do spotkania :twisted: ), no i jest dość spory 32mm(z koronką) x 40,5mm, grubość 6,5mm.

I jak podoba się :?: :twisted:

 

 

Marcin

 

ps. w tej kwocie znajdziesz jeszcze Nomosa z rezerwą chodu (sama ona ma czerwony akcent :lol: ) ale jest to model z okrągłą kopertą.


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otho się pojawi to Ci pomoże... tak jak Marcinkowi :lol: Rzuci czymś fajnym, tylko musisz kilka zer dołożyć do tej kwoty :wink: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego, co znalazłem, najbardziej pasuje Eberhard Les grandes courbees, ale niestety chyba nie występuje z czarną tarczą i kosztuje u Strojnego 13990 zł. Ale jest baaaardzo ładny (przynajmniej dla mnie). I ma dużą datę!

post-547-0-96967300-1330479686.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otho się pojawi to Ci pomoże... tak jak Marcinkowi :lol:

:twisted: :twisted: :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

43042.jpg

Jest tez na pasku, cena około 4200 zł (na bransolecie, na pasku chyba tańszy)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Otho się pojawi to Ci pomoże... tak jak Marcinkowi :lol: Rzuci czymś fajnym' date=' tylko musisz kilka zer dołożyć do tej kwoty :wink: 8)[/quote']

 

 

O tak, też z drżeniem czekam na jego "pomoc" :twisted: :D

Otho niczym muza każe nam sięgać tam gdzie nasz wzrok (portfel) nie sięga... :twisted: 8)


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Widzicie kochani (głównie otho :twisted: ) nawet nowy kolega zdążył już zauważyć Waszą "pomoc" :twisted: :twisted: :twisted:

KOWAL- zobacz kiedy został założony mój temat, a ja nadal bez zegarka... :wink: :cry:

 

Ale jaka fajna przy tym zabawa, a ile można się fajnych zegarków naoglądać :lol: :wink: :D

 

A propos Nomos - (po parotygodniowej regularnej lekturze tego forum)- jest to jedna z ciekawszych marek (ciekawa = jakość i desing + cena) których wcześniej nie znałem

...A uwierzcie mi - nie znałem baaardzo wielu :oops: :oops: :wink:


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KOWAL, na żywo również wygląda super :!: :shock:

Gdybym nadal :twisted: nie zbierał na swój "wymarzony" to chyba nie potrafiłbym sobie go odmówić :lol:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie będę tu 'psocił' :wink: obiecuję :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nie będę tu 'psocił' :wink: obiecuję :twisted:

 

Ależ Nie!!!! :cry:

A tak Wszyscy na Ciebie liczyliśmy :!: :!: :!:

 

 

Waldek


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-1122-0-84519500-1330479767.jpg

: Jorg Hysek "Tourbillon T1" :lol:

 

Otho - Pozwoliłem sobie przekleić- ten wpawdzie nie ma rezerwy chodu,ale od biedy :twisted: :!: mógłby być :wink: 8) ( za tys. euro to pewnie jedną śrubkę mógłbym kupić :evil: )


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę Waldku, że jesteś optymistą :wink: - to dobrze, bo zapewniam, że otho się rozkręci... :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shock:

...a nie mówiłem, że się zacznie :twisted:

 

 

Marcin


"Największą przyjemnością w posiadaniu psa jest to, że możesz się przed nim wygłupić, a on nie tylko, że się nie będzie śmiał, ale też zrobi z siebie głupka"

Samuel Butler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jeszcze wczoraj rano nie wiedziałem o istnieniu zegarków od Pana Hyska, a dziś w nocy mi się jeden śnił...:roll:

(mimo wszystko :twisted: - DZIĘKI CI OTHO :lol: )

Dla mnie mistrzosto świata :!:

 

A tak na marginesie - przy tej okazji naszło mnie takie pytanko - czy zegarek za 100 000 euro nadaje się do codziennego noszenia :?: :!: (i nie chodzi mi tylko o ten konkretny przypadek)

Ile najwięcej dalibyście za zegrek, który bez żalu i strachu nosilibyście na codzień?(a może warto założyć taki temat?)


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli chcesz obcować z dzialami pana Hyska to maczał też palce w designie Seiko :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrov@

Jakby dołożyl 3 grosze do Samuraja to bym się nie zdziwił,ale mysle ze to chodzi chyba o Seiko z trochę wyższych półek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przeczytałem wątek, wynika z niego że namawiamy Kowala żeby poczekał trochę, zainwestował ten 1000€ i kupił coś za 100 000€ za jakiś czas.

 

Kowal, jednym slowem powodzenia:)

 

z ładnych do 1000€

-ORIS 58175664061LS - 750€

Oris58175664061LS_big.jpg

-TISSOT LE LOCLE ~`780€ T41.1.317.31 Valjoux/ETA 7750/szafir/dekor

75047.jpg

- Mido Ocean Star Sport Chronograph M8585.8.18.9 - niestey €1150

 

31053.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałem wątek, wynika z niego że namawiamy Kowala żeby poczekał trochę, zainwestował ten 1000€ i kupił coś za 100 000€ za jakiś czas.

 

Kowal, jednym slowem powodzenia:)

 

 

Jakiś konkretny cynk na zwyżkę na giełdzie :lol: 8) :twisted:

 

...a propos zegareczków - te które tu pokazałeś całkiem niezłe, tylko taki mały drobiażdżek

- nie mają kwadratowej ani prostokątnej koperty!

- nie mają czarnej tarczy (poza Mido)!!

- nie mają rezerwy chodu!!!

...że już o niuansach typu czerwone akcenty nie wspomnę...

- czyli - nie spełniają kryteriów (poza ceną) :!:

 

Ale oczywiście dzięki za zainteresowanie :D


WaldeK

 

WATCH - THE TIMEMASTER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.