Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość barlog87

potrzebna opinia na temat zegarka Orient

Rekomendowane odpowiedzi

Gość barlog87

Witam wszystkich - co prawda to moj drugi post(1 topic ;), ale w sumie na tamten odzewu nie było, więc przywitać się nie zawadzi ;)

 

Prosiłbym o opinie dot. tego zegarka:

 

post-26996-0-78040300-1331124190.jpg

post-26996-0-36586000-1331124192.jpg

post-26996-0-33088300-1331124193.jpg

ŻADNYCH LINKOW Z ALLEGRO I INNYCH SERWISOW AUKCYJYCH - MOD.

 

moje pytania:

skad wynika różnica w długości gwarancji: na demus 36 miesiecy, a na aukcji 24 ?

czy aby napewno na aukcji jest sprzedawany oryginał ?

 

Poza tym - będzie to mój pierwszy zegarek (a nie czasopokazywacz jak to ktos fajnie okreslil ;p), bo chce mechaniczny.

Jeśli ktoś miał bądź ma ten zegarek to prosiłbym o opinie na jego temat.

Natomiast jeśli macie jakieś inne propozycję, co do zegarka mechanicznego do...powiedzmy 600 zloty

w podobnym stylu co ten Orient to również prosiłbym o taki komentarz :(

Raczej chciałbym zegarek na pasku, aczkolwiek branzolety nie skreślam definitywnie ;p

 

To chyba na tyle, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Pozdrawiam

Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Billy: -I'm scared Poncho.

Poncho: -Bullshit. You ain't afraid of no man.

Billy: -There's something out there waiting for us, and it ain't no man. We're all gonna die..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barlog87

zapodałem ten link zeby było widać te rożnice w miesiącach gwarancji ;] jakby ktoś nie wierzył mi na słowo ;D

 

co do tych linków to zainteresowały mnie zegarki Atlanticka, mianowicie:

 

post-26996-0-06050000-1331124351.jpg

post-26996-0-33649200-1331124352.jpg

ŻADNYCH LINKOW Z ALLEGRO I INNYCH SERWISOW AUKCYJYCH - MOD.

 

ale nie wiem jak z ich mechanizmem - tzn wiem ze Atlantic to bdb firma, ale jak z zegarkami za 500-600 zloty u nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
moje pytania:

skad wynika różnica w długości gwarancji: na demus 36 miesiecy, a na aukcji 24 ?

czy aby napewno na aukcji jest sprzedawany oryginał ?

 

zegarek orient z podanego sklepu pochodzi od autoryzowanego przedstawiciela na Polskę, dlatego gwarancja 3letnia,

a link z allegro to pewnie prywatny import i dlatego standardowa gwaracja sklepowa i różnica w cenie.

Co nie zmienia faktu że oba zegarki sa oryginalne i powinny służyć bezawaryjnie długie lata.


www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich - co prawda to moj drugi post(1 topic ;), ale w sumie na tamten odzewu nie było, więc przywitać się nie zawadzi ;)

 

Jeśli ten zostanie zauważony to wyladuje w koszu. Przywitać sie nie zawadzi - a nawet należy zrobic to w dziale do tego przeznaczonym. Tak samo nie zawadzi rozpoczynając funkcjonowanie na forum zerknąć na regulamin. Gdybyś tak zrobił to:

1. Nie "zapodałbyś" linków komercyjnych - poniewaz nie wolno

2. Wiedział byś więcej, bo użyłbyś opcji "szukaj".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barlog87
Jeśli ten zostanie zauważony to wyladuje w koszu. Przywitać sie nie zawadzi - a nawet należy zrobic to w dziale do tego przeznaczonym. Tak samo nie zawadzi rozpoczynając funkcjonowanie na forum zerknąć na regulamin. Gdybyś tak zrobił to:

1. Nie "zapodałbyś" linków komercyjnych - poniewaz nie wolno

2. Wiedział byś więcej, bo użyłbyś opcji "szukaj".

 

1. link ktory zamiescilem mial na celu upewnienie sie ze chodzi o ten model - na aukcji allegro nie jest podana pelna nazwa oraz pokazanie tej roznicy w gwarancji - odrazu chcialbym podziekować darq za odpowiedź w tej sprawie ;)

2. otóż użyłem opcji szukaj i tego typu komentarze wydają mi się zbyteczne - chodzi o opinie konkretnego zegarka więc nie wiem dlaczego tak Cie to złości,

nie chcesz to pomoc to nie, ale po co sie unosić ?

 

Oczywiście na dowód mogę Ci pokazać temat w którym to się udzieliłem na temat podobnego zegarka - wydaje mi się, że to inny bo ma jest inna sygnatura modelu: http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=17781

 

// usuwam ten link bo widzę że wielu bardzo on drażni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blaz
1. link ktory zamiescilem mial na celu upewnienie sie ze chodzi o ten model - na aukcji allegro nie jest podana pelna nazwa oraz pokazanie tej roznicy w gwarancji - odrazu chcialbym podziekować darq za odpowiedź w tej sprawie ;)

2. otóż użyłem opcji szukaj i tego typu komentarze wydają mi się zbyteczne - chodzi o opinie konkretnego zegarka więc nie wiem dlaczego tak Cie to złości,

nie chcesz to pomoc to nie, ale po co sie unosić ?

 

Oczywiście na dowód mogę Ci pokazać temat w którym to się udzieliłem na temat podobnego zegarka - wydaje mi się, że to inny bo ma jest inna sygnatura modelu: http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?showtopic=17781

 

// usuwam ten link bo widzę że wielu bardzo on drażni...

 

Kolega Adi grzecznie Ci zasugerował, byś po prostu zapoznał się z Regulaminem, a dokładniej z punktem dotyczącym zakazu zamieszczania linków komercyjnych, czyli m.in. do aukcji na allegro. W tym sensie Twoja niewiedza rzeczywiście może drażnić i to wielu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie.

Nie jest istotne w jakim zamieściłeś go celu. Chcesz opinii - zamieść fotki zegarka. Linków nie można, niezależnie od Twojego uznania po cóż ten link.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barlog87

Wybaczcie - rzeczywiście nie dotczytałem tego w regulaminie - zasugerowałem się innymi tematami w tym dziale (np. temat oryginał) gdzie autor też dodał link z allegro pytając o oryginalność zegarka - też takie pytanie zadałem, więc stwierdziłem że wszystko jest ok.

 

Przepraszam.

Wracając do tematu prosiłbym o opinie tego zegarka, bo chciałbym się na jakiś zdecydować. A może coś z tych atlantic-ów ?

 

Dodałem zdjęcia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba ten Orient. Werk prosty i trwały. Najkorzystniejsza cenowo oferta za zegarek z rezerwą chodu. Bezkonkurencyjna wręcz. Z ciemna tarczą super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barlog87

tylko nie wiem jak z tym szklem - bo to chyba jednak mineralka - tak jest na innych serwisach i boje się że szybko załapie nałapie ryski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
tylko nie wiem jak z tym szklem - bo to chyba jednak mineralka - tak jest na innych serwisach i boje się że szybko załapie nałapie ryski

 

Ja nie wiem co ludzie tak panikuja z tymi mineralkami. Mam festine z mineralka juz dobrych 6 czy 7 lat i .... koperta wyglada tak, ze jest rysa na rysie przykryta rysa, a na szkle ani jednego, najmniejszego sladu. Naprawde nie ma co demonizowac tego mineralnego szkielka. jak sie dba o zegarek to nic mu nie bedzie :)


Presslaw - nazwa Wrocławia obowiazująca pod panowaniem Habsburgów, w latach 1526-1741.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość barlog87

Dziekuje bardzo za opinie :)

Jakby ktos mogl mi cos jeszcze powiedziec o tych Atlanticach - czy w ogole warto brać pod uwage ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wiem co ludzie tak panikuja z tymi mineralkami.

Teraz ja muszę się z Tobą presslaw zgodzić... :)

W kilku moich zegarkach jest podobnie koperta - szkoda gadać, szkiełko jak nówka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.