Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    czakiii

-no przecież nagrałem Ci się na pocztę -hehe ale ja ją mam i tak zapchaną i nie używam -to sobie ją * wyłącz!!!!!!!!!!! Po co ludziom poczta głosowa skoro nie potrafią z niej korzystać? #boldupyzrana

Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

potrzebna opinia na temat zegarka Orient

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 barlog87

barlog87
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 marzec 2009 - 19:18

Witam wszystkich - co prawda to moj drugi post(1 topic ;), ale w sumie na tamten odzewu nie było, więc przywitać się nie zawadzi ;)

Prosiłbym o opinie dot. tego zegarka:

Załączony plik  cex001bobialyaci9.jpg   46,98 KB   0 Ilość pobrań
Załączony plik  cex001bobialybnj9.jpg   44,56 KB   0 Ilość pobrań
Załączony plik  cex001bozapiecieaim5.jpg   47,83 KB   0 Ilość pobrań
ŻADNYCH LINKOW Z ALLEGRO I INNYCH SERWISOW AUKCYJYCH - MOD.

moje pytania:
skad wynika różnica w długości gwarancji: na demus 36 miesiecy, a na aukcji 24 ?
czy aby napewno na aukcji jest sprzedawany oryginał ?

Poza tym - będzie to mój pierwszy zegarek (a nie czasopokazywacz jak to ktos fajnie okreslil ;p), bo chce mechaniczny.
Jeśli ktoś miał bądź ma ten zegarek to prosiłbym o opinie na jego temat.
Natomiast jeśli macie jakieś inne propozycję, co do zegarka mechanicznego do...powiedzmy 600 zloty
w podobnym stylu co ten Orient to również prosiłbym o taki komentarz :(
Raczej chciałbym zegarek na pasku, aczkolwiek branzolety nie skreślam definitywnie ;p

To chyba na tyle, z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Pozdrawiam
Wojtek
  • 0

#2 Zel Gadis

Zel Gadis

extremis malis extrema remedia

• Użytkownik
  • 956 postów
  • Gadu-Gadu: 279839

Napisano 01 marzec 2009 - 19:37

Hej,wklej zdjęcia a nie linki bo: http://zegarkiclub.p...showtopic=25827

A poza tym:
http://zegarkiclub.p....mp;hl=do 600zł

Może jakoś to będzie pomocne ;)
  • 0

#3 barlog87

barlog87
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 01 marzec 2009 - 21:51

zapodałem ten link zeby było widać te rożnice w miesiącach gwarancji ;] jakby ktoś nie wierzył mi na słowo ;D

co do tych linków to zainteresowały mnie zegarki Atlanticka, mianowicie:

Załączony plik  559748296.jpg   43,28 KB   0 Ilość pobrań
Załączony plik  5614256151.jpg   99,42 KB   0 Ilość pobrań
ŻADNYCH LINKOW Z ALLEGRO I INNYCH SERWISOW AUKCYJYCH - MOD.

ale nie wiem jak z ich mechanizmem - tzn wiem ze Atlantic to bdb firma, ale jak z zegarkami za 500-600 zloty u nich?
  • 0

#4 darq

darq
  • Użytkownik
  • 174 postów

Napisano 01 marzec 2009 - 23:57

moje pytania:
skad wynika różnica w długości gwarancji: na demus 36 miesiecy, a na aukcji 24 ?
czy aby napewno na aukcji jest sprzedawany oryginał ?

zegarek orient z podanego sklepu pochodzi od autoryzowanego przedstawiciela na Polskę, dlatego gwarancja 3letnia,
a link z allegro to pewnie prywatny import i dlatego standardowa gwaracja sklepowa i różnica w cenie.
Co nie zmienia faktu że oba zegarki sa oryginalne i powinny służyć bezawaryjnie długie lata.
  • 0

#5 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 3038 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 08:43

Witam wszystkich - co prawda to moj drugi post(1 topic ;), ale w sumie na tamten odzewu nie było, więc przywitać się nie zawadzi ;)

Jeśli ten zostanie zauważony to wyladuje w koszu. Przywitać sie nie zawadzi - a nawet należy zrobic to w dziale do tego przeznaczonym. Tak samo nie zawadzi rozpoczynając funkcjonowanie na forum zerknąć na regulamin. Gdybyś tak zrobił to:
1. Nie "zapodałbyś" linków komercyjnych - poniewaz nie wolno
2. Wiedział byś więcej, bo użyłbyś opcji "szukaj".
  • 0

#6 barlog87

barlog87
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 11:41

Jeśli ten zostanie zauważony to wyladuje w koszu. Przywitać sie nie zawadzi - a nawet należy zrobic to w dziale do tego przeznaczonym. Tak samo nie zawadzi rozpoczynając funkcjonowanie na forum zerknąć na regulamin. Gdybyś tak zrobił to:
1. Nie "zapodałbyś" linków komercyjnych - poniewaz nie wolno
2. Wiedział byś więcej, bo użyłbyś opcji "szukaj".

1. link ktory zamiescilem mial na celu upewnienie sie ze chodzi o ten model - na aukcji allegro nie jest podana pelna nazwa oraz pokazanie tej roznicy w gwarancji - odrazu chcialbym podziekować darq za odpowiedź w tej sprawie ;)
2. otóż użyłem opcji szukaj i tego typu komentarze wydają mi się zbyteczne - chodzi o opinie konkretnego zegarka więc nie wiem dlaczego tak Cie to złości,
nie chcesz to pomoc to nie, ale po co sie unosić ?

Oczywiście na dowód mogę Ci pokazać temat w którym to się udzieliłem na temat podobnego zegarka - wydaje mi się, że to inny bo ma jest inna sygnatura modelu: http://zegarkiclub.p...showtopic=17781

// usuwam ten link bo widzę że wielu bardzo on drażni...
  • 0

#7 Gość_Blaz_*

Gość_Blaz_*
  • Gość

Napisano 02 marzec 2009 - 11:45

1. link ktory zamiescilem mial na celu upewnienie sie ze chodzi o ten model - na aukcji allegro nie jest podana pelna nazwa oraz pokazanie tej roznicy w gwarancji - odrazu chcialbym podziekować darq za odpowiedź w tej sprawie ;)
2. otóż użyłem opcji szukaj i tego typu komentarze wydają mi się zbyteczne - chodzi o opinie konkretnego zegarka więc nie wiem dlaczego tak Cie to złości,
nie chcesz to pomoc to nie, ale po co sie unosić ?

Oczywiście na dowód mogę Ci pokazać temat w którym to się udzieliłem na temat podobnego zegarka - wydaje mi się, że to inny bo ma jest inna sygnatura modelu: http://zegarkiclub.p...showtopic=17781

// usuwam ten link bo widzę że wielu bardzo on drażni...

Kolega Adi grzecznie Ci zasugerował, byś po prostu zapoznał się z Regulaminem, a dokładniej z punktem dotyczącym zakazu zamieszczania linków komercyjnych, czyli m.in. do aukcji na allegro. W tym sensie Twoja niewiedza rzeczywiście może drażnić i to wielu.
  • 0

#8 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 3038 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 12:12

Właśnie.
Nie jest istotne w jakim zamieściłeś go celu. Chcesz opinii - zamieść fotki zegarka. Linków nie można, niezależnie od Twojego uznania po cóż ten link.
  • 0

#9 barlog87

barlog87
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 16:20

Wybaczcie - rzeczywiście nie dotczytałem tego w regulaminie - zasugerowałem się innymi tematami w tym dziale (np. temat oryginał) gdzie autor też dodał link z allegro pytając o oryginalność zegarka - też takie pytanie zadałem, więc stwierdziłem że wszystko jest ok.

Przepraszam.
Wracając do tematu prosiłbym o opinie tego zegarka, bo chciałbym się na jakiś zdecydować. A może coś z tych atlantic-ów ?

Dodałem zdjęcia.
  • 0

#10 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 3038 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 16:37

Mi sie podoba ten Orient. Werk prosty i trwały. Najkorzystniejsza cenowo oferta za zegarek z rezerwą chodu. Bezkonkurencyjna wręcz. Z ciemna tarczą super.
  • 0

#11 barlog87

barlog87
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 19:40

tylko nie wiem jak z tym szklem - bo to chyba jednak mineralka - tak jest na innych serwisach i boje się że szybko załapie nałapie ryski
  • 0

#12 presslaw

presslaw
  • Użytkownik
  • 289 postów

Napisano 02 marzec 2009 - 23:06

tylko nie wiem jak z tym szklem - bo to chyba jednak mineralka - tak jest na innych serwisach i boje się że szybko załapie nałapie ryski

Ja nie wiem co ludzie tak panikuja z tymi mineralkami. Mam festine z mineralka juz dobrych 6 czy 7 lat i .... koperta wyglada tak, ze jest rysa na rysie przykryta rysa, a na szkle ani jednego, najmniejszego sladu. Naprawde nie ma co demonizowac tego mineralnego szkielka. jak sie dba o zegarek to nic mu nie bedzie :)
  • 0

#13 barlog87

barlog87
  • Nowy Użytkownik
  • 7 postów

Napisano 03 marzec 2009 - 21:09

Dziekuje bardzo za opinie :)
Jakby ktos mogl mi cos jeszcze powiedziec o tych Atlanticach - czy w ogole warto brać pod uwage ?
  • 0

#14 boldy

boldy

Dobry, Zły i Brzydki

• Użytkownik
  • 1353 postów
  • Gadu-Gadu: 1459306

Napisano 03 marzec 2009 - 21:17

Ja nie wiem co ludzie tak panikuja z tymi mineralkami.

Teraz ja muszę się z Tobą presslaw zgodzić... :)
W kilku moich zegarkach jest podobnie koperta - szkoda gadać, szkiełko jak nówka..
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych