Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio
Napisano (edytowane)

Kolego @rafi, każe mi jakiegoś Taptalk instalować ;-) No Way! Dziś już pisałm o tym, zdecydowanie godny i mocny konkurent dla Sarba 033 :-) Fajna i do tego praktyczna komplikacja, uniwersalny rozmiar oraz wypukłe szkło, nadające fajnego "retro" klimatu. Minerał mi nie przeszkadza, bo to ani pierwszy, ani jedyny mój zegarek. Bransoleta IMO lepszej jakości niż w Sarbie. Koperta wykonana bardzo porządnie, choć ta w Sarbie jest bardziej wysublimowana/wyszukana (więcej różnych krawędzi i przejść w Sarbie). Z mojej perspektywy dużym plusem OSa jest mechanizm zdecydowanie lepiej zdobiony niż w Sarbie :-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, poprawię się, znaczy podmienię link, ale dopiero, jak będę mógł usiąść do kompa Niemniej w większości zgadzam się z Twoją opinią. Jeśli chodzi o mechanizm, to sam nie wiem, natomiast całokształt od strony pleców chyba wyglada lepiej w SARBie. W OS na zdecydowany plus wskazówki i ogólne wykończenie tarczy. Koperta - tu wiadomo, że nie ma o czym gadać. Jednak dzięki wypukłemu, mineralnemu szkłu OS ma więcej charakteru -IMO. Tylko mógłby być, kurka, trochę smuklejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ok, poprawię się, znaczy podmienię link, ale dopiero, jak będę mógł usiąść do kompa Niemniej w większości zgadzam się z Twoją opinią. Jeśli chodzi o mechanizm, to sam nie wiem, natomiast całokształt od strony pleców chyba wyglada lepiej w SARBie. W OS na zdecydowany plus wskazówki i ogólne wykończenie tarczy. Koperta - tu wiadomo, że nie ma o czym gadać. Jednak dzięki wypukłemu, mineralnemu szkłu OS ma więcej charakteru -IMO. Tylko mógłby być, kurka, trochę smuklejszy

No ja jednak wyżej stawiam plecy OSa ;-) W Sarbie w zasadzie masz tylko pasy genewskie i powycinany rotor. W OS masz dodatkowo złote napisy na rotorze i "perlage", którego w tj cenie jeszcze nie widziałem :-) Co do smukłści, to masz rację, ale OS byłby bardziej "slim" bez tego wypukłego szkła, które sam pewnie przyznasz, jest kozackie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że szkło robi ten zegarek i bez niego, to nie było by to. Mogliby jednak kopertę cieńszą zrobić

Natomiast jak piszę o całych plecach, to mam na myśli tez to, jak mechanizm jest eksponowany - w SARBie wygląda, jakby bardziej wypełniał kopertę. Dodatkowo na stalowej części pleców SARB ma lepszej jakości grawer. Bardziej o to mi chodziło, niż o sam mechanizm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spoko, rozumiem :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

bo to trzeba bez szkielka OeSa mieć ;)

Fajny jest ten biały. Białych tarcz nigdy dosyć. Jaka to dokładnie referencja Jarek?

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Gratki! Bardzo fajna wersja :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przybył i dzis oczywiście na nadgarstku 

Gratulacje, jest wspaniały!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jaka jest referencja tego OSa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To, że nie produkowany nie musi oznaczać, że niedostępny ;-) A że mi się spodobał, to po prostu chciałbym wiedzieć, co to za "typ" :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, że nie produkowany nie musi oznaczać, że niedostępny ;-) A że mi się spodobał, to po prostu chciałbym wiedzieć, co to za "typ" :-)

wz0011dd

 

Jak znajdziesz będą na forum aż dwa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Piękny ten OS :-) Wszelako już się zorientowałem, że to "towar" mocno deficytowy ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś ciekawe propozycje zamiennych bransolet? :)

 

11650433_15790.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Macie jakieś ciekawe propozycje zamiennych bransolet? :)

 

[]

To zestawienie mi się baaardzo podoba. ee6062bb8acce80053f58dab0e38f6b7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bambino na nowym pasku

 

Bambino rządzi :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.