Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
GORKY8

Orienty forumowiczów

Rekomendowane odpowiedzi

PPgHkYd.jpg

oqDpcZ1.jpg


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 5.02.2022 o 19:34, Mikas napisał(-a):

Cyka dzielnie już 51 latdd428e6179c39cc562f9ddf477e73121.jpg

 

58 minut temu, Mikas napisał(-a):

Od soboty siedzi

 

Piękna ta patelnia widziałem jak zniosła test szczelności w kieliszków wina  w 1984 roku

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Piękna ta patelnia widziałem jak zniosła test szczelności w kieliszków wina  w 1984 roku
 
 
Na żywo widziałeś? Bo mnie jeszcze na świecie nie bylo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki Somes się pojawił :)

Przydałaby się polerka koperty i pełny serwis werku. Gdzie w Warszawie powinienem się udać?

20220210_105714.thumb.jpg.7502a853cb4cb3be7cac4327589204c3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce to:

 

https://poljot.com.pl/pl/


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Taki Somes się pojawił
Przydałaby się polerka koperty i pełny serwis werku. Gdzie w Warszawie powinienem się udać?

W kwestii odnawiania koperty - oddawaj tylko do zakładów, co do których nie będziesz miał wątpliwości jaki będzie efekt ich pracy. Żeby później nie było płaczu.
Osobiście nie zleciłbym poprawienia jakiejkolwiek powierzchni koperty zegarmistrzowi, który na co dzień się tym nie zajmuje. Wolę zniszczony, zajechany zegarek, niż raz nieumiejętnie odnowiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobał mi się to kupiłem, ale odkąd założyłem rozmiar 39mm to ten wydaje mi się za duży,  więc leży w pudełku: D

20220214_161814.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś było ładne światło, więc szybka sesja z nowym paskiem. 
!1.thumb.jpg.ebc3e53aafdb1f0f4f277448ca578880.jpg
4.thumb.jpg.4d728afc7aca181a8372e1437998cdd7.jpg
6.thumb.jpg.533f3423aba60e657fee10c28862e765.jpg
8.thumb.jpg.bb8f6ab79efdc30dfea6f5f17df5f202.jpg
10.thumb.jpg.eead59f9a7f6c24b15a9be5b42fdb927.jpg
A ten paseczek to gdzie Pan nabył? Szukam czegoś fajnego do pilota 20mm w uchach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Mikas

Na allegro. Nazywał się "pilot coś coś tam IWC". Jest tego sporo. Dałem 89 zeta i jestem zadowolony. Pasek jest dobrej jakości. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220215_210750.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220216_163311 (002)3.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten model Orient Star najbardziej mi się podoba :). Chyba jedyna cecha, która mi w nim nie odpowiada idealnie to grubość 12mm, ale to nadal świetny zegarek. Coś czuję, że kiedyś kupię go w wersji z jasną tarczą :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się pośpiesz, towar deficytowy😎

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wciąż pojawiają się kolejne osoby, które będą zmieniały zdanie (tylko ceny będą się różniły, diametralnie - od chęci zysku i poczucia straty, lub ceny wyjściowej za którą go nabyły) / początkowo wielu użytkowników pisało o braku przekonania do 'rzymianek' na tarczy, inni mieli zastrzeżenia do odchyłek czasowych (mój egzemplarz robił początkowo ok 14 / a teraz, po 'dotarciu' - tutaj podziękowania za informację dla użytkowników, robi ok 7 sekund na dobę).

Co do grubości - trudno mi jednoznacznie stwierdzić / pisałem w innym wątku, że mierzę czasem różne zegarki i jedne lepiej inne gorzej 'siadają', jednak w tym przypadku - nie mam z tym problemu (oczywiście idealnie byłoby -2mm mniej ale obecny rozmiar mi nie przeszkadza, a zmieniałem z jakiś... 7mm - po kwarcu innej japońskiej marki / swoją drogą tej samej 'grupy').

Konkluzja jest taka - jak się bardzo (i długo) podoba - brać (ja byłem i może trochę jestem fanem 'made in Japan') / jeśli jest dylemat - to może warto się zastanowić (i rozważyć za i przeciw, a może co dostępne w sklepie stacjonarnym - przymierzyć).

Jedno jest dla mnie pewne - OS jest świetnym wejściem w 'lepszy świat' (przy stosunkowo mniejszym nakładzie finansowym względem chociażby konkurencji), ponieważ jakość wykonania - jest na wysokim poziomie (bransolety są również świetne - co w tym modelu mogę potwierdzić przez własne doświadczenie / jak mierzyłem zwykłego Orienta, to te modele - które miałem na sobie to było siano, papier i dziadostwo / czego nie można powiedzieć o OS - naprawdę petarda!).


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220218_105517 (003)2.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_20220226_121521 (002)3.jpg


Wszystko zależne jest od czasu, ostatecznie od Boga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś słoneczko na dworze to i na nadgarstku. 

 

 

IMG_20220209_085658-01-01.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.