Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

laferty

Tissot Le Locle

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pedeka

Witam, mam pytanie ile jest warta orginalna bransoleta do tissota le locle oraz pasek? Bo mam na bransolecie i chciałbym ją sprzedać, kupując pasek, lecz nie wiem jakich sum się mogę spodziewać, a w internecie nie mogę znaleźć informacji... Jak zdjąć samemu bransoletę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zygmac

Witam, mam pytanie ile jest warta orginalna bransoleta do tissota le locle oraz pasek? Bo mam na bransolecie i chciałbym ją sprzedać, kupując pasek, lecz nie wiem jakich sum się mogę spodziewać, a w internecie nie mogę znaleźć informacji... Jak zdjąć samemu bransoletę?

Zasada jest jedna:lepiej kupić zegarek na bransolecie i dokupić pasek-niż odwrotnie(wychodzi znacznie taniej.;))

Le Locle-jest milutki.;)

Próbował ktoś go czyścić od spodu? ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam sie powaznie zastanawiac nad zakupem tej wersji tissot ten z paskiem brazowym jest super

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również i dla mnie to ulubieniec. Polecam wszystkim zainteresowanym zakup - poprostu warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że ktoś odgrzebał temat, bo jakoś wcześniej nie widziałem tej recenzji, świetnie się czytało, przy najbliższej okazji chętnie przyjrzę się TLL z bliska.


(00)[][](00)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam wszystkim ten zegarek, moim zdaniem zdecydowanie lepiej jest kupić go na bransolecie i ewentualnie dokupić pasek, to mniej boli finansowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy prosiłem mod'ów przez PW o posprzątanie w moim temacie, lecz bezskutecznie... Ponawiam prośbę. Czy któryś mógłby usunąć posty niezwiązane stricte z tematem recenzji i modelem zegarka? ( w tym moje, z tym włącznie)

dzięki.


Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odświeżam , bo miałem okazję ponosić Tissota le Locle i jestem bardzo pozytywnie nastawiony do tego modelu. Największe wrażenie robi na mnie dekiel tego zegarka, ale ogólnie ciekawa jest ta jego cała klasyczna tonacja ;)
 
 
p1010003.jpg
 
 
 
 
Więcej spostrzeżeń na temat tego modelu napisałem na swoim blogu: http://recenzjezegarkow.wordpress.com/2016/09/08/tissot-le-locle/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Encanto,
podzielam opinię, Le Locle jest rzeczywiście fajny, zarówno biały, jak i czarny, chociaż z przewagą tego drugiego.

Kiedyś długo zastanawiałem sie czy Le Locle czy DS-1, wybrałem DS-1 m.in. ze względu na WR ale le Locle wciąż korci ;-)

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DS-1 też jest świetnym zegarkiem i mam wrażenie, że trochę bardziej uniwersalnym (casualowym) , ale jeśli chodzi o wzbogacenie kolekcji to oba modele są ciekawymi i mocnymi pozycjami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze się, że ktoś zacytował całą recenzję, ponieważ na 1 stronie post został zedytowany i jest tylko "kropka". dzięki cytowaniu udało mi się przeczytać recenzje, czy również nowe modele sklepowe np. w W.Kruk mają taki pięknie zdobiony tył?

 

Czy ktoś może powiedzieć ile wart jest taki zegarek, czy to dobry moment na zakup czy ceny raczej nie zejdą w dół? Bo znalazłem wersję czarną opisywaną w poście w cenie ok 1,9k PLN. 

 

Będę wdzięczny za info.

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź u nas na bazarku, któryś z kolegów sprzedaje Le Locle tylko, że białego. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zainteresowany czarnym, na pasku to też z moim będę się rozstawał. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tissoty dobre zegarki z niższej półki. Dobra jakość / cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.