Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

helion

Dobry zegarmistrz z Łodzi...PILNE!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

Poszukuję dobrego zegarmistrza z Łodzi któremu bez obawy mógłbym powierzyć mój zegarek...nie należy on do najtańszych więc szukam zegarmistrza a nie ,,bateryjkarza'' :( dzisiaj rano spieszyłem się do pracy i zegarek upuściłem z niewielkiej wysokości na dywan gdy go podniosłem chodził przyłożyłem do ucha cykał lecz po jakimś czasie stanął i już nie chodzi :P jest on na szwajcarskiej ETA 2824-2

 

Proszę o podanie adresów zegarmistrzów z Łodzi którzy przywrócili by go do życia bez obawy uszkodzenia koperty i w ogóle...

 

Pozdrawiam

Helion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA byłem na Palacu słonecznym ulica Nastrojowa 50, moze jeszcze na Narutowicza niedaleko kina bałtyk blizej ul Kilińskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja ze swojej strony mogę polecić p. Jóźwiaka- A.Struga 11

 

Jóźwiak jest dobry ale weźmie jak za zboże!

 

Spokojnie możesz jechać na Plac Słoneczny - ul. Nastrojowa do P. Kowalczyka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam :

Seiko Serwis

90-416 Łódź

6 Sierpnia 18

tel. 0426335249

Pan zmieniał mi tam szkiełko ze zwykłego na szafirowe w Vostoku E. Zrobił dobrze i w miarę tanio.

Wyczyścił mi też tarczę Tissota na której Jóźwiak zostawił dwa brzydkie paprochy po czyszczeniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie korzystałem z tego serwisu ale...

pracownicy p. Barańskiego na GS się nie poznali :rolleyes: po tym jak wzięli go za seryjną 5 postanowiłem, że nie zostawię tam zegarka na serwis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Czy moglibyście mi polecić dobrego łódzkiego zegarmistrza, który mógłby zrobić przegląd zegara Junghans (ślązak)?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnowię temat. Bardzo polecam Seiko serwis na 6 sierpnia. Nigdzie indziej bym zegarka w Łodzi nie oddał. Kiedyś w diverze źle zakręciłem koronkę na gwint i byla do wymiany. Zegarek 200m. Ściągneli mi oryginalną koronkę i w piękny sposób wstawili nową plus próba szczelności. Odrestaurowywałem również Tissota Seastara i bardzo dobrze zrobili jak również Zenitha z 1900 roku - wymienili szybkę na nową i renowacja środka. Nawet ze zwykłą wymianą baterii nie pójde do innego zegarmistrza ponieważ po prostu bałbym się, a zegarki nie kosztowały mnie 20 zł. Szczerze polecam ten serwis. Tomek.


Tissot V8(na pasku)// Tissot Seastar(na pasku)// Zenith 1900 Grand Prix Paris// Certina DS Podium Chrono-536.7129.42.16(branzoleta)// Certina Ds Blue Ribbon(guma)// Swatch Skybond//Orient Big Mako(branzoleta)// Festina-9473diver(branzoleta)// Citizen Chrono-6870-R30738-RC// Aquator (submariner)// Casio G-SHOCK DW-6100 //Casio G-Shock Riseman Gw-9200,Casio G-Shock Rangeman GW-9400, Casio G-Shock GWG-1000//Seiko Air Diver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pół roku temu udałem się do serwisu Seiko z moim SARBem 033 aby dowiedzieć się co może być przyczyną jego gubienia czasu. Zegarek na początku trzymał -3 do +2 sek na dobę. Zadowolony z jego precyzji przestałem zerkac na jego odchyłki aby po około roku czasu stwierdzić, że po miesięcznej przerwie w noszeniu traci 1 minutę na dobę a obecnie nawet 2. Pani w serwisie stwierdziła, że na moim miejscu odesłałaby zegarek na gwarancji. Do Japonii. :unsure:  Po prośbach wrzuciła go na chronograf, który wykazał znaczne odchyłki w jednej z pozycji zegarka o ile dobrze pamiętam koronką do góry co bardzo mnie zdziwiło, ponieważ odkładam zegarek odwrotnie a w trakcie noszenia na lewej ręce waidomo.

W każdym bądź razie na tym skończyła się cała pomoc serwisu Seiko.

Dodam że podobna sytuacja miała kilka dni później w niemczech już w nie Seikowym serwisie. Tam nawet nikt nie bawił się w chronograf tylko od razu odesłał mnie na gwarancję. Czyżby naprawa Seiko nie była dochodowa? Tak więc z kwaśną miną i dwoma kwitkami zostałem na lodzie nie mając pojęcia czy to faktycznie pozycja zegarka wpływa na tak drastyczne różnice w chodzie czy po prostu czteroletni smar (2009) i brak czyszczenia zegarka po 2 pierwszych latach używania. Chyba pozostaje mi Tempus ewentualnie zamówienie uszczelki w Seiko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na 6 sierpnia żeby zweryfikować autentyczność mojego seiko. Jest oryginalny ale ta informacja kosztowała mnie 30 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Pana z ulicy Zamenhofa - firma TEMPUS. Przywrócił mi do życia pamiątkową Delbanę (wymiana sprężyny, szkiełka, konserwacja). Testuję ją od ok. 30 godzin i chodzi idealnie. Warto zwrócić uwagę, że choć Pan zegarmistrz tani nie jest to z góry określa cenę naprawy. Trzeba się liczyć z tym, że ma długie terminy - ja czekałem 4 miesiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj na 6 sierpnia żeby zweryfikować autentyczność mojego seiko. Jest oryginalny ale ta informacja kosztowała mnie 30 zł.

Wystarczyło wrzucić fotki na forum i 3 dyszki w kieszeni :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

30 zł????? To ładnie Cię oskubali. A zawsze miałem dobrą opinie o nich :/


Bartek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie powinni brać pieniądze tylko po stwierdzeniu, że to podróbka :D


Patryk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do tematu: korzystałem kiedyś z usług zegarmistrza na Sienkiewicza w okolicy Tuwima. Ostatnio przejeżdżałem tamtędy i go nie widziałem. Czy zlikwidował swój zakład, czy gdzieś się przeniósł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam :

Seiko Serwis

90-416 Łódź

6 Sierpnia 18

tel. 0426335249

Pan zmieniał mi tam szkiełko ze zwykłego na szafirowe w Vostoku E. Zrobił dobrze i w miarę tanio.

Wyczyścił mi też tarczę Tissota na której Jóźwiak zostawił dwa brzydkie paprochy po czyszczeniu.

Zdecydowanie nie polecam. Oddalem zegarek do konserwacji, ustalona cena to 100 zl, finalnie zapłaciłem 150 bo pani która przyjmowała stwierdziła że się pomyliła , ok zdaza sie. Ale najgorsze że po konserwacji dostałem zegarek z porysowaną tarczą. Wyparli się klamiac w żywe oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja polecam :

Seiko Serwis

90-416 Łódź

6 Sierpnia 18

tel. 0426335249

Pan zmieniał mi tam szkiełko ze zwykłego na szafirowe w Vostoku E. Zrobił dobrze i w miarę tanio.

Wyczyścił mi też tarczę Tissota na której Jóźwiak zostawił dwa brzydkie paprochy po czyszczeniu.

Również z całego serca nie polecam tego zakładu! Omijać szerokim łukiem, chyba że macie gdzieś swój stan zegarka jaki odbierzecie.

Mi poorali tak kopertę że nawet patrzeć na to się nie da!

Zero profesjonalizmu, nie polecam zdecydowanie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe... robiłem parę rzeczy tam kilka razy i nie miałem zastrzeżeń.

Rodzina z wieloletnią tradycją.

Dziwne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Nie wiem czy to rodzina czy nie, może do każdego klienta podchodzą indywidualnie i stwierdzili, że w moim przypadku nie trzeba zwracać uwagi na zegarek. Tym bardziej że poszedłem tam z praktycznie nowym zegarkiem. To jak mnie potraktowano po tym jak zwróciłem uwagę co zrobili z zegarkiem nikomu ich nie polecę.

Dno!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.