Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość manieks

exquise-watches - pomoc.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość manieks

Witam serdecznie.

Mam pytanie, dotyczące marki exquise-watches, mianowicie czy może mi ktoś coś powiedzieć o tej firmie?

Wpadł mi w oku, jeden z ich zegraków, ale nie jestem za bardzo w temacie, dlatego proszę Was o rade. Co o tym myślicie?

http://allegro.pl/item605553797_exquise_wa...r_320_euro.html

Będę wdzięczny za rzetelną odpowiedź.

Wesołych.

manieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę żebyś sobie darował ten zegarek bo to produkt made in china nie mający zbyt wiele wspólnego z dobrym zegarkiem.

Jeśli chcesz kupić zegarek napisz co cię interesuje i jakisz masz budżet bo to co zaproponowałeś to cena rzędu 700zł to chyba za kilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manieks

Aha, dzięki za odpowiedzi.

A co możecie mi w takim razie polecić?

Szukam solidnego, eleganckiego zegarka, do garnituru, na czarnym pasku. Cena tak do 700zł. Chciałbym by miał owalną kopertę.

Będę wdzięczny za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manieks

Witam ponownie.

Ostatnio przeglądałem allegro i natrafiłem na ciekawy model zegarka, spodobał mi sie jego desing. Jednak styl to nie wszystko, dlatego zaintrygowany przeszukiwałem to forum w nadzieji, że dowiem się czegos więcej o tej marce. Niestety nic nie znalazłem, więc prosze Was o pomoc, czy moze mi ktoś powiedzieć coś więcej o zegarkach tej firmy? Firma nazywa się "carmule&sohne" ?

podaje link do aukcji tego zegarka.

http://www.allegro.pl/item606844217_niesam..._299eu_bcm.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

Odpuść sobie te carmule i inne potworki.

Eleganckich zegarków szukaj m.in na allegro, wśród marek takich jak Seiko, Citizen, Delbana, Doxa, Atlantic, Tissot, Roamer...i setki innych :lol:

Ale proszę Cię, nie kupuj tych zegarków które proponujesz. Bo jest wysokie prawdopodobieństwo, że będziesz je próbował sprzedać po miesiącu-dwóch w panicznej próbie odzyskania wywalonych w błoto pieniędzy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manieks

Wiesz, ja po prostu szukam czegos eleganckiego, ale jednoczesnie wyróżniającego się w ogólnym tle. Jeśli chodzi o zegarki to jestem kompletnym lalikiem (jednakże staram się nadrabiać zaległości :) dlatego szukam porady na tym forum.

co myslisz, więc o tym - klasycznym wg mnie - zegarku.

http://allegro.pl/item601474709_nowy_meski...3_41_54_06.html

albo co Ty byś mi doradził, mój budżet to 700zł.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

manieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Classified

A powiedz, chcesz zegarek mechaniczny czy kwarcowy?

Nowy czy używany?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manieks

Myślę nad kwarcowym, oczywiście nówka, bo gwarancja jest dla mnie bardzo ważna. Więcej uwagi przywiązuje do prezencji zegarka, bo uważam, że zegarek powienien byc jedyną bizuteria faceta, więc musi być klasowy :)

Przynajmiej takie jest moje zdanie. Oczywiście jestem świadom, że jakość wiąże się z ceną.

 

manieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ponuraczek

Witam ponownie.

Ostatnio przeglądałem allegro i natrafiłem na ciekawy model zegarka, spodobał mi sie jego desing. Jednak styl to nie wszystko, dlatego zaintrygowany przeszukiwałem to forum w nadzieji, że dowiem się czegos więcej o tej marce. Niestety nic nie znalazłem, więc prosze Was o pomoc, czy moze mi ktoś powiedzieć coś więcej o zegarkach tej firmy? Firma nazywa się "carmule&sohne" ?

To Olipai w wersji z ładną tarczą... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość manieks

Aha, dzięki za wyjasnienie.

Czyli polecasz czy niekoniecznie? Wiesz, podoba mi się ten styl, jednak zegarek kupuje się na lata, także nie chce bubla kupić.

 

manieks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.