Skocz do zawartości

Ogłoszenie

RELACJE FILMOWE - X Jubileuszowe Spotkanie Klubu

Na około tydzień lub dwa wyłączamy definitywnie tapatalk na forum.

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    lukkluj

Zapytanie, które dostaliśmy jest chyba (oby) prowokacją dziennikarską: "Jestem lekarzem ginekologiem. Chciałbym zakupić pozytywne komentarze na swój temat na róznych portalach medycznych, forach dyskusyjnych, blogach itp. Chciałbym wiedziec czy po pierwsze świadczycie Państwo takie usługi, po drugie ile by cos takiego kosztowało w zalezności do liczby opinii i zapewne stron, na których miałyby być zamieszczone? Potrzebuję przynajmniej wstępną ofertę dziś do godziny 12."

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Rolex Day-Date

zegarek zatrzymuje się na 20 i 50 minucie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 MMikulicz

MMikulicz
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów
  • Gadu-Gadu: 8051393

Napisano 26 kwiecień 2009 - 17:50

Witam Drogich Użytkowników,
Mam problem dotyczący mojego Rolexa Day-Date'a. Zegarek zatrzymuje się na 20 i 50 minucie przechodząc kolejne 5 minut (do minuty 25 i 55) z dużym spóźnieniem trwającym różnie - od pół godziny do nawet czterech (próbowałem pęsetą poprawiać wskazówki ale nie znalazłem żadnej przyczyny w ich złym osadzeniu). Niestety mieszkam w Gdańsku, a nie chciałbym aby ktoś spaprał mi ewentualną naprawę, która jest możliwa tylko w Warszawie wg moich wiadomości (z całym szacunkiem do wielu uznanych i wspaniałych zegarmistrzów jacy w Trójmieście z pewnością są, ale nie chciałbym aby zegarek skończył swój żywot zbyt wcześnie). Kilkakrotnie otwierałem go już sam, ale nie zauważyłem ani problemów z wahadłem, ani z kołami napędowymi. Aha, wskazówka sekundowa działa w 100% sprawnie. Jeśli ktoś ma pomysł co może być przyczyną takich objawów to bardzo proszę o pomoc. Podejrzewam że być może mogą być podniszczone ząbki na kole odpowiadającym za napęd wskazówki minutowej, ale brak mi pewnośći. Wiem, że jestem nowym userem. Interesuję się zegarkami marki Rolex i Patek Philippe których kilka mam i zawsze służę radą w ich użytkowaniu ;)
  • 0

#2 lukaszr

lukaszr

"pustka jest ideą chleba" - A. Mickiewicz

• Użytkownik
  • 1606 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 18:29

Piszesz że nie chcesz oddawać go do żadnego zegarmistrza , tylko w warszawie, a sam grzebałeś w nim kilka razy. ;) ;)

Pewnie w trójmieście znalazł by sie zegarmistrz, który zrobiłby lepszy pożytek z otwarcia tego zegarka.

Poza tym, salon w którym go kupowałeś pewnie zają by się taką usterka nawet pogwarancyjną.
  • 0

#3 Gość_sszwedo_*

Gość_sszwedo_*
  • Gość

Napisano 26 kwiecień 2009 - 18:57

;) Masz klucz do otwierania kopert w Rolexach, mój zegarmistrz takiego nie miał? Wklej proszę jakieś fotki tych czasomierzy, najlepiej w galerii, Ale tak na szybkiego możesz tutaj. ;)
  • 0

#4 dariusz chlastawa

dariusz chlastawa

Prezes Stowarzyszenia

• Zarząd Stowarzyszenia KMZiZ
  • 5665 postów

Napisano 26 kwiecień 2009 - 19:59

myslę,że warto byłoby wkleić zdjęcia tego Roleksa , również mechanizmu
czasami może to dużo wyjaśnić
  • 0

#5 MMikulicz

MMikulicz
  • Nowy Użytkownik
  • 4 postów
  • Gadu-Gadu: 8051393

Napisano 27 kwiecień 2009 - 18:00

W zasadzie masz rację, nie chcę zaufać profesjonaliście a sam się biorę. Niestety to nie cep, żeby każdy mógł w nim grzebać. Masz rację, oddam do zegarmistrza tak chyba może być lepiej dziękuję i proszę admina o zamknięcie tematu. Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za bothering ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych