Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MMikulicz

Rolex Day-Date

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Drogich Użytkowników,

Mam problem dotyczący mojego Rolexa Day-Date'a. Zegarek zatrzymuje się na 20 i 50 minucie przechodząc kolejne 5 minut (do minuty 25 i 55) z dużym spóźnieniem trwającym różnie - od pół godziny do nawet czterech (próbowałem pęsetą poprawiać wskazówki ale nie znalazłem żadnej przyczyny w ich złym osadzeniu). Niestety mieszkam w Gdańsku, a nie chciałbym aby ktoś spaprał mi ewentualną naprawę, która jest możliwa tylko w Warszawie wg moich wiadomości (z całym szacunkiem do wielu uznanych i wspaniałych zegarmistrzów jacy w Trójmieście z pewnością są, ale nie chciałbym aby zegarek skończył swój żywot zbyt wcześnie). Kilkakrotnie otwierałem go już sam, ale nie zauważyłem ani problemów z wahadłem, ani z kołami napędowymi. Aha, wskazówka sekundowa działa w 100% sprawnie. Jeśli ktoś ma pomysł co może być przyczyną takich objawów to bardzo proszę o pomoc. Podejrzewam że być może mogą być podniszczone ząbki na kole odpowiadającym za napęd wskazówki minutowej, ale brak mi pewnośći. Wiem, że jestem nowym userem. Interesuję się zegarkami marki Rolex i Patek Philippe których kilka mam i zawsze służę radą w ich użytkowaniu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz że nie chcesz oddawać go do żadnego zegarmistrza , tylko w warszawie, a sam grzebałeś w nim kilka razy. ;) ;)

 

Pewnie w trójmieście znalazł by sie zegarmistrz, który zrobiłby lepszy pożytek z otwarcia tego zegarka.

 

Poza tym, salon w którym go kupowałeś pewnie zają by się taką usterka nawet pogwarancyjną.


Jedyne czego nie można zrobić, to nie można myśleć, że czegoś nie można zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość sszwedo
;) Masz klucz do otwierania kopert w Rolexach, mój zegarmistrz takiego nie miał? Wklej proszę jakieś fotki tych czasomierzy, najlepiej w galerii, Ale tak na szybkiego możesz tutaj. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie masz rację, nie chcę zaufać profesjonaliście a sam się biorę. Niestety to nie cep, żeby każdy mógł w nim grzebać. Masz rację, oddam do zegarmistrza tak chyba może być lepiej dziękuję i proszę admina o zamknięcie tematu. Dziękuję Wszystkim za odpowiedzi i przepraszam za bothering ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.