Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Piotr Maj

Kto mi pomoze z tymi zegarkami - UNIKATY

Rekomendowane odpowiedzi

Gość panikuj

w sprawie seiko zgadazam się z lewandkiem.

 

Nie jest to cud techniki. Kokosów nie zbijesz - proponuję się oswoic z tą mysla.

 

Ale na wspomnianym juz allegro ludzie czesto kupują tego typu zegarki. Za te trzy w sumie kupisz sobie jeden, a bardzo ciekawy, dobrany według Twojego gustu itp.

Tego Ci życzę w nowym roku:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

Czyli uważacie, ze za ile moglbym to wystawiac, kazdy osobno?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw od 1 PLN to zobaczysz czy ktos w ogole jest nimi zainteresowany...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

tak, tylko mowie nie moge ich wystawic jak nie znajde konkretnego opisu do nich:( a nawet na tych stronach podanych przez was takiego modelu nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj
Czyli uważacie, ze za ile moglbym to wystawiac, kazdy osobno?

 

Za orienta to juz wiesz ile maksymalnie dostaniesz.

Tu przykładowa aukcja:

http://allegro.pl/show_item.php?item=82060524

 

 

Seiko - ciezko mi powiedziec. jak sie ludziom spodoba i nie ma zadnych wad, a zdjęcia bedą nieco lepsze ;) ... jesli to naprawde zegarek z linii kinetic...

http://allegro.pl/search.php?string=seiko+...c&country=1

 

Co do opisow - seiko w sumie mozesz zalatwic. orient raczej kupi ktos, kto nie jest zainteresowany detalami budowy ani historia marki, tylko ceną i tym, czy mu wpadl w oko, wiec nie trzeba sie rozwodzic - troche wyobrazni i znow: dobre zdjecia:D

 

p.s wykorzystaj imageschack.us do wklejania zdjec na allegro

 

a to trzecie cykadełko to jest....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

A to III nie mam pojecia wlasnie, stworzone w Szwajcarii, no i ze z tych mistrzostw swiata we Francji. Czyli Kinetica - za np 1tys500zl, Orienta np okolo 200 zl wystawiac, tak, a ten III nie wiadomo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czyli Kinetica - za np 1tys500zl, Orienta np okolo 200 zl wystawiac, tak, a ten III nie wiadomo.

 

Mozesz je wystawic nawet po 5 000 pln, sposob na skuteczne sprawdzenie ich wartosci na rynku wtornym przez Allegro podalem pare postow wyzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

proponuję za lewandkiem: wystawiac albo od 1zł z zastrzezeniem, ze gdy wylicytowana kwota Cie nie interesuje ...itd., albo od kwoty bezpieczenstwa, tzn dla seiko np 350 czy tam 500 zl (choc aspekt 'psyhologiczny' ma tu własnie duze znaczenie ;) )

Pozatym staraj sie nie wciskac kitow: napisz szczerze co to jest podkreslajac wyjatkowosc egzemplarza. tyle moge doradzic.

 

a tego "czarnucha" to moze pozbawisz dekla - a nuz cos na mechanizmie sie trafi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

No wiem, dobry pomysl, tylko trzeba znalesc opis tych zegarkow. Zeby samego zdjecia tego Seiko nie wystawic i d*pa:)

Czyli rodzaj szkla, bransoletki itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

mozesz zawsze spytac u producenta, ale radze uzbroic sie w cierpliwosc i wiercic dziure w brzuchu. jak dojdziesz do krateru wielkosci koła w aucie to kto wie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość panikuj

zreszta jak seiko otworzysz to zobaczysz na ilu kamieniach jest mechanizm, moze jego numer i takie tam... naprawde, jak dasz dobre zdjecia to wiecej nie potrzeba. choc jesli chcesz sie zapytac o wiecej info to raczej nie zaszkodzi ;)

 

a pozatym to raczej patrzyłbym na te tansze wersje i ich wyposarzenie. szafirowe szkiełko od plexi łatwo odroznic, zreszta nie wiem co tam montuja - nie znam sie ;) bransoletka jest jak kazdy widzi (zmierz szerokosc i na jaką rękę wchodzi). podaj wymiary koperty bez koronki i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

Oki, dowiedzialem sie a raczej zauważyłem nowa rzecz. Na tym zegarku z mistrzostw jest napisane T-SWISS MADE-T

Czy to wskazuje na jakas firme?

Kolega powiedzial, ze moze to Tissot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to Tissot a może nie, nie wskazuje to na firmę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

No wlasnie cos na ten temat znalazlem ale ciagle nie wiem co to jest to T-Swiss made-T

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...w zegarku został zastosowany Tryt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

to dobrze/źle?

A Ty mi coś powiesz o tych zegarkach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o to czy dobrze czy źle, zacytuje michalopa :

 

"oznacza Tryt -pochodną wodoru (wodór 3) w połączeniu z działającymi jak "konwerter" fal związkami fosforu zapewnia ( przez ograniczony czas - liczba połówkowa 12,5 - chyba tak się to nazywa- ) ciągłe świecenie pokrytych nim elementów ( wskazówki , indeksy itp.)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

Oki:)

A cos doradzisz w ich sprawie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy wcześniej dobrze Ci radzili, nie za bardzo wiem jak mógłbym Ci jeszcze pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr Maj

Oki, tak czy siak, dzieki wielkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.