Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość blob

mam 2 pytanka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blob

choc pamietam nie tak dawno jak jeden z odwiedzajacych to forum kupił sobie mechanika za 650zł niejaki charli ward-cos takiego.wyglad bardzo ciekawy i interesujacy jak na te pieniadze.produkt niedostepny w polsce.nie moge znalesc tego topiku ani strony-moze cos pokreciłem w nazewnictwie tej firmy.nawet wiem który z kolegów dokonał zakupy ale nie mam czasu teraz szukac jego niku.

mechanika sobie nie kupie;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Christopher Ward, kupil go sobie kolega ML

 

http://www.zegarkiclub.pl/forum/viewtopic.php?t=2806

 

poza tym - za 700 zl to spokojnie kupisz Seiko SKX007, wedlug mnie rewelacyjny zegarek w tej cenie. gdyby nie to ze zdecydowalem ze jednak zbieram na Hamiltona, to juz bym pobiegl do sklepu i kupil tego Seiko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiego Hamiltona kupujesz?


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrz --> podpis :)

 

Jazzmaster Chrono to moj aktualny cel, ale zakup przeloze chyba na pazdziernik, wtedy bede mogl z czystym sumieniem skonsumowac wakacyjne zarobki :)

boje sie tylko, ze jak Hamilton wejdzie do Polski to pojde do salonu, przymierze go i juz nie bedzie sily ktora mi przeszkodzi by kupic go 'ciut' wczesniej :)

nie wiem , jak dla mnie w tej klasie cenowej (nieco ponad 2 tys PLN) nie ma nic lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może www.glooks.com


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz analizowalem te opcje

gdyby ktos mogl mi go przywiezc z USA - wtedy powiedzialbym "czemu nie"

ale nikogo takiego nie znam, wysylka z USA do Polski wiaze sie z placeniem cla itp

z tego co pamietam, Glooks zastrzega sobie, ze przesylki oznacza z prawdziwa wartoscia.

do zakupu podchodze spokojnie, nic na szybko :) licze, ze moze nawet upoluje go latem w UK, niby Hamilton nie jest tam oficjalnie dystrybuowany, ale kto wie... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

jednak pomyliłem nazwy.christopher a nie charli heh.

ten seiko to nie moj styl zupełnie.ale dzieki za podpowiedz.szukam cos takiego jak ten ward

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

no i kupiłem zegarek.atlantic -seahunter 70750.41.45.

koles miał tego tissota co sobie kupił podajze rafał jesli nie mysle nicku.(jego zdjecie na forum to taka wyciagnieta dłon)laboyle sie nazywał-chyba -1340zł.zajbiscie wygladał ten zegarczeke.no ale no takiego to mnie nie stac.coz zakup zrobiony mysle ze bede zadwolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
zdjecie na forum to taka wyciagnieta dłon)laboyle sie nazywał-chyba

 

:):):)

chyba Le Locle :):)

a atlantica gratuluje :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i Łukasz nie Rafał :twisted:

 

Blob dawaj zdjęcia, będziemy gratulować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

tak masz racje.sorki z wrazenia zapomniałem :wink: a ten koles to nie rafał tylko lukasS.ach ten tył w tym tissocie.kurna tylko cena nie dla mnie.

ciesze sie z atlantica :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przejmuj się, blob, Atlantic'i też są piękne.

Gratulacje. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

w sieci szukałem.1 znalazłem,kiepska jakosc.szukam gdzies cyfrówki bo nie posiadam(zdecydownie przy kupnie nie była mi potrzebna wiec wziałem tradycjny ze tak powiem to tak na marginesie odnosnie apratu)a tak bedzie najszybciej z tymi fotkami.coz czekajce cierplwie.

a ten tissot po co tam był :) zrobił mi tylko smaka.no ale dobra tez mam chyba w miare fajny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blob, ja nie chcę żadnej fotki z sieci :evil: W sieci sobie mogę sam znaleźć, czekam na Twoje zdjęcia :) Bez zdjęć nie ma gratulacji :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

odnosnie tego tissota.nie znam sie na tyle by oceniac ale nie wiem czy ten twoj nie jest zrobiony jako seria limitowna(ale moze byłaby wtedy drozsza nie wiem)za duzo dzis wrazen hehe a tak posłyszałem od zegarmistrza.

ten moj jest taki:

653max1tr.jpg

kolor tarczy popielaty-tak to bym okresil

tessio bede sie starał :)

reszcie dziekuje za gratulacje. :)

fajnie ze trafiłem na to forum nie popełniłem błędu kupna czegos z aukcji.ciesze sie ze za tacy pasjonaci?fascynaci?zawodowcy? zegarków gratuluja ciesza sie.człowiek wie przynajmnie ze kasa dobrze zainwestowna.jakos tak miło sie zrobiło heh.[/img]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

tessio zdjecia bede miał ok połowy lutego wczesniej nie dam rady.chyba ze cos po drodze sie urodzi ze tak powiem ale nie sądze.pozdro.

p.s dziewczynie sie nie podobał zegarek.powiedziała ze wyglada jak za 80zł :( ....no ale nie wszyscy na wszystkim sie znaja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość blob

dzis moze wrzuce zdjecia :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
dziewczynie sie nie podobał zegarek.powiedziała ze wyglada jak za 80zł...

bo to zła kobieta :D moja ówczesna narzeczona (dziś żona) po zaprezentowaniu jakieś sześć lat temu nieśmiertelnego atliantica worldmastera powiedziała: "jakiś odpustowy". kobiety nie są w znaczącej więszkości stworzone do podziwiania zegarków. ich pragmatyzm wymaga jedynie skutecznego odmierzania czasu, walory estetyczne rezerwują sobie do rozważań na temat sukienek, torebek, butów i fryzur :D


panerai 000112, omega planet ocean, zenith class elite 680,

oris miles rectangular day date, glashuette (vintage), skx007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie generalizujmy -znam dziewczyny w pełni doceniające walory zegarków i znające się "na rzeczy "

tak samo jak i znam sporo mężczyzn ,którzy nie rozpoznają ŻADNYCH marek zegarków , używając sformuowań typu "Patex" , wierzą głeboko,że za 150 USD to można kupić baaardzo drogi zegarek , i to z pierwszej trójki najlepszych firm szwajcarskich , nazwa Vacheron Constantin , kojarzy im się z Keanu R. w filmie "Constantine", Zenith z długopisami , a Parmigiani z marką sera !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.