Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba mój pierwszy post w klubie Seiko :)

Po dłuuugiej przerwie (wcześniej miałem dwa Seiko 5) stałem się posiadaczem takiego oto Recrafta, zwanego potocznie UFO i postanowiłem pochwalić się nowym nabytkiem.

Przy okazji, możecie zasugerować jakiś sklep z fajnymi paskami, bo ten standardowy to chyba najsłabszy element całego zestawu.

Marzy mi się jakiś matowy rally, no i oczywiście cienki mesh. Inne sugestie też mile widziane.

 

8f90bbe6747194a1c719b78006e7a8c4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ja do SNKM97, który kiedyś na jakiś czas u mnie zagościł, zamówiłem pasek Pattini i byłem bardzo zadowolony ;-) Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba mój pierwszy post w klubie Seiko :)

Po dłuuugiej przerwie (wcześniej miałem dwa Seiko 5) stałem się posiadaczem takiego oto Recrafta, zwanego potocznie UFO i postanowiłem pochwalić się nowym nabytkiem.

Przy okazji, możecie zasugerować jakiś sklep z fajnymi paskami, bo ten standardowy to chyba najsłabszy element całego zestawu.

Marzy mi się jakiś matowy rally, no i oczywiście cienki mesh. Inne sugestie też mile widziane.

 

 

 

Seiko SRPC13 Limitka - bardzo ładny strzał :) Jest wątek Recraftowy w dziale Seiko - zapraszam.

Co do paska: najlepszym sklepem z paskami jest to forum i dział gdzie jest wielu bardzo utalentowanych paskorobów. Limitka powinna mieć raczej unikatowy pasek :)


Time matters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Zielony biedamas limitka jedzie do PL ;)

 

Wyngiel, wyngiel je we wiosce

 

 

 

Google Pixel 2 | Tapatalk Pro

Edytowane przez Jash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zegarek nigdy nie trafiał w mój gust mimo, że wersja Ti była na wypasie. Po tym jak Seiko zrobiło jego reedycję (pomijam, że nie jest to już to samo, ale ogólny wygląd został zachowany) mój poziom obojętności dla tego zegarka sięgnął absurdalnej rzeczy, czyli jeszcze większego dna - a myślałem, że głębiej nie da się. To oczywiście ujma dla Seiko a nie dla Ciebie Filip bo zdjęcie b.ładne.

 

Nie podoba mi się strasznie obecna polityka Seiko!

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecne samuraje są fatalnie wykonane i są takim miksem formy starej tytanowej (sbda) koperty odtworzonej beznadziejnie jakosciowo w stali. Stare stalówki snm miały pięknie wykończone koperty.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, oficjalnie przepraszam się z SKX. W poniedziałek kliknięty w Singapurze, przed chwilą dostarczony. 009 zupełnie mi nie podszedł, ale 007 to zupełnie inna historia – ten ze mną zostaje. :)

 

Co ciekawe, drugi raz z rzędu trafił mi się naprawdę nieźle wycentrowany egzemplarz, więc nie trzeba będzie się krzywić przy sprawdzaniu godziny. Szkoda, że w Lotto nie mam takiego szczęścia (zawsze mnie oszukują :P).

 

41694818832_0c9387388d_h.jpg

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wygląda ładnie na ręce do sweterka czy polo idealny. cd9ae94d111650a61a155cd2bcdd83ea.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kawał zegarka. Nie pamiętam czy dokładnie ten model przymierzałem w TT ale miałem wtedy sumo na ręce i jak ktoś mówi, że sumo czy inny nurek jest gruby to nie - sumo nie jest grube  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk z tatą. Idziemy kibicować siostrze w mistrzostwach taekwondo 0294670bf9a3aa8d7e99ba21f0b4ae49.jpg

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś z Was takiego kinetika? Szukałem taniego pepsi i znalazłem. Oczywiście nieprodukowany, takie to zezowate szczęście :D

 

Miałem, nawet dwa ;) Jeden poszedł do ludzi, a drugi to obecnie wydmuszka kupiona dla bezela i mechanizmu. Teraz leży i czeka na innego dawcę, żeby przywrócić ją do życia :D

 

NUXxAqP.jpg

 

8yVreYb.jpg

 

Edit: Przypomniałem sobie, jest z 1994 roku :)

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk z tatą. Idziemy kibicować siostrze w mistrzostwach taekwondo

 

Wysłane z mojego SM-J710F przy użyciu Tapatalka

Dobry zestaw a siostra niech kopie :)


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miałem, nawet dwa ;) Jeden poszedł do ludzi, a drugi to obecnie wydmuszka kupiona dla bezela i mechanizmu. Teraz leży i czeka na innego dawcę, żeby przywrócić ją do życia :D

 

Ta referencja wyszła z produkcji chyba w '87?

Tych mechanizmów sporo jest, powinien też pasować nowy z ogniwem które trzyma pół roku a nie kilka dni jak te pierwsze referencje. Wychodziło ich kilka wersji.

 

http://quartzimodo.com/the-skj-kinetic-divers-gone-but-not-forgotten/

 

Czemu go w końcu nie złożysz? :) one mają taki fajny klimat vintage, chyba przez ten bezel.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu go w końcu nie złożysz? :) one mają taki fajny klimat vintage, chyba przez ten bezel.

 

Potrzebuję bransolety, szkiełka, mechanizmu i nowego wałka. Niestety koronka ma w sobie ułamany wałek tuż przy tubusie, także montaż nowego wałka może być problematyczny...  :wacko:

Edytowane przez dodge66

Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję bransolety, szkiełka, mechanizmu i nowego wałka. Niestety koronka ma w sobie ułamany wałek tuż przy tubusie, także montaż nowego wałka może być problematyczny... :wacko:

A to grubsza sprawa, myślałem że masz komplet i tylko werk potrzebny. Fajny zegarek, w każdym razie, wart zachodu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.