Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Ta nowa limitka nawet nawet 9092b3e8ffc0fb282ba1d34bb61fb339.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A to co? Do toalety idziesz i trzeba poświecić? :D

 

Nie, do spania się szykuję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, do spania się szykuję ;-)

Jak tu spać po takich księżycowych wrażeniach :D Moonowych snów :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak tu spać po takich księżycowych wrażeniach :D Moonowych snów :)

 

Dzięki :-) A Monster znowu na kajdanie, bo szmata do Moona poszła ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :-) A Monster znowu na kajdanie, bo szmata do Moona poszła ;-)

Widziałem, nie dopytywałem, nie chciałem psuć Moonowej chwili  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w sieci natknąłem się przypadkowo na opinię odnośnie mechanizmów 6R15 z balansem typu C czyli 6R15C.Autor wskazuje na jego problemy po kilku miesiącach użytkowania.Objawiać się to ma niską amplitudą tzw.”beat error” -nierówność wychyleń balansu.Skutkuje to narastającą niedokładnością chodu.Sytuację ratować ma tylko wymiana całego werku.Czy ktoś coś słyszał na ten temat?Zmartwiło mnie to troszkę bo posiadam SDGM003 na tym mechaniźmie.Z góry dzięki za wszelkie opinie odnośnie zagadnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś takiego, ale po 2 latach i nie wszystkie jak leci, tylko jak się trafi. Nawet tu na forum ktoś oddawał Sumo do zegarmistrza i chyba się upierał. Podobno trudno do tego dojść więc najłatwiej napisać, że cały mechanizm. W najgorszym wypadku czytałem, że tylko, albo aż sam cały układ balansu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiem, że linków nie powinno się zamieszczać, ale nie mogę skopiować zdjęć z oferty.

Czy ten zegarek to oryginał, czy śmierdzi ryżem ?

https://www.olx.pl/oferta/seiko-pepsi-automatic-diver-200m-turtle-zolw-unikat-CID87-IDx8BvP.html#4c42acabaa

 

Podoba mi się, ale nie widziałem Seiko 5 w takiej kopercie.

 

--

Piotrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wiem, że linków nie powinno się zamieszczać, ale nie mogę skopiować zdjęć z oferty.

Czy ten zegarek to oryginał, czy śmierdzi ryżem ?

https://www.olx.pl/oferta/seiko-pepsi-automatic-diver-200m-turtle-zolw-unikat-CID87-IDx8BvP.html#4c42acabaa

 

Podoba mi się, ale nie widziałem Seiko 5 w takiej kopercie.

 

--

Piotrek

 

Moim zdaniem czuć Chinami.

Ja też nie widziałem dotychczas takiej kombinacji o przezroczystym deklu nie wspominając.

 

Bałbym się...

Edytowane przez Hard Rockin' Amigo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@pmedela

 

W nagłówku i treści 200M WR, na szklanym deklu 10 BAR ... nie wie co sprzedaje?!

 

edycja: dodatkowo na wahniku 7S26C na szklanym deklu 7S36 :)

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic tu się nie zgadza, ani z opisem, ani ze zdjęciami, jedyne co się zgadza to że sprzedający napisał że to "unikat", fakt unikat bo nikt nie widział takiego modelu, tylko na OLX takie cuda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Witam

 

Wiem, że linków nie powinno się zamieszczać, ale nie mogę skopiować zdjęć z oferty.

Czy ten zegarek to oryginał, czy śmierdzi ryżem ?

https://www.olx.pl/oferta/seiko-pepsi-automatic-diver-200m-turtle-zolw-unikat-CID87-IDx8BvP.html#4c42acabaa

 

Podoba mi się, ale nie widziałem Seiko 5 w takiej kopercie.

 

--

Piotrek

Ja bym sobie darował... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś składak. Koperta od nowego żółwia, a bebechy od jakiegoś gónwa ;) Miał ktoś "fantazję".

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, to składak bazujący na nowym żółwiu, nie licząc bransolety wszystko ma 'oryginalne' :lol: 


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było coś takiego, ale po 2 latach i nie wszystkie jak leci, tylko jak się trafi. Nawet tu na forum ktoś oddawał Sumo do zegarmistrza i chyba się upierał. Podobno trudno do tego dojść więc najłatwiej napisać, że cały mechanizm. W najgorszym wypadku czytałem, że tylko, albo aż sam cały układ balansu...

Nikt nic więcej nie wniósł do zagadnienia przez weekend.Więc trzeba mieć nadzieję,że to incydentalne przypadki i niepotwierdzają reguły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nic więcej nie wniósł do zagadnienia przez weekend.Więc trzeba mieć nadzieję,że to incydentalne przypadki i niepotwierdzają reguły.

Sam podlinkuj to co czytałeś, łatwiej będzie ocenić czy to ta sama sprawa czy kolejna ...

 

Ja przypomniałem sobie min. jeszcze o tym:

 

i jeszcze to:

 

https://forums.watchuseek.com/f21/seiko-c-type-balance-low-amplitude-beat-error-3950738.html

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.