Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Nie mam w tej chwili nic takiego delikatnego do damki :D

Jak chcesz, to do sesji zdjęciowej coś Ci użyczę, bo u mnie same paski do damek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ta bransoleta w Cytrynie ma większe możliwiści, gdy chodzi o mikroregulację, czy jest podobnie jak w SARBie?

Tu jest zdecydowanie lepiej bo ogniwa są krótsze co daję większe możliwości regulacyjne a dodatkowo są trzy otworki mikroregulacji w zapince.

Jednym słowem ustawić można idealnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Tu jest zdecydowanie lepiej bo ogniwa są krótsze co daję większe możliwości regulacyjne a dodatkowo są trzy otworki mikroregulacji w zapince.

Jednym słowem ustawić można idealnie :)

Dzięki za wyjaśnienie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie samym Seiko człowiek żyje

 

 

Ale oszukujesz! Na żywo ten zegarek aż tak dobrze nie wygląda. :P

Gruby jest ten pasek?


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na perlon dość gruby, to ori eulit (panama?).

Nie oszukuję, na żywo jest ładniejszy

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkamil a ten eulit to jest dokladnie 21 , tak jak w uszach czy dopasowales inna szerokosc?

 

Mój flight'y dopiero gdzieś tam sobie płynie do mnie, ale już się rozglądać za paskami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

22 mm, perlon trochę pracuje na szerokości więc nic się nie marszczy.

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł będzie pamiętał. Kiedyś na forum powstał taki oksymoron WEDowa Środa i przez jakiś czas były prezentowane zegarki z tak wyświetlaną datą.

Do dziś b. lubię w ten dzień mieć taki napis na zegarku:d0823afd44424c1d7500136346878e5e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może narodzić się nowa świecka tradycja ;). Już to lepsze jak te parcie na milionowy post na forum wzajemnej adoracji :)

f9a0c24a2504c84a.jpg

Edytowane przez Macmac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie i ponowię pytanie:

 

...może ktoś podpowie, gdzie można za rozsądne pieniądze SARX035 lub SARX057 kupić. Pozostaje tylko Japonia i opłaty celne, czy może jest jakieś nieco tańsze źródło?

 

Może komuś gdzieś rzucił się w oczy w niższej niż np. na seiyajapan (738 USD + opłaty) cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli oczekujesz odpowiedzi czy rzuciło się to NIE,

Mogę Cię utwierdzić tylko w cenie, że ten zegarek zawsze oscylował w tych pieniądzach, czyli ~2900 bez vat / 3500 z vat

z racji tego, że nie jest już produkowany i z racji tego ile kosztują nowe wypusty Presage, moim zdaniem taniej za nówkę nie będzie - gdybym go chciał to bym kupował, ostatni dzwonek.

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

sVU6mAx.jpg


Zegarki to emocje i nawet najbogatsza historia oraz najlepsze parametry na papierze nie wygrają z głosem serca - Passero

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Zacytuję sam siebie i ponowię pytanie:

 

 

Może komuś gdzieś rzucił się w oczy w niższej niż np. na seiyajapan (738 USD + opłaty) cenie.

chino watch miało najlepsze ceny za seiko $500-1k, napis na stronie "we do not ship to EU" możesz zignorować bo wysyłają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki vitriol, nie znałem tego sklepu. Niestety cena tylko o $10 niższa niż w przypadku SeiyaJapan. Rozejrzę się jeszcze, może mi w międzyczasie przejdzie mój "chcieć-mieć" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacytuję sam siebie i ponowię pytanie:

 

 

Może komuś gdzieś rzucił się w oczy w niższej niż np. na seiyajapan (738 USD + opłaty) cenie.

Niedawno był jasny SARX na allezło za 2600-2800, ale chyba się już aukcja skończyła, bo nie widzę go.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

Dzięki vitriol, nie znałem tego sklepu. Niestety cena tylko o $10 niższa niż w przypadku SeiyaJapan. Rozejrzę się jeszcze, może mi w międzyczasie przejdzie mój "chcieć-mieć" ;)

Targuj się, zaproponuj im własną cenę, w czerwcu 2016 sprzedawali ten model po $778 a kupiłem finalnie za $730

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu udało mi się dobrać pasek do tego dziada. (Udało się?)

LRM_EXPORT_14782605885994_20190124_10154

 

Wysłane z mojego MI 6 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie się komponuje.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z krótkim pytaniem - przyjacielowi przyszedł dzisiaj Seiko. Zamówiony ze strony eGlobal Central. Zegarek przyszedł z arabską datą i bez jakichkolwiek dokumentów, paragonów itd. Czy mógłby ktoś pomóc i po wrzuconych zdjęciach stwierdzić, czy z zegarkiem jest wszystko okej? Czy jest oryginalny?

post-107848-0-98338900-1548327642_thumb.jpeg

post-107848-0-80759300-1548327656_thumb.jpeg

post-107848-0-57081300-1548327668_thumb.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z krótkim pytaniem - przyjacielowi przyszedł dzisiaj Seiko. Zamówiony ze strony eGlobal Central. Zegarek przyszedł z arabską datą i bez jakichkolwiek dokumentów, paragonów itd. Czy mógłby ktoś pomóc i po wrzuconych zdjęciach stwierdzić, czy z zegarkiem jest wszystko okej? Czy jest oryginalny?

 

Pewnie ma też wersję anglojęzyczną, trzeba przestawić, o ile się nie mylę, koronką w pozycji 2 (lekko odciągnięta) i kręcimy w górę ;)

Wygląda, że jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na EG nie sprzedają podróbek, miałem kilka zegarków od nich i wszystkie były OK.

Co do daty to już kolega wyżej wspomniał, po prostu przestawić na inną jak przeszkadza ;-)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w końcu udało mi się dobrać pasek do tego dziada. (Udało się?)

 

Moim zdaniem tak :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.