Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

Klub Miłośników Zegarków SEIKO

Rekomendowane odpowiedzi

dwa przyciski razem w trybie alarmu ? Żeby zniknęły te megafony z wyświetlacza?

Też bym tak obstawiał, dość popularna kombinacja w elektronikach z epoki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SBDA001 testowałem dziś aby odwykł od biurka ;)

 

qYTxE0D.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Filip, jestem pod wrażeniem :)

Mega fota!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, tu jeszcze jedno z dziś.

 

EQCynbO.jpg


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dziś mam pierwszego swojego nurka. Teraz tylko wodę taką jak Filip muszę znaleźć

d41873cf2e9b58c486657312365cae3c.jpg

70e98cb3a914795efa80b38b5372f14f.jpg

d3982f0187a6215022c1e5508bb0820b.jpg

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rasowy nuras. Gratuluję :)

I właśnie dlatego mi się podoba że jest takim 100% przedstawicielem swojego gatunku. I do koszuli nie pasuje

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

@Brzoza - no nareszcie :PB)

Duża zasługa w tym twoich wypowiedzi na temat tego zegarka !

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie mi się te modele nie podobają, bezel cieniutki i pstro na tarczy...nie czuję chemii.

 

 

Od dziś mam pierwszego swojego nurka. Teraz tylko wodę taką jak Filip muszę znaleźć
 

 

Dokończę wątek tutaj, żeby nie pisać w temacie o nowych nabytkach - padalec przeszedł mi przez myśl, ale ten zegarek jest jak yeti - wszyscy o nim mówią, ale w sklepach go nie ma, a na ebayu ceny chore. Niby ma być nowa dostawa w listopadzie, ale nie wiem, czy wytrzymam, bo możliwe, że na rolę wakacyjnego nurka wybiorę drugiego PADI - SUN065...jedyne, co mnie powstrzymuje, to fakt, że to kinetyk i nie ma zbyt wiele wideorecenzji w sieci na jego temat.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SUNxxx - to spory zegarek, przymierz nawet zwykłą wersję, standard (Pamiętam, że masz mały nadgarstek i wybrałeś mniejszego GSa. SUN w odbiorze będzie masywniejszy od Sumo!)

a z SUMO to trochę przesadziłeś, problemy są ze starą wersją 001 bo nie jest już produkowana prawie od roku, natomiast SBDC031 jest ogólnie dostępny,,,

 

Nadal podtrzymuję, że jesteś zbyt roztrzepany na temat Seiko (zwłaszcza, przez pryzmat tego gdzie jesteś i do czego poinieneś mieć dostęp) - a tak nie da się na dłuższą metę, wpaść do Seiko i po prostu wyjść jak z cukrem zakupionym w hipermarkecie. Trzeba więcej pobuszować niczym w poszukiwaniu cukru trzcinowego z Kuby ... ;)

 

pomijam, że zaprzeczasz sam sobie, albo nie umiesz pisać spójnie

 

 

O, Brzoza - nadajemy na tych samych falach - dzisiaj miałem go w koszyku 2 razy, ale za każdym razem wyciągałem, bo jednak mi coś nie grało. Ogólnie rzecz biorąc, fajny, ale chciałbym coś w bardziej wakacyjnych kolorach - bezel może żółty, może pomaranczowy...szkoda, że nie klepią w innych kolorach. Gratki zakupu, a ja nadal będę poszukiwał wakacyjnego divera...

 
Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Burns,

 

Zaraz tam roztrzepany...po prostu podobają mi się zegarki tej firmy i niestety, ale czasami wychodzi jakiś nieplanowany zakup po drodze :P

 

Nie zaprzeczam nigdzie sam sobie - myślałem, że ten SUN Padi jest takich samych rozmiarów, jak żółwik PADI, tylko grubsza koperta, ze względu na shroud...a że z reguł jestem niecierpliwy, to pomyślałem, że skoro żółwiaka nie mogę dorwać, to kupię tego SUN - dobrze, że napisałeś o jego wielkości, dzięki czemu skutecznie ochłodził się mój zapał. Po prostu uważam, że skoro nie ma nic fajnego w żółtych i pomarańczach, to ta błyszcząca Paditarcza będzie w sam raz na wakacyjne wojaże i kąpiele w słońcu/morzu. Masz rację, mam bardzo mały nadgarstek i już przy kopercie SARX019 czuję się mało komfortowo...żeby było tematycznie, to na zakup mam jeszcze dobry miesiąc (dłuższe wakacje w grudniu), więc poszukam tego Kubanczyka ;)


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

też daje radę i ceny znośne (zegarki kwarcowe)

 

Też fajny, dawno nie przeglądałem kwarców a może trzeba to zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy tylko mieć kasę,

trzeba mieć jeszcze odwagę na jego grubość = 19.66mm !!!

 

Seiko-Marinemaster-1000m-Hi-Beat-Limited

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na żółwika Padi, już do mnie jedzie - będzie czas na oswojenie się z gadziną do wakacji. Mam nadzieję, że faktycznie jest taki wygodny, jak to opisują w reckach :)

 

P.S. Tam uszy 22mm są? Pytam, bo już mu szukam jakiejś fajnej gumy, bransa od razu zejdzie.


Ball, Casio, Citizen, Grand Seiko, Longines, Muhle, Orient, Orient Star, Oris, Seiko, Squale, Tissot, Vostok, Zodiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na żółwika Padi, już do mnie jedzie - będzie czas na oswojenie się z gadziną do wakacji. Mam nadzieję, że faktycznie jest taki wygodny, jak to opisują w reckach :)

 

P.S. Tam uszy 22mm są? Pytam, bo już mu szukam jakiejś fajnej gumy, bransa od razu zejdzie.

Tak. 22mm.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wystarczy tylko mieć kasę,

trzeba mieć jeszcze odwagę na jego grubość = 19.66mm !!!

Tytan,czy stal ? Zastanawiam sie ile to moze wazyc :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to reki nie urwie, pomimo ze to kawal zegara :)


Przepraszam za brak polskich znakow ale po prostu ich nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak mnie Seiko wk***ia:

 

14470439_1794711310770477_38090416486551

 

i jeszcze raz:

 

14595580_1794711314103810_98409867238949

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.