Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość sszwedo

Pokażmy nasze chińskie zegarki

Rekomendowane odpowiedzi

Faktycznie pasek pasuje idealnie.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, w piątek odebrałem z poczty Parnisa Nordic. Szedł z HK ponad 3,5 miesiąca, ale się udało. Ostatecznie, po kilku dniach noszenia oceniam pozytywnie. Koperta bez niedoróbek, mechanizm z kilkusekundową zmianą w ciągu doby- nie mierzyłem dokładnie, tarcza czytelna, bez błędów czy skaz.W środku japońska miyota, 21 kamieni, wodoszczelność na deklu - 10atm, Najsłabszym elementem mocowanie bransolety- trochę za luźna przy teleskopach. A i jeszcze sam kolor miyoty mi się nie podoba- zbyt intensywnie żółty.

 

 

post-11042-0-92805100-1519727398.png

Edytowane przez EnE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo miyota z serii 82 jest po prostu brzydka. Co nie zmienia faktu, ze to dobry, bezawaryjny mechanizm...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, najpierw poszedł post, potem zdjęcie. Ale udało się wkleić. Generalnie zegarek wygląda solidnie i uniwersalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za zamieszanie, najpierw poszedł post, potem zdjęcie. Ale udało się wkleić. Generalnie zegarek wygląda solidnie i uniwersalnie.

Całkiem ładny. Jakie wymiary? Tarcza jest grafitowa?

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza czarna, na zdjęciu wyszła jaśniejsza niż w rzeczywistości.  Koperta szer. 42mm bez koronki, grubość około 12mm. Wolniejszej chwili spróbuję jeszcze jakieś zdjęcia wrzucić, jeśli byłby ktoś zainteresowany.

Edytowane przez EnE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarcza czarna, na zdjęciu wyszła jaśniejsza niż w rzeczywistości. Koperta szer. 42mm bez koronki, grubość około 12mm. Wolniejszej chwili spróbuję jeszcze jakieś zdjęcia wrzucić, jeśli byłby ktoś zainteresowany.

Wstaw parę fotek. Tego parnisa pierwszy raz widzę.

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem zegarek LIGE na aliekspress. Proszę o pomoc - nie wiem do czego służy dings zaznaczony na zdjęciu. Chyba coś kasuje....ale co ?

post-103498-0-16198600-1519802328_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem zegarek LIGE na aliekspress. Proszę o pomoc - nie wiem do czego służy dings zaznaczony na zdjęciu. Chyba coś kasuje....ale co ?

Może to być atrapa w moim Carnival też tak jest. Trzy przyciski i jeden to atrapa. Ten Carnival jest podobny lewa mała wskazówka to dzień miesiąca prawa mała to dzień tygodnia. A lewy dolny przycisk odpowiada za ustawienie dnia miesiaca tzw. datownik. Testuj

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Gizmo77

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem zegarek LIGE na aliekspress. Proszę o pomoc - nie wiem do czego służy dings zaznaczony na zdjęciu. Chyba coś kasuje....ale co ?

Według mnie to ustawianie dnia tygodnia.


Tanie zegarki są dobre, bo są dobre i tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

dzisiaj dotarł. Nie wiem jak z precyzją chodu ale zrobiony jest świetnie. Jestem zachwycony

post-102018-0-91595400-1519815435_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj dotarł. Nie wiem jak z precyzją chodu ale zrobiony jest świetnie. Jestem zachwycony

Bardzo ładny jest ten Ocean Star.

Daj lepsze fotki.

Gdzie go "dorwałeś"?


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

fotki z telefonu, lepsze nie będą. Ale wierz mi na słowo że nie ma sie do czego przyczepić - chińczyki się postarały. Kupiony na ali, szedł 2 dni :-)

największe wrażenie robi kolor którego n zdjęciach nie widać- ciemny matowy granat

post-102018-0-20363100-1519832548_thumb.jpg

post-102018-0-20038300-1519832558_thumb.jpg

post-102018-0-96333100-1519832566_thumb.jpg

Edytowane przez Feliks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotki z telefonu, lepsze nie będą. Ale wierz mi na słowo że nie ma sie do czego przyczepić - chińczyki się postarały. Kupiony na ali, szedł 2 dni :-)

największe wrażenie robi kolor którego n zdjęciach nie widać- ciemny matowy granat

Świetny zegar. Kiedyś za mną chodził ;) Niech się dobrze nosi.


Zegarki nie mają duszy... one ją kradną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie nowość - ale właśnie dostał nowy pasek - świeża dostawa - Singapur - skurkowańce mają fajne ... :)

 

 

post-94065-0-96882000-1519904560_thumb.jpg

post-94065-0-46499500-1519904590_thumb.jpg

post-94065-0-95586900-1519904622_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie to ustawianie dnia tygodnia.

Dzięki. Masz rację. Napisałem do Ali  i  dali odpowiedż  "week days".  Za cenę 33 $ (wyprzedaż) zegarek jest nadzwyczaj udany, Ale.. trzeba nosić, inaczej stanie na 2 dzień> Pozro

Może to być atrapa w moim Carnival też tak jest. Trzy przyciski i jeden to atrapa. Ten Carnival jest podobny lewa mała wskazówka to dzień miesiąca prawa mała to dzień tygodnia. A lewy dolny przycisk odpowiada za ustawienie dnia miesiaca tzw. datownik. Testuj

 

Wysłane z mojego MI MAX przy użyciu Tapatalka

Zgadza się, dzięki. To dni tygodnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 9-letni Parnis , intensywnie użytkowany

post-22770-0-33951100-1520075908_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko Chińczycy potrafia zrobić zegarek ze stalową koperta i bezelem z szajsmetalu który robi się powoli różowy :D

 

9c0e9394719e0f65med.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój 9-letni Parnis , intensywnie użytkowany

attachicon.gifPARNIS.jpg

Właśnie taki do mnie leci, optymistycznie wygląda twój wpis :)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.