Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7082 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:01

Postanowiłem założyć ten wątek aby nie zaśmiecać innych typu "jest ok", "nie jest ok" itd. tematami dotyczącymi piłki nożnej.
Wszelkie dyskusje na temat piłki nożnej można prowadzić w tym wątku ;)

To co Wisła zrobiła w dwumeczu z Levadią to totalna porażka i ośmieszenie nas na arenie międzynarodowej :)
  • 0

#2 Zaman

Zaman
  • Użytkownik
  • 392 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:03

Świetny pomysł ;) Więc piszę to co w "nie jest OK" odnośnie meczu Wisły: Ale wstyd....
  • 0

#3 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:07

Żenada,w sumie dobrze że nie było transmisji
  • 0

#4 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:08

Świetny pomysł :) Więc piszę to co w "nie jest OK" odnośnie meczu Wisły: Ale wstyd....

Co roku liczę, że trochę dłużej będzie mi dane oglądać występy naszych klubów na arenach europejskich i niestety wychodzi na to, że z matmy byłem kiepski bo wyliczyć nie mogę ;)
  • 0

#5 Gość_Blaz_*

Gość_Blaz_*
  • Gość

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:10

Ja również co roku sądzę, że osiągnęliśmy już dno i już gorzej być nie może, więc z nadzieją czekam na następny rok. Wypiszę chyba sobie na czole: "Nadzieja matką głupich!". ;)
  • 0

#6 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:15

Po wklejeniu obrazek się nie wyświetla to wrzucam linka
http://demotywatory....0_by_bialix.jpg
  • 0

#7 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:15

Szkoda, że to Lech nie zdobył mistrza w zeszłym sezonie bo kto wie czy przy obecnych eliminacjach nie doszedłby bez problemu do fazy grupowej (ale to tylko gdybanie). Mam nadzieję, że Lech pokaże na co go stać w Lidze Europejskiej (bo tak to się chyba teraz nazywa).
Wiśle pozostaje szykować się na następny rok, ale oni już się szykują od kilku lat i uszykować się niestety nie mogą ;)
Wie ktoś może czy jutro będzie transmisja meczu Legii?
  • 0

#8 boldy

boldy

Dobry, Zły i Brzydki

• Użytkownik
  • 1356 postów
  • Gadu-Gadu: 1459306

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:19

Ciekawe jak zareaguje Cupiał... Znowu zmieni trenera? ech... szkoda
  • 0

#9 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:22

Ciekawe jak zareaguje Cupiał... Znowu zmieni trenera? ech... szkoda

Miałby powód, ale wątpię żeby to był dobry ruch. Chyba w chwili obecnej tylko Smuda mógłby sprostać wymaganiom Cupiała (oczywiście z polskich trenerów).
  • 0

#10 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:24

Smuda już był to raz,dwa że to nie trener gra tylko piłkarze.Głównym winowajcą jest Cupiał który od paru lat zamiast kupować to sprzedaje.Nie wiem o co on ma pretensje?Sam jest biznesmenem to chyba wie,że żeby osiagnąć zysk to najpierw trzeba zainwestować.Przeciez to nie jest przypadek,że żadnego piłkarza Wisły nikt nie chciał kupić,nawet Brożka.Są słabi a jeszcze ich osłabili,do tego fatalny bramkarz.Skorża to akurat jeden z lepszych trenerów,jak go zwolnią a pewnie zwolnią to będzie się cieszyć Legia i Lech bo będzie łatwiej o tytuł.
  • 0

#11 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:27

Smuda już był to raz,dwa że to nie trener gra tylko piłkarze.Głównym winowajcą jest Cupiał który od paru lat zamiast kupować to sprzedaje.Nie wiem o co on ma pretensje?Sam jest biznesmenem to chyba wie,że żeby osiagnąć zysk to najpierw trzeba zainwestować.Przeciez to nie jest przypadek,że żadnego piłkarza Wisły nikt nie chciał kupić,nawet Brożka.

To, że jakiś trener już kiedyś był wcale nie oznacza, że nie może być ponownie. Co do tego, że Skorża to w tej chwili to jeden z lepszych polskich trenerów to się zgadzam.
  • 0

#12 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:45

Oczywiście,że nie.Smuda nie przyjdzie z innego powodu.Mianowicie Franz czeka na jesień aż zwolnią Benhałera bo już będzie wiadomo,że Polacy nie awansowali na mundial (teraz też już wiadomo,że nie awansujemy ale teoretyczna szansa jest) i będzie próbował zostać trenerem kadry.Jak nie zostanie to wtedy pójdzie do jakiegoś klubu,ale to najprędzej będzie runda wiosenna.
  • 0

#13 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 19:55

Oczywiście,że nie.Smuda nie przyjdzie z innego powodu.Mianowicie Franz czeka na jesień aż zwolnią Benhałera bo już będzie wiadomo,że Polacy nie awansowali na mundial (teraz też już wiadomo,że nie awansujemy ale teoretyczna szansa jest) i będzie próbował zostać trenerem kadry.Jak nie zostanie to wtedy pójdzie do jakiegoś klubu,ale to najprędzej będzie runda wiosenna.

Ja jestem optymistą i wierzę do końca że się zakwalifikują, chociaż zdaję sobie sprawę z małego prawdopodobieństwa takiego wyczynu w danej sytuacji ;)
Co do Leo to moim zdaniem dobry trener, ale sam nie wiedział w jaki bajzel (czyt. PZPN) się pchał, a w takich warunkach to nikomu się nie chce pracować.
Nawet nie ma czasu się skupić na piłkarzach bo co chwilę jakieś naciski na niego ze strony PZPN.
Wydaje mi się, że Leo już stracił motywację i ma to prostolinijnie mówiąc gdzieś. Dlatego pora na zmianę trenera. Szkoda tylko, że zmiana zapewne będzie na kolejnego kolesia z układu PZPNowskiego.
Szkoda tylko, że kolesie z PZPN nie mają "kumpli" pokroju Guusa Hiddinka bo moim zdaniem to najlepszy trener na świecie.
  • 0

#14 Jędrek_38

Jędrek_38

Stowarzyszenie

• Użytkownik
  • 797 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 20:04

Dziekuje bardzo polskim klubom pilkarskim, jak rowniez naszej Reprezentacji, ze kompletnie obrzydzili mi futboll. Z tej to przyczyny zupelnie nie interesuja mnie juz w zasadzie zadne mecze, z czego radosc ma moja zona, a ja oszczedzilem wiele nerwow. Zaden blamaz nie robi juz na mnie wrazenia, a komentarze idiotow z PZPN nie irytuja mnie, a co najwyzej smiesza. Jezeli pan Lato moze byc prezesem Zwiazku, to nie ma przeszkod zeby moj 3 letni syn byl np. prezesem Orlenu.
Pzdr.
  • 0

#15 difrat

difrat
  • Użytkownik
  • 556 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 20:22

Dziekuje bardzo polskim klubom pilkarskim, jak rowniez naszej Reprezentacji, ze kompletnie obrzydzili mi futboll. Z tej to przyczyny zupelnie nie interesuja mnie juz w zasadzie zadne mecze, z czego radosc ma moja zona, a ja oszczedzilem wiele nerwow. Zaden blamaz nie robi juz na mnie wrazenia, a komentarze idiotow z PZPN nie irytuja mnie, a co najwyzej smiesza. Jezeli pan Lato moze byc prezesem Zwiazku, to nie ma przeszkod zeby moj 3 letni syn byl np. prezesem Orlenu.
Pzdr.

coś jakbyś idealnie ujął również moje odczucia.
podpisuję się oboma rękami, choć nie wiem czy śmiać się z tego czy płakać nad tym.
nie pamiętam kiedy ostatnio oglądałem mecz z udziałem polskiej drużyny.
nic to przynajmniej żona się cieszy ;)
  • 0

#16 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 22 lipiec 2009 - 20:42

Zawsze ceniłem Skorżę jako trenera i człowieka,tą wypowiedzią po raz kolejny udowadnia że jako jeden z niewielu w polskiej piłce ma klase

http://www.sport.pl/...__byl_blad.html
  • 0

#17 Krystian

Krystian
  • Użytkownik
  • 6871 postów

Napisano 23 lipiec 2009 - 07:35

Zawsze ceniłem Skorżę jako trenera i człowieka,tą wypowiedzią po raz kolejny udowadnia że jako jeden z niewielu w polskiej piłce ma klase

http://www.sport.pl/...__byl_blad.html

Brawa dla niego, ale nie oszukujmy się nigdy nie ma tak, że wina leży tylko po stronie trenera lub tylko po stronie piłkarzy. Piłkarze zawalili mecz, a Skorża przygotowanie. Ogólnie dno.
  • 0

#18 Adi

Adi

mr

• Użytkownik
  • 5051 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 17:20

Ja zgadzam się z Jędrkiem.
Poszedłbym nawet dalej - dajmysobie spokój w marnowaniem w sporej części masy publicznych pieniędzy na sport, ktory w Polsce spadła na dno. I od strony organizacyjnej i korupcyjnej i szkoleniowej, na zawodnikach kończąc.
Szlag mnie trafia jak do 4,5 ligowych szmacianek idzie kasa na "sport kwalifikowany" z naszych podatkow.
20 lat reformuja - a tylko na coraz większe kompromitacje ich stać.
Oczywiście kluby wyższcy lig - to w dużej mierze prywata, ale dlaczego ja sobie hausa nie mogę obejrzec bo jaka meczynę pokazują? :D
  • 0

#19 maxwell

maxwell

Zuffenhausen

• Użytkownik
  • 930 postów

Napisano 24 lipiec 2009 - 17:33

A z tym to się zgłoś do danej stacji :D
  • 0

#20 Adi

Adi

mr