Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Ritter
6 godzin temu, Iko napisał(-a):

Oczywiście że z kasy PZPN, a rozwiązując zagadkę podpowiem,

Nawet gdyby Boniek się upierał, że to z jego kieszeni to uznałbym, że czegoś nie wiemy o przepływie finansowym 350k :) .

3 godziny temu, Iko napisał(-a):

Normalnie bym to wkleił w Żartach, ale to prawdopodobnie nie żart, tylko mniej więcej tak to naprawdę wygląda...

Wyciekł kontrakt Sousy opracowany przez niejakiego Z.Bońka.

Też tak sądzę,że to nie żart. Czekam z niecierpliwością na nową wersję gdzie we wszystkich rubrykach będzie ZIBI :) .

Z formalnego punktu widzenia nie ma najmniejszych problemów zawarcia umowy samemu z sobą a tym bardziej polubownego rozwiązania jej w najodpowiedniejszym czasie.

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te nieszczęsne baraże i konieczność zatrudnienia nowego trenera na marcowe mecze, to PZPN mógłby celowo przytrzymać Souse do końca umowy i tym samym uniemożliwić rejestrację go w FIFA jako trenera Flamengo. Sousa mógłby trenować piłkarzy ale nie mógłby zasiadać na ławce trenerskiej podczas meczów. Takie oko za oko i pokazanie, że nie jesteśmy frajerami aczkolwiek w Brazylijskiej Serie A zostało tylko kilka kolejek do końca sezonu, Flamengo ma wicemistrza więc i tak nie zadalibysmy takim ruchem Sousie i klubowi jakiegoś wielkiego bólu a sami też nie moglibyśmy w tym czasie zatrudnić nowego selekcjonera. Co innego gdyby to był środek sezonu ligowego a klub walczyłby o punkty przez trzy miesiące bez trenera na ławce. Reasumując, nieważne co PZPN zrobi, to sytuacja naszej reprezentacji jest beznadziejna i szanse na mundial w Katarze i tak są bliskie zeru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu, darekmp3 napisał(-a):

szanse na mundial w Katarze i tak są bliskie zeru.

Sołznieliśmy się ... :)

 


Pozdrawiam Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dziś „ Nie patrz w górę” i mam taką refleksję, że tak już zgłupieliśmy w tych mediach społecznościowych że zajmujemy się   wymyślonymi „problemami” zamiast skupić się na tym że „reprezentanci części narodu”  nasz los sprzedają każdego dnia za judaszowe srebrniki. Kopacze też sobie poradzą, bo naszą niezasłużoną atencję dla ich mizernych jestestw, ktoś nieźle wycenił.

8EF9E28F-5EB7-4EB0-9E6E-8E9851ACB267.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benitez i D'Aversa zwolnieni. Zatem dokonało się pewne zjawisko: we wszystkich ważnych dla mnie drużynach w tym sezonie zmieniono trenerów. Wcześniej Urugwaj, Barca i Villa. Cóż, przynajmniej nikt nie posądzi mnie o bycie wiernym kibicem zwycięskich drużyn ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

711...

Z drugiej strony Nawałka się po prostu zakiwał... IMO niestety nie nadawał się po prostu po tym, co pokazał na ostatnim turnieju.  Zero reakcji, zero zmian, a do tego słynny mecz z Japonią i jego "niski pressing".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził. Nawałka miał swój czas i wystarczy. 2016 r. był spoko, ale potem kadra się upokorzyła w Rosji. Nie wchodzi się 2x do tej samej rzeki. Michniewicz nigdy nie miał postawionych żadnych zarzutów.  Ja jak go słucham to słyszę człowieka, który wie o czym mówi i mam nadzieję, że wszystko wypali i to nie tylko w dwóch meczach barażowych, ale na dłużej.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tia, fspaniałe Atletico... Ale ja tutaj, żeby polecić ten film i cały kanał na yt: 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przygotowany na wieczór. Jak obstawiacie wynik?

8c11382a5a90e10b647211ed7c7cf26f.jpg&key=ef8872591de465c62ceee43cb1a89b9af5fa0193cff0cd04fbb294427e5b8d85

Wynik jedyny możliwy czyli zwycięstwo FCB !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że przygotowani
2:1 dla Realu
175def4f63a86ad6942a76c42e9465c3.jpg


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach


No jasne, że przygotowani
2:1 dla Realu



Zegarek też widzę, że wpasowany w klimat ale ten wynik to pobożne życzenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grand derby na codzień …także poproszę remis 😉

8E5F4C62-A5E0-49D7-99AD-B5C14B99C8EF.jpeg

Edytowane przez desmo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja mam grand derby na codzień …także poproszę remis
8E5F4C62-A5E0-49D7-99AD-B5C14B99C8EF.thumb.jpeg.efffc1ada0cda2cec644fe7014c0561d.jpeg

Ale Robert - koszulka FCB na górze tak że ….

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
46 minut temu, rafiros napisał(-a):


Ale Robert - koszulka FCB na górze tak że …. emoji16.pngemoji12.png

Zależy jak definiować  górę …dla niektórych herb Królewskich ponad Dumą Katalonii…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Barcy - zagrała bardzo dobry mecz. Można dywagować co do sytuacji z 10 minuty, ale to nie usprawiedliwia braku planu Realu na ten mecz.
Real dzisiaj słabo, a poziom indywidualnych błędów nie do zaakceptowania.
Cóż - bywa. W końcu ta seria od marca 2019 musiała się kiedyś skończyć
Głowy do góry i gramy dalej


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pięknie się to oglądało 😁

Jedyny minus, to fakt że spokojnie mogły jeszcze trzy bramki wpaść i wtedy byłoby idealnie 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako wielki fan Barcelony, muszę też trochę znać grę największego rywala, którym jest Real. Powiem Wam, że dawno nie widziałem królewskich w takim słabym stanie. Bardzo zagubieni byli w tym meczu, nie mieli pomysłu na grę. Nie wiem, czy to brak Benzemy czy niezmielonymi dnia. Ku mojemu zadowoleniu, Barca wykorzystał to i strzelili kilka goli, chodź jeszcze ze 3 powinny wpaść. Zła passa mam nadzieje, że jest przerwana, ostatnie lata to dominacja RM nad Barceloną. Niewielu w to wierzyło, ale rzeczywiście „mesjasz” Xavi przybył na ratunek Dumie Katalonii i mały krokami mam nadzieje, że wyprowadzi ja na prostą! Barcaaaaa!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako wielki fan Barcelony, muszę też trochę znać grę największego rywala, którym jest Real. Powiem Wam, że dawno nie widziałem królewskich w takim słabym stanie. Bardzo zagubieni byli w tym meczu, nie mieli pomysłu na grę. Nie wiem, czy to brak Benzemy czy niezmielonymi dnia. Ku mojemu zadowoleniu, Barca wykorzystał to i strzelili kilka goli, chodź jeszcze ze 3 powinny wpaść. Zła passa mam nadzieje, że jest przerwana, ostatnie lata to dominacja RM nad Barceloną. Niewielu w to wierzyło, ale rzeczywiście „mesjasz” Xavi przybył na ratunek Dumie Katalonii i mały krokami mam nadzieje, że wyprowadzi ja na prostą! Barcaaaaa!!!!

Uważam tak samo jak Ty a z tej radości nie poszedłem dzisiaj do pracy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś szukał definicji "piłkarskiej kaszany", to zapraszam na drugą połowę meczu Polska - Szkocja 🤢 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.