Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

Z Cześkiem u steru może być tylko gorzej (choć niełatwo to sobie wyobrazić) 😂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, uwielbiam Sampdorię i w związku z tym mam wciąż sentyment do Manciniego, ale jest coś zabawnego w tym, że ostatni mecz Włochów w fazie pucharowej Mistrzostw Świata był jednocześnie ostatnim meczem w karierze Zidane'a. A i w meczach w fazie grupowej robi się im już co najmniej 12 lat przerwy... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragedia narodowa we Włoszech, mówię wam🤣.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siadam do meczu. Oczekiwania niewielkie, ale jest okazja, żeby się napić z sąsiadem ;-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Ślązacy wyszli z wprawy …mazurek ich wyprzedził 🤔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem na tvp sport w necie obejrzeć, ale strona im wisi.

Edytowane przez beniowski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm..., nie chcę zapeszyć, ale wygląda to całkiem dobrze.  


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

świat się kończy. 

historia koło zotoczyła.

Po ponad 350 latach znów pobiliśmy Szwedów .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dziwo, jednym z autorów sukcesu - Dżizas Krycha. Szczęsny - kilka razy uratował nam dupska. I dobrze, że piłkarze nie pierniczą farmazonów i widzą, że to nie był mecz stulecia - chociaż wyjątkowy był i zakończył się świetnie.

 

Zgadzam się ze Szczęsnym, że dostaliśmy dwa prezenty od Szwedów, ale, jak słusznie zauważył, takie prezenty trzeba umieć wykorzystać. Po drugiej bramce, Szwedzi wyraźnie dostali doła i, paradoksalnie, mogło być i z 4:0.

 

Widok Czesia Misia płaczącego po ostatnim gwizdku, z drżącą dolną warą, wart miliard w doopę yebunnych Sousów.

 

Oczekiwań nie mam żadnych, jeśli chodzi o Katar - sukces, na naszą miarę, już mamy. A cokolwiek pozytywnego się zdarzy, będzie fajnie.  :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
26 minut temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Widok Czesia Misia płaczącego po ostatnim gwizdku, z drżącą dolną warą, wart miliard w doopę yebunnych Sousów.

 

Oczekiwań nie mam żadnych, jeśli chodzi o Katar - sukces, na naszą miarę, już mamy. A cokolwiek pozytywnego się zdarzy, będzie fajnie.  :)

I za to wypiję - już z sąsiadem jesteśmy umówieni. Pijemy za mecze i za treningi 🙂

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bazant

Nie chcę tu psuć nastrojów ale już każdy zapomina lub nie chce wiedzieć jakim kosztem te mistrzostwa są organizowane. 
 

https://www.google.no/amp/s/www.rmf24.pl/fakty/swiat/newsamp-mundial-w-katarze-tysiace-pracownikow-zginelo-przy-budowie-s,nId,5069479

 

https://amnesty.org.pl/katar-obcokrajowcy-pracujacy-przy-budowie-obiektow-na-mundial-2022-miesiacami-nie-otrzymywali-pensji/

 

Dla jednych okazywane wsparcie a o drugich się zapomina.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) spodobały mi się te primaaprilisowe tytuły, wzięte jakby z jakiegoś spaghetti westernu Corbucciego itp.: "Obudzone uczucie zemsty", "Będziemy przeklinać niebiosa".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.