Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Krystian

Piłka nożna, football, soccer czy jak kto zwał

Rekomendowane odpowiedzi

A jak bardzo mam się cofać z bazą do porównać? No bo w porównaniu do poczynań z euro 2016 to jest dramat ;) można z tymi porównaniami sięgać jeszcze dalej, choć nie chcę tego robić :D No i dalej, ja zachwytów nie podzielam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, XoneX napisał(-a):

ja zachwytów nie podzielam. 

 

Poczytaj  moje/nasze wypowiedzi jeszcze raz. Nie za bardzo widać tam "zachwyty". Raczej opinie, że było trochę lepiej niż się spodziewaliśmy.

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to już historia. Przed nami trzy mecze na ME. Będzie okazja zweryfikować opinie 🙂

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
21 minut temu, Watch-er napisał(-a):

Panowie, to już historia. Przed nami trzy mecze na ME. Będzie okazja zweryfikować opinie 🙂

2 w plecy i moze jeden remis ;) ale ja sie nie znam 


Pozdrawiam,

Janek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

 

Statystyki meczowe nie do końca potwierdzają to, co piszesz: https://www.meczyki.pl/wyniki-na-zywo/walia-polska/5918800/statystyki

Fakt, mieli bramkę ze spalonego. Ale pozostałe tzw. celne strzały na bramkę były "takie sobie". Z kolei my - pomimo braku strzałów bezpośrednio w światło bramki, przeprowadziliśmy jednak kilka groźnych akcji (strzały np. Piotrowskiego i Lewego, atak, po którym prawie strzelił bramkę Świderski). Miałem wrażenie, że to my, generalnie, kontrolujemy grę.

Tak czy siak, niezły prezent na urodziny mi sprawili 😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, vvv napisał(-a):

2 w plecy i moze jeden remis ;) ale ja sie nie znam 

Można tylko liczyć, że jednak nas pozytywnie zaskoczą ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, Watch-er napisał(-a):

Panowie, to już historia. Przed nami trzy mecze na ME. Będzie okazja zweryfikować opinie 🙂

Jak za każdym razem. Ileż można.


intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie tak

 

 

signal-2024-03-27-13-38-08-461.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
42 minuty temu, loco50 napisał(-a):

Będzie tak

 

 

signal-2024-03-27-13-38-08-461.jpg

O i to jest puenta 😁😁😁 ale ja to już w ogóle się nie znam 😜😜😜

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Emocje opadły. Podzielę się anegdotą związaną z głównym bohaterem z Cardiff 🦸🏻‍♂️🇵🇱

 

W połowie ubiegłej dekady Szczęsny grywał już regularnie w pierwszym składzie Arsenalu. Był znany kibicom piłki nożnej w kraju i w Europie. Pewnego roku w lipcu, chodząc po Rodeo Drive, zauważyłem go w jednym ze sklepów. W okularach, luźnych ciuchach nie wyróżniał się, poza wzrostem, jakoś specjalnie. Nie był sam, ale o tym później. Byliśmy z żoną i dwójką dzieci. No więc rozpoznałem i tyle, zachowałem to info dla siebie. Poszliśmy do kolejnego sklepu, a tam znowu za kilka minut wchodzi Szczęsny. Tym razem powiedziałem żonie, żeby dyskretnie rzuciła okiem, bo robi tu zakupy nasz reprezentant. Oczywiście poznała go dopiero, kiedy jej go pokazałem, chociaż doskonale go znała. Nie jako kibic, ale jako matka początkującego bramkarza. To jedna z ważniejszych okoliczności w tej historii – nasz syn miał już wówczas za sobą ze 2-3 lata stania w klocie. Szczęsny był jednym z jego idoli, regularnie pojawiał się w Bravo Sport, był symbolem sukcesu w sporcie młodego chłopaka z Polski itp.

 

Po tej identyfikacji żona stwierdziła, że powinniśmy Szczęsnego delikatnie zaczepić i zapytać czy zapozuje z synem do fotki. Ja jestem niebywale powściągliwy w takich sytuacjach, nie lubię się narzucać, nie lubię komuś przeszkadzać w wolnym czasie. Próbowałem się wykręcić. Żona powiedziała ok, ale zaznaczyła, że jak syn się kiedyś o tym dowie to mi nie daruje. Trudna sprawa, pomyślałem. W końcu doszedłem do wniosku, że spróbuję to jakoś dyskretnie zorganizować. Wyszliśmy ze sklepu, po chwili Szczęsny z towarzyszką również. Po kilku metrach zatrzymali się przed kolejną witryną i coś oglądali. Podszedłem do niego i jak w tanim filmie szpiegowskim, patrząc w witrynę, nie odwracając się w jego stronę, powiedziałem:
„Dzień dobry panie Maćku. Zapozowałby Pan do jednego zdjęcia ze swoim młodym fanem, początkującym bramkarzem?”
Na to Szczęsny w tej samej formule, nie odwracając głowy, rzucił krótko:
„Nie jestem Maciek!”
W połowie tego zdania już wiedziałem, że spieprzyłem. Odwrócił się do mnie plecami i zaczął powoli odchodzić. Jego towarzyszka zaś, kiedy usłyszała polską mowę zaczęła się oddalać dość pośpiesznie i zatrzymała się kilkanaście metrów dalej.
Żona z dziećmi nie słyszeli tej rozmowy, byli kilka metrów za nami, ale domyśliła się, że poszło źle. Moja druga myśl po „spieprzyłem” to „ok, ale mógłbyś być jednak mniej nadęty piłkarzyku” 🙄 I nagle, po kilku krokach, Szczęsny się odwrócił i na jego twarz wjechał ten słynny uśmiech a la Mask by Jim Carrey  :D
„No dobra. Proszę dać tego młodego!”
Syn był wniebowzięty kiedy w ciągu kilku następnych sekund nie dość, że zobaczył idola na żywo, to ten go jeszcze zaprosił do zdjęcia. Mało tego, Szczęsny widząc córkę zapytał czy ona też chce z nim fot. Kolejna szybka fotka, uśmiechy, życzenia udanego urlopu. Wspomniana towarzyszka, to jego obecna żona. Też podeszła na koniec i się uśmiechnęła. Po pół minucie jakby się to w ogóle nie wydarzyło. Na szczęście zostały zdjęcia, a Wojtek na zawsze u nas w domu będzie Maćkiem ;)

 

 


 

DSC03946.jpeg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna historia, biorąc pod uwagę jego relacje z ojcem to faktycznie mogło być 

2 godziny temu, Valygaar napisał(-a):

„spieprzyłem”

 


Szukam podstawki na zegarek (watchstand) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.