Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Może nie mieliście siły przebicia, tak zwanych pleców ?

Są "artyści", których ( IMO ) twórczość jest żałosna, a jednak istnieją.

 

Jak to piszą na FB: "to skomplikowane". W każdym razie, moje - wierz mi - długie i bogate doświadczenia na scenie muzycznej skutecznie wyleczyły mnie z przekonania, że ciężka praca i talent to gwarancja sukcesu. ;)

 

EDIT: Tym niemniej, LSE to projekt nadal istniejący, chociaż już raczej bardziej dla frajdy niż z nadziejami na realne przełożenie na cokolwiek. Wkrótce będzie gotowa nowa EPka. :)

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość TigerBear

Jak to piszą na FB: "to skomplikowane". W każdym razie, moje - wierz mi - długie i bogate doświadczenia na scenie muzycznej skutecznie wyleczyły mnie z przekonania, że ciężka praca i talent to gwarancja sukcesu. ;)

 

 

Niestety, tak to wygląda w praktyce. Nie tylko w kwestii muzyki, ale na wielu innych płaszczyznach.

No cóż, nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Wam powodzenia, a nóż widelec.

Potencjał jest, chęci ( jeszcze ) też, może któregoś dnia....    :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś na początek dnia (i tygodnia)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

70soul wielkie dzięki że Ci się chciało wrzucić to na YT, faktycznie mega wykonanie, szkoda, że nie mam zajawki na winyle, bo staralbym się odnaleźć ta płytę..

Dla mnie najbardziej ciarkonośne jest wykonanie "Tusday Wonderland" z koncertu w Hamburgu..

No a Esbjorn nieodżałowany i pomyśleć, że nie pojechałem na ich ostatni koncert w Poznaniu, bo wypadło mi coś ważnego, a dzisiaj nie mogę sobie przypomnieć cóż to było...

Jeszcze raz dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zdecydowanie tak! O wiele lepsza, niż "Do to the beast"

A propos Twojego nicka: King Crimson wypuścił zremiksowaną wersję "The construkction of light". Bębny nagrane na nowa + mix robiony od początku. Teraz, nareszcie płyta brzmi świetnie, już nie tak plastikowo.

Edytowane przez paul221

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

King Crimson wypuścił zremiksowaną wersję "The construkction of light".

"

Dla porządku :) - tytuł tej płyty to "The ReconstruKction Of Light".

 

To niech zagra (mój ulubiony) King Crimson

 

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja też chcę zaprezentować mój ulubiony KC:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@paul221

 

Pozdrawiam Kolegę o podobnym guście muzycznym :)

BTW, a propos nicka/avatara - byłem na jednym z pierwszych (jeśli nie pierwszym) koncercie SBB w W-wie, 1974r. kino Mazowsze/Teatr Na Woli. SBB było supportem dla Locomotiv GT. Po występie SBB - szok, połowa sali wyszła potem z koncertu Locomotiv GT :)

 

Jeszcze dopiszę > nie mogłem być (żałuję), ale Córka była na koncercie King Crimson w Teatrze Roma w czerwcu > pełny zachwyt ...

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Pozdrawiam serdecznie! 

SBB po raz pierwszy usłyszałem w 1996, jak wyszły pierwsze reedycje albumów z la 70tych. Czeski album "SBB" (znany też jako "Slovenian Girls") jest moim ulubionym. Uwielbiam też Niemena (od "Enigmatic" po "Idee Fixe").

Chciałbym też polecić nieżyjącego niestety od 22 lat Jeffa Buckleya:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie tak! O wiele lepsza, niż "Do to the beast"

A propos Twojego nicka: King Crimson wypuścił zremiksowaną wersję "The construkction of light". Bębny nagrane na nowa + mix robiony od początku. Teraz, nareszcie płyta brzmi świetnie, już nie tak plastikowo.

Szczerze to "Do to the beast" też mi sie bardzo podoba :) dla samego wokalu warto posłuchać tej płyty.

Tak czytałem że jest nowa i ulepszona wersja "The construkction of light". Skoro mówisz że brzmi świetnie to kupuje w ciemno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Oczywiście najlepsze są: "Congregation", "Black love" i "1965"  :)

Wiadomo też, że The Twilight Singers i The Gutter Twins (Greg Dulli rządzi po prostu!!!)

p.s. "The Reconstrukction of light" jest płytą, na jaką czekałem od 2000 (czyli od wydania oryginału)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Dzisiaj stary, dobry Megadeth ze świetną solówką Marty Friedmana.

 

 

Dobrego gitarowego grania nigdy za wiele, więc...

 

 

Kiko mistrz. 


A tutaj coś z innej beczki czyli pokaz wszechstronności Mistrza.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Batushka (ta od Bartka Krysiuka) zaprezentowała nowy materiał. Zapowiada się świetnie, chociaż niesmak związany z zamieszaniem wokół zespołu pozostaje. Złośliwie można by napisać, że mamy teraz dwie Batushki i dwa razy więcej muzyki. A można było się nie kłócić i wydać dwupłytowy album, ale my Polacy lubimy się dzielić - nie tylko "chlebem".

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Batushka nr 1 (Krzysiek Drabikowski), zdaniem wielu ta prawdziwa.
 


 
Batushka nr 2 (Bartek Krysiuk)
 
Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Oczywiście prawdziwa jest Drabikowskiego. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.