Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

uwielbiam te obrażanie uczuć religijnych chrześcijan - nie powinno się tego robić, tak...ale za to chrześcijanie mają prawo ustawiać życie innym według swoich dziwnych zasad...i nie można się nawet zająknąć, bo inaczej ich obrażasz :D

 

 

wydumane z kosmosu zasady dot. seksu przedmałżeńskiego, in vitro, eutanazji, aborcji, antykoncepcji, homoseksualizmu, rozwodów itp. najlepiej żeby całemu światu narzucić swoją interpretację i niech się słuchają, a jak powiesz, że trochę im się mentalnie i argumentacyjnie pozostało w średniowieczu to obrażasz ich uczucia religijne, ale nie biorą pod uwagę, że nie wszyscy muszą uważać, że oni mają rację i nie powinni narzucać innym swoich religijnych zasad prawnie w świeckim państwie. Nie wszyscy chcą żyć według ich zasad religijnych.

 

Jakby co - mój wpis był kompletnie nie o tym. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od pi razy drzwi 20 lat poza rankingami

 

 

Jak to ładnie o nich napisał śp Beksa, łączą gotyckść Sisters of mercy z progresywnoscia Marillion i hard rockowością The Cult. I jest w tym więcej niż coś.

Edytowane przez sielwolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Wątek o muzyce, ale jednak odpowiem.
 

uwielbiam te obrażanie uczuć religijnych chrześcijan - nie powinno się tego robić, tak...ale za to chrześcijanie mają prawo ustawiać życie innym według swoich dziwnych zasad...i nie można się nawet zająknąć, bo inaczej ich obrażasz :D
 
 
wydumane z kosmosu zasady dot. seksu przedmałżeńskiego, in vitro, eutanazji, aborcji, antykoncepcji, homoseksualizmu, rozwodów itp. najlepiej żeby całemu światu narzucić swoją interpretację i niech się słuchają, a jak powiesz, że trochę im się mentalnie i argumentacyjnie pozostało w średniowieczu to obrażasz ich uczucia religijne, ale nie biorą pod uwagę, że nie wszyscy muszą uważać, że oni mają rację i nie powinni narzucać innym swoich religijnych zasad prawnie w świeckim państwie. Nie wszyscy chcą żyć według ich zasad religijnych.


Nie mieszaj bracie do tego wszyskich chrześcijan. Pamiętaj, że każdy katolik teoretycznie jest chrześcijaninem, ale nie każdy chrześcijanin jest katolikiem. Co więcej uważam, że katolicy często przynoszą chrześcijanom wstyd swoimi światopoglądowymi wywodami, które stoją w sprzeczności z tym, co nauczał Jezus. A teraz do muzyki...

U naszych przyjaciół zza zachodniej granicy znalazłem świetny wykon (niemiecki The Voice), który przypadł mi do gustu bardziej niż oryginalny kawałek.



I jeszcze cover Slipknota.



Trzymam kciuki za Stefanie Stuber, świetna jest.

A poniżej najnowszy Avenged Sevenfold.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sobotni wieczór przy szklaneczce paskudnej whisky  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Na sobotni wieczór przy szklaneczce paskudnej whisky ;)

Paskudna whisky to oksymoron. Dzisiaj wypiłem butelkę Johnnie Walkera Black Label, więc piszę to z pełnym przekonaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paskudna whisky to oksymoron. Dzisiaj wypiłem butelkę Johnnie Walkera Black Label, więc piszę to z pełnym przekonaniem.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja właśnie kończę piątą szklaneczkę tego ścierwa HP 10Y ;) Teraz może być już tylko lepiej...

To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma problemy z rozbudzeniem :)  (trochę głośniej)

 


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie aktualnie: Ufomammut - Stigma


Obecnie posiadane: Maurice Lacroix Masterpiece Flyback Chronograph, Gerlach Karaś,  GS DW5600, Seiko Presage SARY057, Balticus "Wiślak"

Historyczne: Longines Hydroconquest, Orient Bambino v2, Tag Heuer Formula 1, Jorg Gray 3500 Chrono, Seiko SSb073p1, Orient Mako III, Citizen ny4050-03l, Dan Henry 1970

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem dobry niemiecki film "Błąd systemu" i nie mogę przestać słuchać wykorzystanej w nim piosenki z "Hair" w wykonaniu Niny Simone:

 

 

Genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na czasie......Lorenc razem z Kilarem- mistrzowie w swoim rzemiośle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj praktycznie od rana słucham sobie jazzu. W głośnikach leci Norah Jones. O ile na co dzien lubię mocniejszą i bardziej energetyczną muzykę, to w sytuacji w której musze się skupić, a tak jest w pracy, wolę bardziej spokojne nuty. Przekonałem się równeiż do muzyki poważnej, szczególnie muzyki firmowej.

 

Zastanawiam się również czy w tym rokku nie wybrac się na Opener, który chciałbym zgrać ze zwiedzaniem Trójmiasta. Akurat zgrywa sie z urlopem jaki będe mial w tym roku.

Czy ktos moze kupował ostatnio bilety? Warto kupic teraz czy moze jednak czekać do ostatniej chwili? 

https://www.ticketmaster.pl/festiwale/wszystko-festiwale/10101/events

Edytowane przez ppavl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przeczytaniu książki: ZETRZYJ KREW I GRAJ DALEJ HISTORIA ZESPOŁU TURBO - FILIP BOGACZYK odżyła fascynacja z czasów szkoły średniej.... Kawalerię to słuchałem na okrągło, kaseta kończyła się, przekładałem na druga stronę i volume max :) i jazda; a niech zabrzmi https://www.youtube.com/watch?v=53Fsv-UJXfQ


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...zaawansowana matematyka:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[quote name="satanic" post="2698778"

 

Ja też. Mam również nadzieję, że będzie lepsza niż poprzednia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To był album, ale go katowałem na kasecie.

Nie no trzeba teledysk wrzucić.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.