Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Po wczorajszym "dniu łojenia" ;), dzisiaj coś mnie wzięło na Huey Lewisa - nowy album (wydany po DŁUUUGIEJ przerwie) bije rekordy popularności w Stanach, ale stare petardy również wciąż brzmią świetnie. ;)

 

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pih powrócił do podsumowań roku. Coś na co wielu słuchaczy czekało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Krzysztof Drabikowski, lider grupy Batushka, ma koronawirusa. :(

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, jak zwykle namawiam do Jazz'u. To fragment koncertu w Klubie Bardzo bardzo, o którym już kiedyś wspominałem.

 

Edytowane przez Eugeniusz Szwed

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wróciłem do tej płyty:

 

 

Bardzo ją lubię. Aranżacje może nie znoszą tak dobrze próby czasu, jak "Za ostatni grosz", ale to i tak kapitalna muzyka. Moje ulubione wcielenie zespołu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz rację, to świetna płyta! Najbardziej lubię "Planetę Smoka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, to świetna płyta! Najbardziej lubię "Planetę Smoka" :)

 

Tak, to rewelacyjny utwór. Ale mi zawsze w głowie najdłużej zostaje "Sekret" - świetna melodia, zadziorność i przebojowość Budki plus trochę naleciałości brzmień w stylu TVP Szczepańskiego (sax i smyki), ale razem daje to wszystko super efekt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

W czasach zarazy umilam sobie czas przy whisky i muzyce Tool oraz Avenged Sevenfold. Katuję też filmy z Netfliksa.  :) 
 


 
Swoją drogą świetny kawałek zarówno w warstwie muzycznej jak i tekstowej. Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne mamy preferencje dotyczące muzyki i jej słuchania. Nawet najlepszy sprzęt /to moje subiektywne zdanie/ nie jest w stanie dostarczyć emocji i nastroju podczas słuchania muzyki na żywo. Kontakt z muzykami i atmosfera klubowej sali jest nie do zastąpienia. Obecnie słuchanie muzyki prosto ze sceny jest możliwe niestety tylko przez internet. To oczywiście nie to samo co słuchanie na żywo, ale miłośnikom  jazz'u mogę polecić koncerty polskich muzyków - Michała Salamona, Krzysztofa Lenczowskiego czy np. dzisiaj o 20:00 Grzecha Piotrowskiego ze sceny Klubu SixSeasons. https://www.facebook.com/SixSeasonspl/

Miłego słuchania :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.