Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przyszła płyta to zgrałem jeden numer, spokojna muzyka trochę łamane bity trochę melodyjki do nucenia pod nosem za dnia.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja ulubiona płyta Emperora! W 1997 kupiłem ją na kasecie. To były czasy😊

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Dziś przyszła płyta to zgrałem jeden numer, spokojna muzyka trochę łamane bity trochę melodyjki do nucenia pod nosem za dnia.
 
Fajna nuta, jak zawsze, tylko zamiast na 'latarenkę', dałbym fokus na wkładkę/igłę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
13 godzin temu, paul221 napisał:

Moja ulubiona płyta Emperora! W 1997 kupiłem ją na kasecie. To były czasy😊

To jeszcze jedna genialna płyta.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, IX Equilibrium słuchałem akurat kilka dni temu. Bardzo odważne wydawnictwo jak na tamte czasy. A z Anthems chyba miałem nawet bluzę (z Nemesis Divina również ;)).

 

Sam natomiast katuję dziś głośniki rodzimą produkcją, która dla mnie jest fantastycznym evergreenem. Jeden z moich ulubionych albumów metalowych. Wracam zawsze z czystą przyjemnością.

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wywołałeś wilka z lasu😀. Moja ukochana płyta Vadera to....

 

Myślę, że w tym czasie (De Profundis-Black To The Blind-Litany) Vader był najlepszy na świecie w swojej kategorii. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś nawet posłuchać De Profundis, ale na Spotify nie ma, a w aucie nie będę YT odpalał. ;)

 

Sytuację ratuje XXV. Bardzo fajna i świetna pod względem produkcji dźwięku przekrojówka, na której te stare kawałki brzmią jeszcze lepiej.

 

Aaa! W tamtym tygodniu w trasie było zapętlone to:

 

 

 

Chłopaki nie biorą jeńców. Mistrz! ;)

 

 

Edytowane przez brz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgrałem dwa numery z jednej wytwórni polskiej U Know Me

Pierwszy producenta który wcześniej krył się pod ksywkami: Dj Taśmy, Daniel Drumz a obecnie pod własnym imieniem i nazwiskiem Daniel Szlajnda. 
Osobiście lubię w elektronice ARPy i ten jest hipnotyzujący. (Błędy: zapomniałem rozświetlić przyciemnić obraz wideo, i troszkę dałem głośniej audio nie widząc, że w komputerze miałem przyciszone, raczej nie przesterowałem i pojawiło się drugie "t" w wyrazie featuring)

 

Kolejny numer jest bardziej "taneczny" zespołu Rysy z mini epki "Ego" by nie było tak smutno.. mój kolega został potrącony dzisiaj przez autobus...Kur...

 

 

Edytowane przez 70soul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.