Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
eye_lip

Co nam w ....CD (i nie tylko) gra?

Rekomendowane odpowiedzi

Omega ...

To tak przy okazji, na mikołajki odeszedł Jànos Kòbor :(

 


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Młody, a zdolny. Tak teraz młodzież rozumie punk chyba - i to jest dobre. Polecam inne jego utwory jak ktoś lubi rapowo punkowy off. 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
17 godzin temu, WMT napisał(-a):

Młody, a zdolny. Tak teraz młodzież rozumie punk chyba - i to jest dobre. Polecam inne jego utwory jak ktoś lubi rapowo punkowy off. 

 

No to ten powinien ci podejść.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idę zapuścić włosy, odświeżyć tatuaże i popracować nad opalenizną - a potem, siup do 1987!  ;) 

Jeśli chcesz sobie przypomnieć czasy Whitesnake, Poison, Def Leppard, Motley Crue i Guns'n'Roses, kup w 2021 album kapeli ze Szwecji.  :D

 

 

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomylka

 

Edytowane przez satanic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, satanic napisał(-a):

 

Niezłe! Stara szkoła, czasem w sekcji rytmicznej jedzie napalmem, czasem gitarowo cannibalem ale i Szwecją...Wyważone i dodane od siebie coś, co było w starym rozdaniu. Jeszcze żeby growling zastąpić czasem typowym "odkurzaczem", to i grind rasowy możnaby powąchać;). Mieszają ze łbem, nie słyszałem wcześniej-dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Panie to trzeba nadrobić, jeden z zasłużonych zespołów grindcore.

Są ze Szwecji.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A widzisz...mimo wszystko wyczułem😉! Nie przepadam za grindem, poza tymi wielkimi. Myślałem, że to nowa kapela, która ze łbem miesza stare z nowym...A to stare... jest jednak jare💀!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak święta to święta😁 

RIP Peter, już nie będzie takiego wokalisty.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Mój znajomy marzy o tym, aby nagrać płytę. Jego bliscy założyli zbiórkę. Tutaj ta zbiórka:

 

Kamila znam od kilku lat. Jest on laureatem Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, który organizuje Fundacja Anny Dymnej MIMO WSZYSTKO. Ja jestem wolontariuszem tej fundacji i uczestniczę w fundacyjnych wydarzeniach i stąd znajomość z Kamilem.

 

Kamil to osoba bardzo charyzmatyczna. Gdy zobaczyłem Go kilka lat temu w miesiącu maju na Półfinałach Zaczarowanej Piosenki w "Hugonówce" czyli Konstancińskim Domu Kultury to coś mi mówiło, że Kamil wygra czerwcowe Finały i tak też się stało. Kamil występował, jako laureat Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, na Festiwalu w Opolu! Myślę, że warto zainwestować w marzenia Kamila i dorzucić jakiś grosz od siebie. Ja już wrzuciłem :)

 

Powyższy klip zawiera występ Kamila Czeszela z Anią Rusowicz podczas Festiwalu Woodstock 2015.


Przemek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 


Trzeba oglądnąć do końca 

Sent from my SM-G998W using Tapatalk
 

 

Edytowane przez irekm

Beware the fury of a patient man.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem też ostatnio tego Napalmu. I nowego Voivoda (jakoś mi nie przypadł do gustu - "znowu to samo", chciałoby się powiedzieć). I jeszcze wrzuciłem sobie w końcu ostatni CARCASS. I z tej trójki to mi się podoba najbardziej.  :)

 

 

 


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

Coś co wydaje się adekwatne do czas(ów) i okoliczności...

 

Edytowane przez Ritter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.