Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

Edit

Już wiem do toalety, ale to pomyliłeś faceta z papuciem domowym :)

 

A prawdziwi faceci robią to gdziekolwiek podczas wykopu z półobrotu?????


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z upływającym czasem ;-)

Celna, ładna uwaga.

 

A prawdziwi faceci robią to gdziekolwiek podczas wykopu z półobrotu?????

Wszyscy robią to w tym samym miejscu.

 

Ale mowa była o skupieniu, ja jego szukam jak na zdjęciu, kolega sugeruje że skupienie osiąga podczas wizyt w toalecie, wolno mu oczywiście ^_^

Reasumując, Mario myli filozofię wschodu ze sra..m :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Celna, ładna uwaga.

 

Wszyscy robią to w tym samym miejscu.

 

Ale mowa była o skupieniu, ja jego szukam jak na zdjęciu, kolega sugeruje że skupienie osiąga podczas wizyt w toalecie, wolno mu oczywiście ^_^

Reasumując, Mario myli filozofię wschodu ze sra..m :lol:

 

Ja z zachodu to i mogę się nie znać... teraz załapałem, że to o medytację poszło - wyższy stan skupienia umysłu  ;)


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z zachodu to i mogę się nie znać... teraz załapałem, że to o medytację poszło - wyższy stan skupienia umysłu  ;)

Źarty, lepiej się pośmiać niż kłócić ;)

 

Paradoksalnie w Twoim miejscu skupienia im rzadziej, tym częściej :lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Toś się faktycznie kulturowo przeniósł

Mieszkałem też kilka lat w Twoich okolicach ( okolice Szklarskiej Poręby) i też mam taki sam wiosek.

 

 

 

 

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mieszkałem też kilka lat w Twoich okolicach ( okolice Szklarskiej Poręby) i też mam taki sam wiosek.

S7

Dodam tylko w kwestii uzupełnienia poprzedniej mojej wypowiedzi, że jeżeli będziesz się przejmował wypowiedziami osób obalających browary pod sklepem o szóstej rano, to wątpię czy gdziekolwiek znajdziesz swoje miejsce.

Myślisz że inni twoi sąsiedzi, którzy o szóstej rano mają inne zajęcia niż picie piwa pod sklepem, zwracają uwagę na to co mówią takie "elementy".?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko w kwestii uzupełnienia poprzedniej mojej wypowiedzi, że jeżeli będziesz się przejmował wypowiedziami osób obalających browary pod sklepem o szóstej rano, to wątpię czy gdziekolwiek znajdziesz swoje miejsce.

Myślisz że inni twoi sąsiedzi, którzy o szóstej rano mają inne zajęcia niż picie piwa pod sklepem, zwracają uwagę na to co mówią takie "elementy".?

Ale to nie tylko 'element' ale też Ci inni sąsiedzi odwalają maniane. Nawet moi rodzice będąc u mnie w odwiedzinach mają podobne spostrzeżenia. Choć nie powiem, region Lubelszczyzny bardzo urokliwy, szczególnie na Roztoczu bardzo mi się podoba.

No w każdym razie, wiodę trochę cygańskie życie, taki stary jeszcze nie jestem, dzieci nie posiadam więc poszukuję już jakiejś nowej stanicy w fajnym miejscu, lecz koniecznie w Polsce.

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiedzki monitoring może denerwować ale to ciekawski sąsiad nie jeden dom przed kradzieżą uratował

Warto dobrze żyć z sąsiadami czasem się przydają

To w dużych miastach ludzie w jednym bloku nie mówią sobie dzień dobry a na wsi w parku mówi się nawet tym których nie znamy

 

 

Pozdrawiam

Wieśniak od urodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pragnę zauważyć że ktoś tu robi to samo, obgaduje i plotkuje o sąsiadach..... :D  :lol:

Wtopiłeś się w gromadę  :lol:

 

 

 

Marek super piżama ;-)). tylko czemu spisz na podjeździe?? :-))))

:lol:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja.

A to mnie zaskoczyłeś. Podobnie jak kolega Stierlitz wyobrażałem sobie że jesteś nobliwym panem. Może przełożyła się na to Twoja sztuka zegarmistrzowska, rzadko spotykana wśród młodzieży. B)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Sąsiedzki monitoring może denerwować ale to ciekawski sąsiad nie jeden dom przed kradzieżą uratował

Warto dobrze żyć z sąsiadami czasem się przydają

To w dużych miastach ludzie w jednym bloku nie mówią sobie dzień dobry a na wsi w parku mówi się nawet tym których nie znamy

 

 

Pozdrawiam

Wieśniak od urodzenia

Zadrwiłeś początkowo ze mnie, odpowiedziałem w sposób tam sam o Twoich okolicach a teraz się unosisz honorem.

Sam napisałem że że wsi jestem, na wieś przyszedłem ale Polska to dla mnie kulturowo kraj jednakowy.

 

Pozdrawiam

Także wieśniak z urodzenia i pochodznia

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chytrze bydlą z pany kmiecie...  ;) 


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadrwiłeś początkowo ze mnie, odpowiedziałem w sposób tam sam o Twoich okolicach a teraz się unosisz honorem.

Sam napisałem że że wsi jestem, na wieś przyszedłem ale Polska to dla mnie kulturowo kraj jednakowy.

 

Pozdrawiam

Także wieśniak z urodzenia i pochodznia

 

S7

Pisanie w tym internecie to ...................... -_- trudno czasem przekazać emocje czy właściwe intencje 

 

Z nikogo nie drwiłem - po prostu napisał kolega że się przeprowadził i tu jacyś dziwni ludzie - zauważyłem tylko że przeprowadzka nastąpiła w zasadzie wokoło komina więc ludzie ci sami

Poważna przeprowadzka to z Gdańska do Zakopanego, Z Poznania do Lublina, Karpacza na mazury gdzieś wtedy można odczuć że się wyjechało a tak to jak bym ja wywędrował z Karpacza do Szklarskiej Poręby

 

Z unoszeniem się honorem to nawet nie wiem o co chodzi ??

 

A ze wsi nie wyprowadzę się nigdy choć ta moja wieś to taka co kur i kaczek nie ma od 25 lat za to same doktory się sprowadzają

 

Proszę o wybaczenie jeśli coś źle zrozumiane zostało :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dlatego dla mnie czy to Zakopane czy Gdańsk to jedna polska kultura i nie widzę różnicy.

Nie chowam urazy ;)

Pozdrawiam

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne masz spostrzeżenia, Kaszub a Góral to dwie różne kultury, choć kraj ten sam

To normalne.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i dziwne, ale antropologie studiowałem też i o tych kulturach, okręgach, zachowaniach, relacjach mam swoje spostrzeżenia i przemyślenia.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już całkiem fajnie, antropologia i plotki sąsiadów Ci przeszkadzają :)

Spałeś całe studia? :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plotki może nie, ale wścibskość tych ludzi. Ale tak jak pisałem, mieszkałem już w różnych regionach naszego kraju (poza granicami też) ale tutaj Ci ludzie mnie rozwalili, tak że spadam stąd za chwil kilka.

Ano właśnie nie spałem tylko studiowałem w tym samym czasie informatykę :D

 

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wychodzi na zewnątrz w takim razie, słaba grafika jest... :)

Edit

Fajnie, mamy antropologia co nie może sobie poradzić że społecznością w miejscu zamieszkania, teraz czekamy aż jakiś policjant poskarży się że mu rower ukradli, a lekarz zapyta co najlepiej wziąć na kaszel :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to mnie zaskoczyłeś. Podobnie jak kolega Stierlitz wyobrażałem sobie że jesteś nobliwym panem. Może przełożyła się na to Twoja sztuka zegarmistrzowska, rzadko spotykana wśród młodzieży. B)

:) taki "stary malutki" ;)

 

Koledzy z działu radzieckiego wiedzą co to 4-85 ;)

Edytowane przez pmwas

Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, nie wychodzi na zewnątrz w takim razie, słaba grafika jest... :)Edit

Fajnie, mamy antropologia co nie może sobie poradzić że społecznością w miejscu zamieszkania, teraz czekamy aż jakiś policjant poskarży się że mu rower ukradli, a lekarz zapyta co najlepiej wziąć na kaszel :)

A bo pewnie kolega studiował antropologię fizyczną, a nie kulturową :D :D

Wyczytałem w wikipedii, że takie są ;) Jo tyż ze wsi ...


TikTak TikTak - tylko 2 kalorie ;-)

MARIANEK :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antropologię kulturową studiowałem. Nie muszę radzić sobie ze społecznością bo ja nikogo nie chce zmieniać, tacy są ich sprawa. Poza tym antropologia to nie mój zawód, ani moje zajęcie. Jestem programistą, piszę sobie programy, strony i że grafiką ma to bardzo mało wspólnego (czarne tło, ciągi zielonych znaków).

Zbyt bardzo cenię sobie w życiu prywatność.

 

S7

Edytowane przez haker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale uzalasz się na forum zegarkowym na to że sąsiadów masz wscibskich, raz że nie na temat, dwa że śmieszne, trzy że może dajesz powody ku takim zachowaniem paradujac jako informatyk zimą po wsi w japonkach i kapeluszu z folii aluminiowej :)

 

 

To oczywiście żart, ale ze śmiechem natwarzy czyta się Twoje, "spostrzeżenia" :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum o zegarkach w hyde parku gdzie setki są nie zegarkowych tematów.

Tak do tego mam zieloną cerę i propaguje weganizm.

W sumie najlepiej to nic tu nie pisać jak nie jeden się już przekonał (min w dziale perfumy) bo kółko wzajemnej adoracji zaczyna się oburzać że jakiś obcy wbija się między wersy.

Ok bez odbioru.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.