Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Hiroki

Jak wyglądamy?!

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Właśnie zauważyłem, że nam Fidelio zniknął. 

I to tak „na amen”. :wacko:

@Burns go wyczochral i chłop nie wytrzymał i drzwiami trzasł aż się tynk posypał 🤖


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zostawił po sobie wielką spuściznę w paru wątkach. Będzie nam o nim przypominać, dopóki nie wróci. 


To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Właśnie zauważyłem, że nam Fidelio zniknął. 

 

Smuteczek. 😭

Ale jakieś odejścia i powroty ostatnio się zdarzały, więc miejmy nadzieję, że i Fidelio zmieni zdanie, zatęskni i ponownie się tu pojawi. 🙏

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Teraz, Perpetuum Mobile napisał(-a):

 

Oby tak się stało, bo chłopina sporo fajnych rzeczy umieszczał, choć zdecydowanie za dużo swoich zdjęć😄

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, paul221 napisał(-a):

Oby tak się stało, bo chłopina sporo fajnych rzeczy umieszczał, choć zdecydowanie za dużo swoich zdjęć😄

Mało tego, wszystkie zdjęcia w jakimś śmiesznym kasku i obcisłych rajtuzach 🤔😄


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o nieobecnych albo dobrze albo wcale😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Godzinę temu, loco50 napisał(-a):

Panowie, o nieobecnych albo dobrze albo wcale😁

Ależ ja bardzo dobrze wspominam Rafała, aczkolwiek w nieco humorystycznym nastawieniu. Mam nadzieje, ze się nawróci i pokaże nam w całej okazałości 👍😍


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W całej nie chcemy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, loco50 napisał(-a):

Panowie, o nieobecnych albo dobrze albo wcale😁

Ja to znam w innej wersji.:) 

"O zmarłych mówimy dobrze albo wcale".

Więc napiszę dobrze o nieobecnym.

Miał bardzo ładne usta i cały czas je ładnie eksponował.:P 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mistrz w czym? w szyderstwie z nieobecnego?


Są ludzie, którzy przez całe życie spogladają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. (A. Czechow)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał dziadka spotkać kiedyś osobiście musi być to ciekawa postać!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
58 minut temu, neclocus napisał(-a):

mistrz w czym? w szyderstwie z nieobecnego?

Trochę tak, zakończcie już ten festiwal żenady, jak ktoś ma ochotę wrzucić swoje foto, to niech to zrobi, trzymając się tematu wątku. 


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mnie nie interesuje reagge, nie wchodzę na forum miłośników zegarków do działu "Kochamy Boba Marleya" po to, żeby pisać, że tylko wydredowane i zjarane łajzy słuchają Marleya.  ;)

 

Jeżeli widzę w jakimkolwiek wątku coś, co mnie nie interesuje albo mi się nie podoba - scroll down. Nie ja jestem od tego, czy: 1. taka treść ma prawo się tam znaleźć;  2. autor miał lub nie miał ochotę ją zamieścić.  :)

 

No i jeszcze:

Rozdział III. Zasady funkcjonowania i korzystania z forum.

 

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie na forum dyskusji o charakterze politycznym oraz propagowanie treści politycznych, w tym promowanie jakiejkolwiek opcji politycznej, we wszelkich formach, w szczególności poprzez wypowiedzi na forum oraz treści i linki zamieszczane w sygnaturze lub profilu użytkownika forum. W razie wątpliwości o tym, czy niniejszy punkt regulaminu został naruszony, rozstrzyga Moderator lub Administrator.

2. Użytkownik może publikować na Forum Posty zgodne z obowiązującym prawem oraz dobrym obyczajem i zasadami Netykiety.

3. Za zamieszczane treści pełną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na Forum przez Użytkowników, w tym również za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich publikacji.

4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum:

a ) treści sprzecznych z prawem

b ) treści naruszających dobra osobiste lub prawa innych osób

c ) wpisów zawierających ataki personalne, w tym na innych użytkowników forum

 

Jak widać po historii Rafała/Fidelio, nie każdego ten podpunkt wiąże. Szkoda, że jest to tolerowane. A Rafał, poza zamieszczaniem fotek, które mogły się komuś podobać albo nie - i TYLE - napisał co najmniej KILKA bardzo merytorycznych recenzji - moim zdaniem godnych niejednego profesjonalnego portalu - a także ZAWSZE służył radą i dobrym słowem wszystkim, którzy chcieli z tego skorzystać.


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam ostatnie wpisy i tak się dziwię, jak nam łatwo dopierd… się do jakiegoś drobiazgu i kąsać jak ratlerek. Teraz myślę, że Fidelio może miał k…. rację, że się wypisał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisał Filip. Albo pokazać gęby mniej lub bardziej zakazane albo skończyć p... ć.😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, loco50 napisał(-a):

Tak jak napisał Filip. Albo pokazać gęby mniej lub bardziej zakazane albo skończyć p... ć.😁

Twoją już znamy, ale możesz zapodać na rozgrzewkę, tylko nie oszukuj ma być zrobione teraz:D


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha. Teraz nie wypada. Nie umalowany jestem 🤣

Edytowane przez loco50

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przypomnę tylko, że brak szeroko pojętej tolerancji dla różnorodności (w tym również i wypowiedzi) jest współcześnie traktowane jak zaściankowość i ciemnota. :):D

Część tu piszących kolegów powinna się uważnie rozejrzeć wokół i dostrzec, że to już nie jest średniowiecze. :)

Co w tym złego że podobają mi się usta albo nosek u innego mężczyzny?:D

Albo długie nogi i piękne paluszki u stóp kobiety.:)

A np. zarost na brodzie Loco 50 mi się nie podoba. :P

 

Edytowane przez dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Lincoln Six Echo napisał(-a):

Jeżeli mnie nie interesuje reagge, nie wchodzę na forum miłośników zegarków do działu "Kochamy Boba Marleya" po to, żeby pisać, że tylko wydredowane i zjarane łajzy słuchają Marleya.  ;)

 

Jeżeli widzę w jakimkolwiek wątku coś, co mnie nie interesuje albo mi się nie podoba - scroll down. Nie ja jestem od tego, czy: 1. taka treść ma prawo się tam znaleźć;  2. autor miał lub nie miał ochotę ją zamieścić.  :)

 

No i jeszcze:

Rozdział III. Zasady funkcjonowania i korzystania z forum.

 

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie na forum dyskusji o charakterze politycznym oraz propagowanie treści politycznych, w tym promowanie jakiejkolwiek opcji politycznej, we wszelkich formach, w szczególności poprzez wypowiedzi na forum oraz treści i linki zamieszczane w sygnaturze lub profilu użytkownika forum. W razie wątpliwości o tym, czy niniejszy punkt regulaminu został naruszony, rozstrzyga Moderator lub Administrator.

2. Użytkownik może publikować na Forum Posty zgodne z obowiązującym prawem oraz dobrym obyczajem i zasadami Netykiety.

3. Za zamieszczane treści pełną odpowiedzialność ponoszą ich autorzy. Administrator nie ponosi odpowiedzialności za treści zamieszczone na Forum przez Użytkowników, w tym również za ewentualne szkody zaistniałe w wyniku ich publikacji.

4. Niedopuszczalne jest zamieszczanie na forum:

a ) treści sprzecznych z prawem

b ) treści naruszających dobra osobiste lub prawa innych osób

c ) wpisów zawierających ataki personalne, w tym na innych użytkowników forum

 

Jak widać po historii Rafała/Fidelio, nie każdego ten podpunkt wiąże. Szkoda, że jest to tolerowane. A Rafał, poza zamieszczaniem fotek, które mogły się komuś podobać albo nie - i TYLE - napisał co najmniej KILKA bardzo merytorycznych recenzji - moim zdaniem godnych niejednego profesjonalnego portalu - a także ZAWSZE służył radą i dobrym słowem wszystkim, którzy chcieli z tego skorzystać.

Nie to, żebym twierdził iż jesteś w błędzie, raczej wypowiedź wymaga drobnego uzupełnienia -  jeśli dobrze pamiętam, regulamin mówi również, aby aby zamieszczane posty były zgodne z tematem, w którym są zamieszczone. 

W związku z tym nie każdy wchodzi do tematu "jakimi rowerami jeżdżą członkowie forum" aby oglądać czyjeś ogolone nogi, lub nie ogolone twarze, i to dwa trzy razy na każdej stronie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież cała dyskusja o Fidelio jest na poziomie żartowania. Nikt się z niego nie nabijał tylko sobie wesoło rozmawiamy. Z pełnym szacunkiem dla chłopaka. Weźcie się trochę ogarnijcie. Myślę że nie ma w tym żadnego krytykowania albo obgadywania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak wyszło zupełnie bez złych intencji, ale w moim odczuciu w pewnym momencie zrobiło się tak „o słowo za daleko”. Może dlatego, że każdy z nas ma inny próg wrażliwości.
Ale chyba ten temat już można zakończyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, eye_lip napisał(-a):

Twoją już znamy, ale możesz zapodać na rozgrzewkę, tylko nie oszukuj ma być zrobione teraz:D

 

4 godziny temu, dziadek napisał(-a):

 

A np. zarost na brodzie Loco 50 mi się nie podoba. :P

 

Dziadek to masz na złość 😁

 

 

 

 

DSC_0130.JPG

Lake Necko, Augustów City, miasto seksu i biznesu 🤣🤣

DSC_0130.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.