Skocz do zawartości

Aktualizacje statusu

• Zdjęcie
    pytam

Za parę dni będę w Barcelonie. Jakieś zamówienia? :-)

Pokaż komentarze (2)
Wyświetl wszystkie aktualizacje

Najnowsze tematy

Zdjęcie

Atlantic - jaki... no i czy warto ?

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 kajot04

kajot04
  • Użytkownik
  • 195 postów

Napisano 14 październik 2009 - 15:57

Witam.

No tok, im wiecej czytam to forum tym bardziej mam ochote coś jeszcze kupić,a ponieważ zegarek Bonda nadal poza zasięgiem... to moze choc Chołowczyca :D ?

Co myślicie o Atlantic'ach - jakość wykonania, stal na bransoletach - łatwo się niszczy, rysuje ? Może lepiej Tissot czy Certina ? Cos sportowo-eleganckiego i...
No właśnie, z Atlantic'a tak kombinuje że może automat - dobre ?, a czy kwarc ?

Z propozycji Atlantic'a rozważam:

Worldmaster Big Data

55460.41.21 Mój odnośnik
55465.41.21 Mój odnośnik

Seashark

kwarc 88485.41.41 Mój odnośnik
automat 88786.41.65 Mój odnośnik

To chetnię rozważę podpowiedzi - a jak ktoś akurat ma na zbyciu to nawet pomyśle o zakupie ale dobrej czyli "bardzo okazyjnej" cenie :D.
A i ważne - preferuje wieksze rozmiary - ostatnio mam wrażenie, iż wszystko poniżej 42 mm jest malutkie :D

Użytkownik kajot04 edytował ten post 15 październik 2009 - 01:23

• 0

#2 Gość_Duniek_*

Gość_Duniek_*
  • Gość

Napisano 14 październik 2009 - 16:24

Tissot i Certina cieszą się większym uznaniem, niektórzy miłośnicy zegarków lubią tylko stare egzemplarze Atlantica. Ja bym osobiście wybrał Certine z 4 zaprezentowanych wnioskuje ze budżet masz koło ~2000zł a w takiej kwocie to możesz już kupić ładną Certine.
  • 0

#3 rafik732

rafik732
  • Użytkownik
  • 188 postów

Napisano 18 styczeń 2013 - 22:45

Witam osobiście wolę stare modela atlantica lata 50 ale jak kupię coś młodszego to też ląduje w mojej kolekcji jeśli chodzi okwarca to osobiści szkoda kasy na tego typu ustrojstwo osobiście mam jednego kwarca citizena promastera wr 200m używam go w lecie prezentuje się nieżle i cenowo jest wiele tańszy
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych