Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kajot04

Atlantic - jaki... no i czy warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

No tok, im wiecej czytam to forum tym bardziej mam ochote coś jeszcze kupić,a ponieważ zegarek Bonda nadal poza zasięgiem... to moze choc Chołowczyca :D ?

 

Co myślicie o Atlantic'ach - jakość wykonania, stal na bransoletach - łatwo się niszczy, rysuje ? Może lepiej Tissot czy Certina ? Cos sportowo-eleganckiego i...

No właśnie, z Atlantic'a tak kombinuje że może automat - dobre ?, a czy kwarc ?

 

Z propozycji Atlantic'a rozważam:

 

Worldmaster Big Data

 

55460.41.21 Mój odnośnik

55465.41.21 Mój odnośnik

 

Seashark

 

kwarc 88485.41.41 Mój odnośnik

automat 88786.41.65 Mój odnośnik

 

To chetnię rozważę podpowiedzi - a jak ktoś akurat ma na zbyciu to nawet pomyśle o zakupie ale dobrej czyli "bardzo okazyjnej" cenie :D.

A i ważne - preferuje wieksze rozmiary - ostatnio mam wrażenie, iż wszystko poniżej 42 mm jest malutkie :D


- - -

Krzysztof - by kajot04

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Duniek

Tissot i Certina cieszą się większym uznaniem, niektórzy miłośnicy zegarków lubią tylko stare egzemplarze Atlantica. Ja bym osobiście wybrał Certine z 4 zaprezentowanych wnioskuje ze budżet masz koło ~2000zł a w takiej kwocie to możesz już kupić ładną Certine.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam osobiście wolę stare modela atlantica lata 50 ale jak kupię coś młodszego to też ląduje w mojej kolekcji jeśli chodzi okwarca to osobiści szkoda kasy na tego typu ustrojstwo osobiście mam jednego kwarca citizena promastera wr 200m używam go w lecie prezentuje się nieżle i cenowo jest wiele tańszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.