Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Uzop

Katalog Apart

Rekomendowane odpowiedzi

Apart wydał katalog prezentujący zegarki ze swojej oferty.

 

Oprócz zdjęć można znaleźć tam opisy, referencje, ceny prezentowanych modeli jak również krótkie prezentacje poszczególnych marek.

 

Katalog ponad 300 stronicowy, a w środku 30 marek zegarkowych:

 

1. Vacheron Constantin

2. A.Lange & Sohne

3. Jaeger-LeCoultre

4. IWC Schafhausen

5. Audemars Piguet

6. Zenith

7. Chronoswiss

8. Piaget

9. Baume & Mercier

10. Breitling

11. Breitling For Bentley

12. Maurice Lacroix

13. Eterna

14. Porsche Design

15. Edox

16. Louis Erard

17. Versace

18. Doxa

19. Claude Bernard

20. Cerruti 1881

21. TX

22. Aztorin

23. Jacques Lemans

24. 01 The One

25. Adriatica

26. Esprit

27. Elixa

28. Pierre Lannier

29. Ted Lapidus

30. Timex

rotomaty Buben&Zorweg

Katalog "do wzięcia" w salonach Apart

W/w dziś trafił w moje ręce i jak na razie mam bardzo pozytywne wrażenia ;)


... powinien być prosty jak zegarek Świat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej wymianie zdań na temat paru modeli Doxy dostałem dzisiaj taki katalog od Pana w Aparcie. Bardzo dobry katalog i też uważam, że warto go mieć. Trzeba o niego ładnie poprosić, nie jest wystawiony z pozostałymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy APART ma w swojej ofercie zegarki LANGE ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od roku... :(

 

niedlugo pojawi sie w pewnym salonie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To Ci nowina!

Bomba!


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że PR Manager LANGE nie miał o tym pojęcia. Co więcej, powiedział, że planują wejść na polski rynek w ciągu kilku najbliższych lat.

Na oficjalnej stronie LANGE ani w katalogu firmy nie ma POLSKI jako miejsca, gdzie można kupić ich zegarek.

Także, albo ten Pan nic nie wie, albo to wielka tajemnica, albo coś APART ściemnia - co jest najbardziej prawdopodobne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, że PR Manager LANGE nie miał o tym pojęcia.

 

 

Ja bym raczej stawial na niewiedze Pana z Lange. Pamietasz go? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę. Czy może ktoś "załatwić" dla mnie taki katalog?


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie katalogi pojawią się niedługo na allegro za opłatą :(

 

Aparta nie lubię bo nie można negocjować cen a ich rabaty są śmieszne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem w aparcie, ale może m.in. dlatego, że nie wyglądam jak ktoś, komu opłaca się dawać katalog z zegarkami (19-latek ubrany... normalnie :( ) to pan mi powiedział, że dla klientów jeszcze nie ma, i będą dopiero jak przyjdzie więcej, a na razie tylko do obejrzenia w salonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja po krótkiej pogawędce z panią zza lady wyszedłem z Apartu z katalogiem pod pachą. Jestem pod wrażeniem- świetnie złożony, ładnie wydany i na dobrym papierze, dodatkowo niezłe fotki. Kilka ciekawostek i krótka historia prestiżowych marek, ale im bliżej końca tym słabiej i więcej marketingowej papki(vide zegarki modowe, Ted Lapidus, Aztorin, itd.). Do tego cennik we wkładce i fajnie opracowany, mały słowniczek pojęć zegarkowych na ostatnich stronach. Aha, jest jeszcze krótki poradnik nt. doboru zegarka. Warto było poświęcić tą chwilę spędzoną w salonie :( Naprawdę nie jest to aż taki "zachód" jakby mogło się wydawać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że do najbliższego Apartu mam 60 km. Tzn. jakieś 1,5 do 2 godz. ze względu na korki na remontowanych odcinkach drogi. Dlatego moja prośba o załatwienie katalogu. No ale jeżeli nikt nie może pomóc to trzeba będzie poświęcić trochę czasu i wybrać się do Łodzi. Przy okazji będę musiał zabrać małżonkę na zakupy i zrobić kurację odchudzającą dla mojego portfela :(


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie piję do Ciebie z tym "zachodem" odnośnie załatwienia katalogu, przecież masz trudności obiektywne- odległość, itp. :(

Na weekendzie może się wybiorę do innego salonu Apart i jeśli uda mi się wyrwać katalog to mogę Ci podesłać :) Tam gdzie byłem wczoraj już raczej mi nie dadzą drugiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie nie piję do Ciebie z tym "zachodem" odnośnie załatwienia katalogu, przecież masz trudności obiektywne- odległość, itp. :(

Na weekendzie może się wybiorę do innego salonu Apart i jeśli uda mi się wyrwać katalog to mogę Ci podesłać :) Tam gdzie byłem wczoraj już raczej mi nie dadzą drugiego :)

Z góry wielkie dzięki :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Życz mi powodzenia, bo nie wiem jak tam obsługa w Galerii Dominikańskiej :( W Magnolii byli bardzo przychylni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja dostałem ale nie było łatwo :( Ciekawe jaki mają klucz w rozdawaniu katalogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jaki mają klucz w rozdawaniu katalogów?

 

Pewnie podobny jak w salonach samochodowych co do jazdy próbnej - podjedziesz S-klasą pod salon mercedesa, to przejedziesz się nową. Podjedziesz maluszkiem, wejdziesz w dresie, to raczej się nie przejedziesz. A teraz sobie to przełóż na zegarki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie podobny jak w salonach samochodowych co do jazdy próbnej - podjedziesz S-klasą pod salon mercedesa, to przejedziesz się nową. Podjedziesz maluszkiem, wejdziesz w dresie, to raczej się nie przejedziesz. A teraz sobie to przełóż na zegarki :P

 

Akurat mój sąsiad jeździ S klasą w dresie, a jest to jego już 4rty mercedes. Więc jednak dresiarze też mają szansę hehe :)

A tak poważnie też podskoczę po katalog do Magnolii skoro Bibliotekarzowi tam dali z jego ruskiem albo jakimś japońcem na łapie ;) To ja przynajmniej szwajcara założę żeby nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nadymać się z zegarkiem na nadgarstku nie trzeba Panowie, bez przesady. Lepiej się nie błaźnić, bo nic to nie przyniesie dobrego ;) Lepiej dobrze zagadać, powinno wystarczyć :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż tak nadymać się z zegarkiem na nadgarstku nie trzeba Panowie, bez przesady. Lepiej się nie błaźnić, bo nic to nie przyniesie dobrego :) Lepiej dobrze zagadać, powinno wystarczyć :P

Mówisz nie trzeba się błaźnić. Nosz... A miałem zagadać '' Wie Pan mój Patek wczoraj stanął jak na niego moim Bentleyem najechałem na podjeździe i muszę do jutra wybrać coś nowego ale odrobinę tańszego, mam całą noc na wybór może macie jakiś katalog?, moja żona też coś przebąkuje o nowym rolexie bo stary nie pasuje do torebki" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, mówiłem o świeceniu zegarkiem na nadgarstku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Pewnie katalogi pojawią się niedługo na allegro za opłatą ;)

 

Aparta nie lubię bo nie można negocjować cen a ich rabaty są śmieszne :P

 

Tu się nie zgodzę. Sam kupowałem kilka razy w konkurencyjnym Aparcie. Kupiłem tam np. żonie zegarek. Bez proszenia się dostałem rabat ot tak. Wcale go nie chciałem, bo sam dawać nie lubię. Kolejna sprawa, że Apart to nie dyskont. Albo Cię stać na zakupy tam, albo nie. Stali klienci mają karty rabatowe i tyle. Poza tym przy konkretnej negocjacji każdy coś zbije z ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację o katalogu, otrzymałem go dziś w Aparcie! Fajna lektura i przegląd oferty ;)

Ciekawe czy będą go też rozsyłać stałym klientom, zazwyczaj wszytskie katalogi dystrybuują w ten sposób.


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą go też rozsyłać stałym klientom, zazwyczaj wszytskie katalogi dystrybuują w ten sposób.

Rozsyłają. Dodatkowo załączają katalog z biżuterią, kalendarz i kartę rabatową 15% ;)

Starają się dbać o klienta :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.