Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Klod100

Zapisy na zegarek Stowa Antea z tarczą chronometryczną

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś ma może informacje, że Jorg jest chory/nieobecny/na urlopie, czy cokolwiek co powoduje, że nie odpisuje na maile?

 

Sytuacja wygląda tak, że Stowa przyznała się, że nie są w stanie wyprodukować brakującego zegarka dla mnie, a konkretnie nie są w stanie zrobić dekla. Przystałem więc na zamianę na inny model. No i tu pojawiły się schody. Po pierwsze Jorg twierdzi, że nasza edycja była bazowana na Antea Creme a nie na znacznie droższej Antea 390 (Antea 365 ma inny napis na deklu) ,stąd budżet na wymianę jest znacznie mniejszy niż się spodziewałem. Na mojego maila, że bazą musiała być Antea 390 bo Antea Creme nie miała rotora z niemieckiego srebra nie mam odpowiedzi od 5 dni. W tym czasie wysłałem ze 3 maile odpuszczając koniec końców swoją rację i przystając na mniejszy budżet. Niestety nawet to nie pomogło i zaległa głucha cisza... Mógłbym oczywiście zażądać pieniędzy, ale po pierwsze - chce zegarek, po drugie uważam, że byłoby tu zbyt wygodne dla Stowy - naważyli piwa niech je teraz chociaż częściowo wypiją.

 

Zdecydowałem się napisać tutaj, bo ostatnio okazało się, że Jorg nie odpisywał w związku z chorobą mamy, dlatego wolę się najpierw upewnić.

 

Ja już nie mam siły czasami na to wszystko. Jeszcze w dodatku złapało mnie potworne przeziębienie :-/


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj Jorgowi, że jakiegoś Schauera (jeśli Ci się podobają) weźmiesz zamiast Stowy ?!? Może z tym mu pójdzie lepiej...


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproponuj Jorgowi, że jakiegoś Schauera (jeśli Ci się podobają) weźmiesz zamiast Stowy ?!? Może z tym mu pójdzie lepiej...

 

Nie podobają mi się ani trochę. Zresztą ich cena jest na tyle wysoka, że na pewno by się nie zogdził. Z dwojga złego przystałem na Marinę Automatic. Bez COSC i ze zwykłą tarczą, ale z zestawem dodatków. Już jest w Poznaniu i dzisiaj będzie na ręku. Zrobię zdjęcia i wrzucę ;)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry wybór- sam długo się nad tym zegarkiem zastanawiałem i uważam że jest po prostu ładniejszy niż Marine Original. Hipnotyzuje centralną, długą wskazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dobry wybór- sam długo się nad tym zegarkiem zastanawiałem i uważam że jest po prostu ładniejszy niż Marine Original. Hipnotyzuje centralną, długą wskazówką.

 

Coś w sobie ma, to nie ulega wątpliwosci. Przewagą MO jest ładnie wykończony werk, nie to co blachy ETA:) No ale nie ma co uprzedzać faktów. Kurier jest już w Poznaniu, lada chwila może być ;)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt- w Twoim przypadku lepiej nie zapeszać ;) Tym bardziej, że dziś mamy taki a nie inny dzień ;)

W każdym razie życzę powodzenia i zadowolenia z długo wyczekiwanego zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie jest:

 

post-24507-0-95205400-1331842857.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Piękna :)


Seiko Aviator SNK809K2 modified ;p ;Sturmanskie Arctic 2623/0241181 ;Vodolaz; Seiko SKX007; Poljot Aviator Automatic; Simths PRS-27; Poljot De Luxe; Citizen VO10-6612H; Stowa Marine Automatic; Klubowy Zeno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie :) Gratuluję, świetny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.