Skocz do zawartości

MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ

Najnowsze tematy

Sopockie Antyki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
449 odpowiedzi w tym temacie

#441 Gość_Blunio_*

Gość_Blunio_*
  • Gość

Napisano 23 listopad 2017 - 21:32

Kupiłem Omegę Ranchero i wszystko było zgodne z opisem i sztuka, zatem bez uwag. Szybka wysyłka, dobra informacja itd.
Sent from my iPhone using Tapatalk

Za to MARKETING mają opanowany do perfekcji :blink:
  • 0

#442 NavyBlue

NavyBlue
  • Nowy Użytkownik
  • 31 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:26

Swego czasu SA oferowały składaki Cyma, sprzedawane jako "fabrycznie nowe, leżaki magazynowe". Teraz sporo tego typu asortymentu można znaleźć u użytkownika Dantor-FHU. Warto się przyjrzeć tym "nowym" ometkowanym modelom sprzed wielu lat. Bo te "idealne" Omegi za 1 300 zł to jednak kuszą :D

Użytkownik NavyBlue edytował ten post 10 grudzień 2017 - 12:27

• 0

#443 arek1a2b

arek1a2b
  • Użytkownik
  • 2246 postów

Napisano 10 grudzień 2017 - 12:49

U Dantor-FHU jak wiadomo kupiłem szkiełko do omegi logowane jakimś dziwactwem, a nie logiem omegi.

To sporo mówi o człowieku i jego asortymencie. 

• 0

#444 DLC

DLC
  • Użytkownik
  • 53 postów

Napisano 12 grudzień 2017 - 01:58

Kupiłem Omegę Ranchero i wszystko było zgodne z opisem i sztuka, zatem bez uwag. Szybka wysyłka, dobra informacja itd.

Sent from my iPhone using Tapatalk

jesli mowa o '' OMEGA_ RANCHERO_1959_ UNIKAT '' < to niestety FAKE !

• 0

#445 Pawel_P

Pawel_P
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 12:27

Około 2 lata temu kupiłem tam żonie Omegę Ladymatic. 

Opis aukcji (kopiowałem w owym czasie z portalu aukcyjnego):

Przedmiotem aukcji jest piękna damska OMEGA LADYMATIC z pierwszej, kultowej serii wyprodukowana w roku 1966.

Oferowany egzemplarz zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Wyposażony w będący dziełem sztuki
zegarmistrzowskiej, legendarny ze względu na precyzję chodu i trwałość mechanizm OMEGA kaliber 661 łożyskowany
na 24 rubinach, z naciągiem automatycznym. Mechanizm jest po przeglądzie zegarmistrzowskim, w 100% sprawny i na
doskonałym chodzie. Tarcza zegarka srebrzysta, delikatnie pionowo metalizowana, w pięknym, widocznym na
zdjęciach stanie, z wysokimi indeksami, sygnowana “OMEGA”, "LADYMATIC", oraz “SWISS MADE” u dołu - nigdy nie
poddawana renowacji. Wskazówki oryginalne, złote, częściowo malowane na czarno. Koperta zegarka oryginalna,
wykonana z żółtego złota 14K oraz najwyższej jakości stali szlachetnej, tzw. "gold on steel", wykończona efektownym
szlifem lustrzanym, sygnowana. Wymiary koperty to: szerokość z koronką 22mm, bez koronki 19mm, wysokość z
uszami 25mm a grubość ze szkłem 9mm. Dekiel oryginalny, stalowy, zakręcany, sygnowany i numerowany. Szkło
oczywiście oryginalne, sygnowane logo OMEGI. Do zegarka założony nowy skórzany pasek. Gwarantujemy zgodność
zegarka ze zdjęciami. Kupujący otrzyma wraz z zegarkiem dowód zakupu oraz imienny certyfikat jego
autentyczności. W komplecie również estetyczne, pokryte czerwonym aksamitem pudełko na zegarek.

Jak było:

Zegarek odebrałem osobiście po miesiącu wielu telefonach, mailach, smsach i straconym czasie.

Około 2 tygodnie później zegarek przestał działać pomimo cudownego stanu w opisie . 

Zaniosłem zegarek do zegarmistrza a tam okazało się, że stan zegarka oraz i formacje o serwisie to zwykłe kłamstwo, ponadto roznitowana oś wahnika, brak nóżek tarczy, zerwana śruba tiretowa (jednej pozycji nie jestem w stanie rozczytać z kartki od zegarmistrza). Oczywiście sprawy tak nie pozostawiłem. Zakończyło się rekompensatą.

Podsumowując:

Nie polecam sprzedawcy, oraz wszystkie jego metamorfozy pod innymi nazwami. Opisy to istny onanizm marketingowy nie mający pokrycia w rzeczywistości. Szkoda czasu i pieniędzy. "Naprawiają" niskim kosztem by tylko wypchnąć ładnie wyglądający i opisany gniot. 

Użytkownik Pawel_P edytował ten post 04 styczeń 2018 - 13:49

• 0

#446 kaeres

kaeres
  • Użytkownik
  • 302 postów

Napisano 04 styczeń 2018 - 20:16

Około 2 lata temu kupiłem tam żonie Omegę Ladymatic.

Opis aukcji (kopiowałem w owym czasie z portalu aukcyjnego):
Przedmiotem aukcji jest piękna damska OMEGA LADYMATIC z pierwszej, kultowej serii wyprodukowana w roku 1966.
Oferowany egzemplarz zachowany jest w bardzo dobrym stanie. Wyposażony w będący dziełem sztuki
zegarmistrzowskiej, legendarny ze względu na precyzję chodu i trwałość mechanizm OMEGA kaliber 661 łożyskowany
na 24 rubinach, z naciągiem automatycznym. Mechanizm jest po przeglądzie zegarmistrzowskim, w 100% sprawny i na
doskonałym chodzie. Tarcza zegarka srebrzysta, delikatnie pionowo metalizowana, w pięknym, widocznym na
zdjęciach stanie, z wysokimi indeksami, sygnowana “OMEGA”, "LADYMATIC", oraz “SWISS MADE” u dołu - nigdy nie
poddawana renowacji. Wskazówki oryginalne, złote, częściowo malowane na czarno. Koperta zegarka oryginalna,
wykonana z żółtego złota 14K oraz najwyższej jakości stali szlachetnej, tzw. "gold on steel", wykończona efektownym
szlifem lustrzanym, sygnowana. Wymiary koperty to: szerokość z koronką 22mm, bez koronki 19mm, wysokość z
uszami 25mm a grubość ze szkłem 9mm. Dekiel oryginalny, stalowy, zakręcany, sygnowany i numerowany. Szkło
oczywiście oryginalne, sygnowane logo OMEGI. Do zegarka założony nowy skórzany pasek. Gwarantujemy zgodność
zegarka ze zdjęciami. Kupujący otrzyma wraz z zegarkiem dowód zakupu oraz imienny certyfikat jego
autentyczności. W komplecie również estetyczne, pokryte czerwonym aksamitem pudełko na zegarek.

Jak było:
Zegarek odebrałem osobiście po miesiącu wielu telefonach, mailach, smsach i straconym czasie.
Około 2 tygodnie później zegarek przestał działać pomimo cudownego stanu w opisie .
Zaniosłem zegarek do zegarmistrza a tam okazało się, że stan zegarka oraz i formacje o serwisie to zwykłe kłamstwo, ponadto roznitowana oś wahnika, brak nóżek tarczy, zerwana śruba tiretowa (jednej pozycji nie jestem w stanie rozczytać z kartki od zegarmistrza). Oczywiście sprawy tak nie pozostawiłem. Zakończyło się rekompensatą.

Podsumowując:
Nie polecam sprzedawcy, oraz wszystkie jego metamorfozy pod innymi nazwami. Opisy to istny onanizm marketingowy nie mający pokrycia w rzeczywistości. Szkoda czasu i pieniędzy. "Naprawiają" niskim kosztem by tylko wypchnąć ładnie wyglądający i opisany gniot.

Możesz przedstawić skan opisu od zegarmistrza ?
Ot tak abyś nie został posądzony o konkurencję.
  • 0

#447 Pawel_P

Pawel_P
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 05 styczeń 2018 - 10:20

Możesz przedstawić skan opisu od zegarmistrza ?
Ot tak abyś nie został posądzony o konkurencję.

Proszę. Pieczątkę usunąłem by reklamy nie robić. 

Załączone miniatury

• Foto01.jpg

• 4

#448 SeS

SeS
  • Nowy Użytkownik
  • 6 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 21:22

Mam pytanie: czy kupował ktoś na Allegro od sprzedającego "marekanton"?

Jego obecne aukcje:

https://allegro.pl/u...ekanton?order=m

Czy to coś w stylu SA, czy może warto się zainteresować ofertą?

• 0

#449 hrabia

hrabia
  • Zbanowany
  • 3473 postów

Napisano 25 styczeń 2018 - 22:57

"Tło tarczy zostało profesjonalnie odnowione" = malowanka = lepiej sobie darować.

• 0

#450 blase

blase
  • Użytkownik
  • 704 postów

Napisano 09 luty 2018 - 22:30

"Tło tarczy zostało profesjonalnie odnowione" = malowanka = lepiej sobie darować.

Wiesz co? Jak zwał tak zwał ale robota zrobiona dobrze i ładnie... Sztuka zegarmistrzowska na szczęście jeszcze nie umarła a każdy rzemieślnik znajdzie dla siebie odpowiednią dziedzinę: Jeden specjalizuje się w serwisach, inny w dorabianiu części, jeszcze inny w profesjonalnej polerce i szlifie...są też tacy co "malują" tarcze... także tylko się cieszyć. Jedyne co to przyczepiłbym się do niebieskiego ringu w Atlanticu - trochę rozmazany. Jednak te oryginalne malowania też nie były zawsze idealne.

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych