Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

ten kocmoc to składak ! to prawda co pisze PMWAS byłu poljoty ze wskazowkowym datownikiem w stalowych kopertach ale calkiem innych niz ta !to nawet nie jest koperta stalowa tylko dekiel jest stalowy a koperta jest z klasycznego poljota badz sekondy automatic 30 jewels !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz ten wyglada lepiej ale tez koperta choź stalowa to troche podejrzana chyba z poljota stalowego de luxe 23jewels bo dekiel ze zwykłego poljota de luxe automatic 29 jewels

 

http://www.ebay.com/itm/RARE-VINTAGE-POLJOT-COSMOS-POINTER-DATE-CALENDAR-AUTOMATIC-29J-SOVIET-WRISTWATCH-/280853521696?pt=Wristwatches&hash=item41642ca520

Edytowane przez EDwatchMaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja

Zastanawiam się czy takie lodówki tez były czy to tarcza przełożona z innego modelu??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aukcja

Zastanawiam się czy takie lodówki tez były czy to tarcza przełożona z innego modelu??

 

Ciekawe za ile pójdzie, nigdy takiej tarczy nie spotkałem w lodówce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przyznacie, że prezentuje się nawet fajnie :o Do tego zielony pasek kroko, ładne zdjęcia i można puścić za kilka setek :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak myślałem że to od mydełka tarcza. Gdyby miał ring od czarno białej to nawet ładnie by się to mogło prezentować.senkju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o tym zegarku? Warty zainteresowania?

 

http://allegro.pl/poljot-17jewels-russia-poznan-i2232207217.html

 

 

Eeeeee tam, takie ;) Nic wielkiego.

 

Co do "Elektroniki 59" - nie wiem, czy tak się to faktycznie nazywało, ale dość rzadkie, zwłaszcza w wersji okolicznościowej. Było takie coś, spotyka się. Dla mnie już kompletnie nieciekawe oczywiscie, niemniej często się ich nie spotyka, więc myślę, ze do niejednej kolekcji się nada :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypatrywałem się z zaciekawieniem aukcji http://allegro.pl/slawa-32-kamienie-2427n-bardzo-rzadka-i2232056620.html i nie podejrzewałem ze cena końcowa będzie tak wysoka :(

Gratulacje:)

Czy rzeczywiście ten piękny zegarek jest tak cenny pod względem kolekcjonerskim?

Faktycznie w internecie bardzo mało o nim informacji, a w dodatku NOS. Nawet Phil w kolekcji takiego nie ma:)

No chyba, że stał się przed chwilą właścicielem.

Miejmy nadzieje że pozostanie w klubie ;)

Edytowane przez chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki powoli faktycznie zaczynają tyle kosztować. Jakieś dwa-trzy lata temu inny model 32k poszedł za około 200euro, a był w podobnym stanie. Nie myślałem jednak, ze ebayowe ceny przypełzną na allegro - szacowałem go na jakieś 400-500zł... ale cóż, na wielu in nych zegarkach straciłem spore kwoty, wiec można mówić o jakiejś sprawiedliwości na świecie :(


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypatrywałem się z zaciekawieniem aukcji http://allegro.pl/slawa-32-kamienie-2427n-bardzo-rzadka-i2232056620.html i nie podejrzewałem ze cena końcowa będzie tak wysoka :(

Gratulacje:)

Czy rzeczywiście ten piękny zegarek jest tak cenny pod względem kolekcjonerskim?

Faktycznie w internecie bardzo mało o nim informacji, a w dodatku NOS. Nawet Phil w kolekcji takiego nie ma:)

No chyba, że stał się przed chwilą właścicielem.

Miejmy nadzieje że pozostanie w klubie ;)

 

ta cena mnie rozkłada na łoparki - jak bardzo podskoczyć może wartość ruskich zegarków...

Edytowane przez Krzysiek_W

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te zegarki powoli faktycznie zaczynają tyle kosztować. Jakieś dwa-trzy lata temu inny model 32k poszedł za około 200euro, a był w podobnym stanie. Nie myślałem jednak, ze ebayowe ceny przypełzną na allegro - szacowałem go na jakieś 400-500zł... ale cóż, na wielu in nych zegarkach straciłem spore kwoty, wiec można mówić o jakiejś sprawiedliwości na świecie :(

Amfibia 300m też niczego sobie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez dawalem 450. tyle nawet w snajperze mialem ustawione a tu taka niespodzianka. Pozostaje gratulowac koledze dobrego interesu i obejsc sie smakiem. Jedna z bardziej blyskotliwych ruskich aukcji od dluzszego czasu.sie porobilo!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten diver ma nieoryginalny sekudnik, ale bezel jest ok, zżółkł ze starości :lol:

 

ps. jak się dobrze poszuka to da się taniej, np za 80pln NOS :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten diver ma nieoryginalny sekudnik, ale bezel jest ok, zżółkł ze starości :)

 

ps. jak się dobrze poszuka to da się taniej, np za 80pln NOS ;)

 

Krzysiek - ale gdzie, jak? Dawaj cynk na prive. :lol:

Te które ja widziałem na zatoce to istotnie początek miały 80 ale potem jeszcze jedno zero....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podać to nie podam, bo aukcja już wpadła do archiwum allegro, ale Poljot jest u mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jak dobrze, ze juz tego nie zbieram :lol: Bo by mnie tu normalnie... no wiecie...


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.