Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

jak na mój gust to składak ewidentny :) kolejny wspaniały i jedyny na alledrog


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.
Napisano (edytowane)

 A to w pierwotnej wersji nie byla Rakieta Worldtimer przypadkiem? 

Edytowane przez Szajmon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekoniecznie. Mam podobnego Cornavina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać w przypadku radzieckich zegarów pewności nie ma nigdy. Taki kraj :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Ładna Amfibia z wysyłką za darmoszkę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnosci nie ma nigdy. Ja tez nie jestem w 100proc pewien czy takie wychodzily. Rownie dobrze tarcza mogla byc przelozona ze "sloneczka". To chyba ten sam rozmiar. Trzeba by poszperac w katalogach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już od dawna chciałem sobie kupić amfibię, jakoś tak z głupia frant wszedłem na forum, patrzę a tu amfibia z linka użytkownika D@dik. Bardzo ładna, nie zniszczona, w dobrej cenie, na nowym pasku- jak dla mnie cudo. Ale jako że się nie znam, to mam pytanie do mądrzejszych userów- brać? wygląda na wasze oko równie dobrze jak na moje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie pierońsko mi się podoba. na 99% zaraz kliknę kup teraz a o mechanikę się będę martwił jak przyjdzie.

kupował ktoś u tego sprzedającego- czy jeśli pisze, że zegarek jest po przeglądzie, to nie będę musiał biec za tydzień na regulację czy inne poprawki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon.

Z tym "po przeglądze" to najlepiej pdchodzić z dystansem i zastosować się do słowniczka który kiedyś popełnił kolega neuro w "Małym poradniku dla kupującego"

 

Mały słowniczek

 

Oto kilka zwrotów (i ich prawdziwe znaczenie) które warto znać. Czasem bowiem sprzedający są prawdziwymi mistrzami marketingu i najgorszy crap są w stanie opisać bardzo apetycznie.

 

- „Zegarek na chodzie”, "zegarek sprawny" – To znaczy że chodzi, ale niekoniecznie jest w stanie idealnym

- „Po przeglądzie zegarmistrzowskim” – to znaczy że zegarmistrz go otworzył, zobaczył i zamknął.

- „Po czyszczeniu i konserwacji” – to znaczy że po czyszczeniu i konserwacji :D Ale warto upewnić się kiedy miało to miejsce.

- „Prawdziwy antyk” – stary zegarek po prostu

- „Ciekawa pozycja kolekcjonerska” – stary zegarek po prostu

- „Jedyny na Allegro” – Ok., jutro może pojawić się kolejny „jedyny”

- „Ciekawy zegarek” – to znaczy po prostu zegarek. To czy jest ciekawy czy nie zależy od kupującego.

- „Nabyty zgodnie z polskim prawem handlowym” – podróba

- „Replika (oficjalna replika, oryginalna replika)” – podróba

- „Nie wiem dokładnie czy jest oryginalny” – podróba

- „Nie wiem dokładnie co to jest” – sprzedający był u zegarmistrza i dowiedział się że to jakieś mało warte gufno.

- „Zegarek dostałem (mój ojciec/brat/szwagier dostał) w prezencie ale nie w moim typie” – na 99% podróba

- „Zegarek znaleziony w hotelu w Egipcie / na plaży w Malezji ” etc – podróba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, kupiłem:D jak dobrze pójdzie to będzie jutro to się pochwalę;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale bym płakał jakby mi go ktoś sprzątnął sprzed nosa! jeszcze nigdy nie kupowałem na allegro w takim pośpiechu, mam nadzieję że się nie nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie tę Mołnię powinienem wrzucić w "Nowe nabytki", ale z racji tego, że zegar do mnie jeszcze nie dotarł, a jego cena wydawała się atrakcyjna, to wrzucam tu:

http://allegro.pl/zegar-molnia-ciekawy-model-stan-dobry-okazja-i2356422056.html

 

Oczywiście jak przesyłka do mnie dotrze, to pochwalę się zegarem w "Nowych nabytkach"... no i potwierdzę czy to rzeczywiście była okazja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sthool bardzo fajna. Chodzi za mną coś na biurko w tym klimacie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Może nie staruszek straszny, ale ładny młody klasyk na basen - AMFIBIA

Edytowane przez D@dik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widziałeś takiej, bo to składak.

Od takiej Slavy pochodzi koperta http://www.radzieckiezegarki.cba.pl/IMGallery/zoom_image.php?sort=id&id_phot=228&start=1&limit=16&kategoria=10&fraza=&album=3, a od lodówki jest koperta http://www.radzieckiezegarki.cba.pl/IMGallery/zoom_image.php?sort=id&id_phot=83&start=26&limit=16&kategoria=10&fraza=&album=3

Przemek, mam nadzieję, że nie obraziłeś się za linki do Twojej strony. Jak się zastanowiłem gdzie znajdę zdjęcia lodówek w sieci to Twoja strona była pierwszym skojarzeniem. :rolleyes:


www.slavnyhans.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.