Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kwiatek

Wrzucić to w "Nie przepłacajcie na allegro"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, jeżeli "okazję" postrzegacie tylko przez pryzmat ceny... to wasza sprawa, ale okazja ma też inne znaczenia, i tutaj Sława Lodówka Medyczna na pewno spełnia definicję okazji - zegarek co by nie mówić należy do rzadkości, i pewnie każdy z was chciałby mieć Medyczną Lodówkę w swojej kolekcji, najlepiej za 200-300 zł, to dopiero by była okazja (rzec by można, za Kung-Fu Pandą "Mocarna okazja"). Na 244 stronie tego wątku jest też dyskusja o Medycznej z alle... więc można sobie poczytać jak tam wyceniano taki zegarek. Myślę, że jest bardzo prawdopodobne, że zegarek znajdzie nabywcę, bo "kto bogatemu zabroni", i jeszcze zostanie zaprezentowany w dziale nowe nabytki i wtedy będą "ochy achy łał" itp i ogólne zazdraszczanie.

 

Pozdrawiam! :)

Edytowane przez Leppard

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Z tego co piszesz wnioskuję że sam ją sprzedajesz bo ostatnio Paweł tak się tłumaczył że "kto bogatemu zabroni". A lodówka o której mówiłeś była wystawiona od symboliczną złotówkę...

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś mnie to przetłumaczyć?

 

Приветствую ! отправка по рф..гарантировать работу часов не могу, ничего в них не понимаю

С уважением ! Эд!

 

Translator nie ogarnia tego.


Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tłumaczenie:

Witam! wysyłka w rosyjskiej federacji. Gwarantować chodzenia zegarka nie mogę, nie znam sie na tym. Z poważaniem ED. 


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najtańszym kosztem zapłacić za zakup na aukro?

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz wnioskuję że sam ją sprzedajesz bo ostatnio Paweł tak się tłumaczył że "kto bogatemu zabroni". A lodówka o której mówiłeś była wystawiona od symboliczną złotówkę...

Pudło Sherlock'u  :D nie ja jestem sprzedawcą tego zegarka. Nadal uważam, że ten zegarek dla kolekcjonerów zegarków radzieckich, pomimo swojej może i wysokiej ceny, jest okazją. Pewnie kilka razy dziennie przeglądasz alle... w poszukiwaniu interesujących modeli zegarków, więc postaraj sobie przypomnieć ile razy na tym portalu od początku roku pojawiła się Sława Lodówka Medyczna? 2,3 razy?? Chyba niewiele więcej. Więc ta oferta na pewno jest okazją, może nie pod względem cenowym, ale jednak jest, ze względu na niepospolitość zegarka.

Edytowane przez Leppard

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Leppard chyba się nie dogadamy.

Nie twierdzę że zegarek nie jest rarytasem dla kolekcjonerów bo jest! Bardziej chodzi mi o pazerność sprzedającego. Koniec tematu bo zawalamy watek niepotrzebnymi wypocinami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najtańszym kosztem zapłacić za zakup na aukro?

 

Nie tani, ale chyba jedyny sensowny sposób to Western Union. Koszt płatności 20-25 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie połowa tego co mam zapłacić z wysyłką. Trochę dużo. Ale może gościa namówię na paypal. wtf 

jak bank nie może akceptować paypal? Nie ma ktoś konta z hrywnami :)?

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie nie działa paypal, więc tutaj nic nie wskórasz. Western Union to chyba jedyna droga. Niestety, do każdego zakupu na Ukrainie trzeba doliczyć mniej więcej 50 zł (koszt przesyłki i WE).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Ukrainie nie działa paypal, więc tutaj nic nie wskórasz. Western Union to chyba jedyna droga. Niestety, do każdego zakupu na Ukrainie trzeba doliczyć mniej więcej 50 zł (koszt przesyłki i WE).

Dokładnie tak. Zawsze płacę ok 20-30 zł prowizji WU i ok 10$ za wysyłkę. Dlatego raczej robię większe zakupy po kilka zegarków u jednego sprzedawcy żeby koszty się rozłożyły, bo inaczej się nie opłaca.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wątek dotyczy "ruskich okazji na aukacjach" a nie ruskich rzadkości na aukcjach. IMO - za tą cenę to nie jest okazja.

Czy na pewno nie dotyczy "rzadkości"? Cytat z postu nr 1 "ojca założyciela" tego tematu - kolegi Voli "Moglibyśmy tu wrzucać namiary na unikatowe czy rzadkie modele i egzemplarze w bdb stanie, które wyszperaliśmy na aukcjach w rozsądnych cenach a sami nie będziemy o nie walczyć". Wiem, wiem tylko ta cena :)


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakoś sobie ogarnę. :)

Edytowane przez Nucky Thompson

Dobre, bo сделано в CCCP

Goral35: "arbuz do ubioru dojrzalego FACETA nijak mi nie pasuje !! chyba ze gosc sobie torebeczke jak teletubis od razu zafunduje ! arbuzy sie je albo wklada do skrzynek :)"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie cudo ze dwa miechy temu macałem na bazarze  B)


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale chyba ze 2 tysiaki, coś mi tak się kręci.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam dokładnie ale chyba ze 2 tysiaki, coś mi tak się kręci.

2 tysie to byłaby okazja gdyby w idealnym stanie z papierami i pudłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.