Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

no i fajnie... nie zdążyłem :/

Ja zgarnąłem, dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przywieszka wygląda jakby była domowej roboty. No i dziwna sprawa  -  jak taki oryginalny oryginał - to gdzie są papiery?

Cena już jest kosmiczna jak za ten model ale to chyba plakietka Zakopane robi cenę. 

Żadna okazja moim zdaniem.

 

Edycja

Kolega Muniek_80 - to widzę sprzedający.

to może powiesz coś o tej zawieszce i papierach? Będzie wiadomo od źródła?

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przywieszka wygląda jakby była domowej roboty. No i dziwna sprawa  -  jak taki oryginalny oryginał - to gdzie są papiery?

Cena już jest kosmiczna jak za ten model ale to chyba plakietka Zakopane robi cenę. 

Żadna okazja moim zdaniem.

 

Edycja

Kolega Muniek_80 - to widzę sprzedający.

to może powiesz coś o tej zawieszce i papierach? Będzie wiadomo od źródła?

No sorry jak dla mnie to już do tematu "nie przepłacaj z alle" :o  że tak powiem..nawet dla mnie :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa miesiące temu kupiłem w stanie zbliżonym do nos za 100 zł i tylko dlatego, że taki zegarek miał mój tata.

A i tak uważam, że przepłaciłem  :ph34r: , gdyby nie sentyment to pewnie bym się nie zdecydował.

Chociaż to piękny model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta przywieszka wygląda jakby była domowej roboty. No i dziwna sprawa  -  jak taki oryginalny oryginał - to gdzie są papiery?

Cena już jest kosmiczna jak za ten model ale to chyba plakietka Zakopane robi cenę. 

Żadna okazja moim zdaniem.

 

Edycja

Kolega Muniek_80 - to widzę sprzedający.

to może powiesz coś o tej zawieszce i papierach? Będzie wiadomo od źródła?

No sorry jak dla mnie to już do tematu "nie przepłacaj z alle" :o  że tak powiem..nawet dla mnie :ph34r:

Nie jest to żadne bazarowe znalezisko a pamiatka rodzinna

Z metką ani z niczym innym nic nie kombinowane

papierów brak

 

napisałem że to wcale nie jest okazja

dla kogoś kto szuka takiego zegarka tylko po to aby mieć Łucza w swojej szufladzie...

 

mi też jakoś wybitnie nie spieszy się aby go sprzedać za kilka piw

innymi słowy wcale nie będzie mi smutno jeśli się nie sprzeda

Może za 4-5 lat będzie inne spojrzenie na sytuacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiątka to po co sprzedajesz? Za pare lat będziesz żałował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muniek, jak jesteś cierpliwy i się nie spieszysz sprzedasz...

 

Też kilka razy sprzedawałem po porządnych cenach i wiele osób mówiło mi że nie sprzedam, że będzie wisiało na aukcjach itd. Ale zawsze znajdzie się osoba której będzie bardzo zależało na danym modelu i kupi... Spokojnie i na luzie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaaaaa. Tasmanian już nie raz sprzedawał.. A tak poza wszystkim to patrze czy wśród licytujących jest ktoś z forum i nie kojarzę . Nie żebym każdego rozpoznawał ale..

Trzeba być szaleńcem żeby licytować w sumie pospolity zegarek za 305 zł! A drugim żeby ta kwota jeszcze nie była minimum.. :o  Z całym szacunkiem ;) Ja wiem, wolny rynek, zasady wolnego handlu, prawo popytu i podaży itp itd  inne bzdety...Jednemu wolno wystawić za 1000000, a drugiemu zapłacić. A ja i tak wszystkich przebiję!

 

Daję MILION PIĘĆSET STO DZIEWIĘĆSET!! :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - skoro ktoś ma $$ za który chce sobie kupić zegarek jaki chce to znaczy że szalony co nie???

Daj spokój. :)  A tasmanian sprzedawał i sprzedał. Znajdź mi osobę która nie była zadowolona z zakupu mojego zegarka.

Cena jest rzeczą względną - to tak jakbym szaleńcem nazwał kogoś kto kupuje sobie Ferrari za 500k EURO. Ma kasę, jego kasa, robi co chce. A jak dla kogoś jest wart Ferrari tylko 1000 EURO to trudno - i co z tego. NIC. Mnie na Ferrari nie stać. Na IWC też nie. Nie biadolę tylko jeżdzę autobusami i noszę ruski. Wszystko w temacie. Nie uzupełniam tego wynurzeniami że Ferrari dla mnie kosztuje za dużo. Są wszak osoby którzy go kupią - bez względu na to ile jest wart dla ekspertów różnej maści.

 

Niedawno licytowałem na Ebay Slavę na której mi zależało. Ustawiłem maksimum 5 razy takie jaka była cena końcowa. Jak komuś zależy na danym modelu - nie ma siły :). Mnie ten łucz nie podoba się - i nawet 50 zł bym za niego nie dał. Ale nie wiem ile jest wart w rzeczywistości. Nie kręcą mnie te zegarki. A kogoś innego tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić ja Ci już gratuluję ceny i na Twoim miejscu czym prędzej ściągał bym cenę minimalną ;)  Bo lepiej już raczej nie będzie, a jak będzie to przebijesz zbysia12 w sprzedaży :o

Radzę posłuchaj bo taka licytacja Ci się nie powtórzy :D

 

Edit. Tym bardziej jak Ci się nie podoba... :huh:

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia czy się sprzeda czy nie.  Ja określam to jako licytacja nie do tego działu.

Mnie tylko zastanawia co sprzedający ma na myśli wystawiając  zegarek bez papierów ale za to z plakietka FIS z Zakopanego i to jeszcze z 1962 roku?

Jaki tu związek jest?

No bo jeśli W. Fortuna to rodzina jest to On nie mógł brać udziału w zawodach FIS bo miał wtedy 10 lat  :D  :D  :D

A logo Łucza i data 1962 z plakietki to też ma jakiś związek?

Takie pytania do sprzedającego skoro się tu pokazał. 

Nie do Ciebie Tasmanian_Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak pamiątka to po co sprzedajesz? Za pare lat będziesz żałował...

i tu popieram kolegę .


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój dobry znajomy ok 6 lat temu kupił fiata 126p za prawie 9tys zl

Wszyscy się w głowę pukali z wiadomych przyczyn...przecież mógł kupić golfa itp

Ale on kupił tego maluszka bo samochód był w stanie niemal fabrycznym a on nie szukał auta do jazdy tylko do innych celów

Pod koniec zeszłego roku odrzucił propozycje sprzedaży tego samego malucha za ponad 15 tyś

 

Do czego zmierzam

Otóż doskonale zdaje sobie sprawę że nie jest to okazja dla kogoś kto szuka takiego zegarka do noszenia

ale jeśli ktoś szuka tego modelu z pewnego rodzaju "duszą" myślę że powinien zwrócić uwagę na ten egzemplarz

 

To wszystko nic ponadto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak - skoro ktoś ma $$ za który chce sobie kupić zegarek jaki chce to znaczy że szalony co nie???

Daj spokój. :)  A tasmanian sprzedawał i sprzedał. Znajdź mi osobę która nie była zadowolona z zakupu mojego zegarka.

Cena jest rzeczą względną - to tak jakbym szaleńcem nazwał kogoś kto kupuje sobie Ferrari za 500k EURO. Ma kasę, jego kasa, robi co chce. A jak dla kogoś jest wart Ferrari tylko 1000 EURO to trudno - i co z tego. NIC. Mnie na Ferrari nie stać. Na IWC też nie. Nie biadolę tylko jeżdzę autobusami i noszę ruski. Wszystko w temacie. Nie uzupełniam tego wynurzeniami że Ferrari dla mnie kosztuje za dużo. Są wszak osoby którzy go kupią - bez względu na to ile jest wart dla ekspertów różnej maści.

 

Niedawno licytowałem na Ebay Slavę na której mi zależało. Ustawiłem maksimum 5 razy takie jaka była cena końcowa. Jak komuś zależy na danym modelu - nie ma siły :). Mnie ten łucz nie podoba się - i nawet 50 zł bym za niego nie dał. Ale nie wiem ile jest wart w rzeczywistości. Nie kręcą mnie te zegarki. A kogoś innego tak.

Wszystko prawda, tylko że ten model to nie ferrari, to jedynie łada. Może i niewiele ich w dobrym stanie i są osoby, które je preferują; ale ferrari o może być rolexnp. Patek to już maybah

:)

Posłuchaj kolegów, cena jest min. 2x większa niż normalnie za nosa z papierami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kwestia czy się sprzeda czy nie.  Ja określam to jako licytacja nie do tego działu.

Mnie tylko zastanawia co sprzedający ma na myśli wystawiając  zegarek bez papierów ale za to z plakietka FIS z Zakopanego i to jeszcze z 1962 roku?

Jaki tu związek jest?

No bo jeśli W. Fortuna to rodzina jest to On nie mógł brać udziału w zawodach FIS bo miał wtedy 10 lat  :D  :D  :D

A logo Łucza i data 1962 z plakietki to też ma jakiś związek?

Takie pytania do sprzedającego skoro się tu pokazał. 

Nie do Ciebie Tasmanian_Devil

Jeśli ktoś uważa że w zawodach jest tylko zawodnik i nikt inny to szkoda jakichkolwiek tłumaczeń. ..

 

Poza tym i tak już zostało podsumowane że albo jestem wariat albo krętacz...

 

Ale spokojnie cena minimalna jest po to żeby bez jej osiągnięcia nie sprzedać przedmiotu

 

A jeśli zostanie osiągnięta to aby go sprzedać temu kto da najwięcej

 

I tak się stanie w obu wariantach bez żalu z mojej strony

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.