Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jest to zegarek za przysłowiowe 2,50 zł, ale z ładna tarczą rzadko się widzi. Brać dużego STARTA kto nie ma, bo o taki stan coraz trudniej...... ( a i wskazówki oryginalne, tylko luma do poprawki)   :)

 

http://allegro.pl/zegarek-start-na-17stu-kamieniach-i5041647264.html

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to zegarek za przysłowiowe 2,50 zł, ale z ładna tarczą rzadko się widzi.

Zdaję sobie sprawę że to nie jest model z przedziału do 60 czy 80 zł ;) ale coś czuje że ten przebije moją założoną kwotę, na szczęście nie zależy mi na nim aż tak żeby przekraczać granice ;D

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysqut ale przecież tu jest cena kup teraz. Już po ptokach

Edytowane przez johndeacon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rysqut ale przecież tu jest cena kup teraz. Już po ptokach

Myślałem że pierwsze zdanie wcześniejszego postu tyczy się Rakiety z licytacji ;P nawet treść się w sumie zgadza :D  no nic, nie ważne ;)

Edytowane przez rysqut

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mi mówisz !!! nie brałem bo mam w kolekcji a branie na handel to zawsze jakieś ryzyko że się nie sprzeda choć stan był nawet godny uwagi.

Jak jutro uda mi się podskoczyć na chwilkę i byłby jeszcze to mogę Ci go wziąć.

Skocz, skocz i daj znać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

 

Wprawne oko coś tam wygmera - kostka , budzik , uszata , poljot

 

Ten Wostoczek z bordową tarczą też bardzo milutki :)


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czerwony wostok , sława kostka z datą na 5 , telewizorek , i jeszcze coś tam ....

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja z uszatą kupiłem wczoraj jeszcze dwa Poljoty i garść złomu:

http://allegro.pl/zegarki-zestaw-i5038166683.html

Gratualcje,

w zlomie sa jeszcze japończyki Orinet i Seiko (przynajmniej tak wygląda ten z napisem Auto i cyfrą 5) :)

Edytowane przez pyza1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratualcje,

w zlomie sa jeszcze japończyki Orinet i Seiko (przynajmniej tak wygląda ten z napisem Auto i cyfrą 5) :)

A jeszcze przecież OMEGA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jakby miała taki parciany pasek kosmonauty, to by, Panie, miliony była warta ;)

No tego paska najbardziej żałuję :D Wiemy o co chodzi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiadomo co powiedzieć na temat ceny, na pewno bardzo wysoka, ale zegarek tak rzadki, że warto tutaj wrzucić, czyli Sława tranzystorowahttp://allegro.pl/slawa-slava-transistor-i5042408799.html

 

Ta sama sztuka jest od jakiegoś czasu wystawiona na ukraińskim aukro, no ale jak widać chętnych nie ma. Co nie zmienia faktu, że to przepiękny, historyczny zegarek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero raczkuje w temacie zegarków a zwłaszcza jeśli chodzi o kolekcjonowanie wiec zadam być może idiotyczne pytanie ,ale co tam .

Skąd taka cena ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero raczkuje w temacie zegarków a zwłaszcza jeśli chodzi o kolekcjonowanie wiec zadam być może idiotyczne pytanie ,ale co tam .

Skąd taka cena ???

Bo łatwiej sobie odmrozić uszy w tropikach niż dostać Sławę tranzystor.

Ten zegarek był produkowany tylko przez chwilę (nie datowano wtedy produkcji, więc trudniej ustalić niż w przypadku modeli z lat pięćdziesiątych, ale pewnie nie dłużej niż dwa lata), kolejna ślepa uliczka w rozwoju techniki w erze "przed kwarcem" :) Dla kolekcjonerów to super gratka, zwłaszcza w takim stanie. Tam wszystko jest nietypowe, nawet baterie dobrać trudno, bo oryginał działał na rtęciowych, dzisiaj już się takich nie produkuje, nie wiem, czy nawet są do tego jakieś zamienniki. 

Technologicznie to była ulepszona kopia tego zegarka

http://www.accutron214.com/images/SwissCRSV.jpg

 

Do tego ten egzemplarz jest działający (też rzadkość, zazwyczaj są to egzemplarze zepsute, po wylanej baterii), w świetnym stanie. W ogóle działająca Sława tranzystor to ewenement, bo ze względu na niedostateczną kontrolę jakości na etapie produkcyjnym one się psuły na potęgę. Dlatego też produkcję tak szybko wstrzymano. 

Jeśli ktoś chce mieć w ruskich komplet, sławę tranzystor musi mieć, to taki sam obowiązkowy punkt programu, jak K43, 3017, 2809, 3133, tylko dużo, dużo rzadszy. Jeśli masz działającą sławę tranzystor, to możesz być pewien, że to jeden z kilkuset działających egzemplarzy na świecie (może trochę więcej).

Sam pewnie bym się skusił, gdyby był tylko ciut tańszy

Edytowane przez Sursum

Najlepszym paliwem jest makaron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.