Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

A ja Wam powiem tak...dla mnie każda ryska, skaza czy ubytek świadczą też o jakiejś historii zegarka, o tym, że był noszony, używany, że ktoś nosił koszulę, że może zahaczył o futrynę lub uderzył pięścią w stół ;) Wszytsko to są ślady historii i w przypadku Kirowskich, są dowodem historii z lat odległych więcej niż większość z nas ma lat :D Nie mówię oczywiście o totalnych szrotach, kopertach pozbawionych chemicznie złocenia czy innych paskudztw. Drobne ryski czy skazy są dowodami życia tego zegarka :) Nie musicie się z tym zgadzać; odczucia moje, subiektywne, aczkolwiek do gabloty lubię wsadzić ładne egzemplarze ;)

 

Zgadzam się w 100 a nawet 300%

Połowa mnie tez się zgadza :) Ta druga połowa która lubi pomagać kolegom mówi - oddajcie mi wszystkie co macie bez rysek a ja Wam dam w zamian takie których historię czasami nawet ktos siekierą na kopertach pisał  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Romek...kup sobie kopertę do Kirowskiego z lat '60 :) tylko wtedy gdzie ten zegar ma duszę :P Kto go nosił, co widział i co przeżył....Jasne, że ładniejsze są NOS'y ale klimatu i zapachu historii w nich nie ma :)


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie chcę samych kopert całe chcę od Ciebie  :D  dam Ci takie co czuć od nich zapach historii bardziej niż z sandałów Mojżesza  :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczcie na wszystkie przedmioty sprzedającego

http://olx.pl/oferta/zim-kwadrat-zloty-CID87-ID4kR3B.html

Czy to przypadkiem nie jakiś kolega forumowy?

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie.

Ale kupiłem już parę zegarków u niego i wszystko jest OK.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie.

Ale kupiłem już parę zegarków u niego i wszystko jest OK.

Braliście może prze OLX z wysyłką?

Ceny ma... średnie. Zdarzało mi się kupić na forum identyczny zegarek 40% taniej. Ale coś tam można wybrać.

Edytowane przez loituma

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wysyłką, płatność na konto. Solidnie i terminowo. Można negocjować ceny - mi się udawało jakieś 20-30 zł urwać przy zakupie 2 zegarków.

Może to nie są okazje cenowe, ale zegarki są w dobrym stanie i czasem ma ciekawostki.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oki. I o to chodziło. Dzięki :)


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość arc76

Ioituma, ja u niego kupiłem łucza, nie było problemów, można negocjować ceny

Edytowane przez arc76

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kurde, to jest mocne...

 

http://allegro.pl/ko...5079520807.html

 

Drogo, ale jak ktoś ma parcie... Prawdę mówiąc zacząłem się zastanawiać, więc kupcie wszystkie zanim zrobię coś głupiego.

_ _ _ _ _

 

Poszło wszystko, a ktoś kupił 9 sztuk. :blink:

 

pozdrawiam

 

Narfas

ktoś się zlitował i łyknął 9szt po stówce, ciekawe czy teraz równie ochoczo łyknie po cztery stówki? :)http://allegro.pl/koperta-n-o-s-blonie-kirovskije-typu-krab-z-metka-i5085006910.html


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu poszła taka koperta z metką o ile pamiętam za ponad 6 setek

Niedawno aukcja zakończyła się z ceną 163zł + wysyłka http://allegro.pl/nos-koperta-blonie-krab-metka-z-logo-fabryki-i5015652407.html

I myslę że to jest rozsądna cena za nówkę z metką - poprzednia cena ponad 600 była przestrzelona i to zdrowo ale jak komuś zależało to sobie kupił 

Czy te się sprzedadzą zobaczymy może chętni się znajdą 

Gdy była jedna sztuka to unikat a tak zrobiły się z tego trochę arbuzy 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie po raz kolejny wkleić opis bo ilekroć go czytam to potem jakiś taki zmęczony się czuję i osłabiony  :rolleyes:

 

PISOWNIA ORYGINALNA Z AUKCJI 

 

to co widać zdjęciach, licytacja dotyczy tego co widać,sprawny i na chodzie zegarek,według mnie to nieużywany to w bardzo dobrym stanie,obudowa nieużywana, rozmiar z koronką a 36 mm , ktoś to kiedyś zbierał ja sprzedaję,obudowa ciekawa, jeżeli dodatkowo jakieś rysy to z szuflady i złego przechowywania, ale ja ich tu za wiele nie widzę, cyferblat w bardzo dobrym stanie,werk elektroniczny sygnowany w idealnym stanie, szkiełko itd, według mnie to całość poprawna,zawsze sprzedaję jako przedmiot używany, no cóż zegarek z okresu końca lat 90tych, na innych aukcjach wystawiam podobne zegarki i inne, ostatnie 20 lat ten zegarek przeleżał w szufladzie, obojętnie jak zawsze ciekawy zegarek bo Łucz i jest oryginalne pudełko i papiery, metki , jest to nie czyszczone do zdjęć, ale stan idealny, na zdjęciach odbite światło aparatu foto, wymieniona jest bateria, już teraz kolekcjonerski zegarek, werk jest elektroniczny nie mechaniczny! zapraszam do kupna w/w przedmiotu i polecam wszystkim i zapraszam

 

 

UFFFF  :lol: 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Mieliśmy z kolegą krótką przygodę z tym Panem, ma na imię Irzyk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiadomościach mailowych też jest dziwnie roztargniony :D

"jak pieniądze w drodze to zegarek też Pocztą polska pozdrawiam Irzyk"


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Transakcje OK. Można polecić :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.