Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

Z bordową ....brązowych nie było.Zdjęcie pewnie przekłamuje kolory ;-)

W każdym razie nie jest to ta czerwona ani fioletowa.


- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te tarcze są bordowe ..różnie wychodzą na zdjęciach i mają różny stopień wyblaknięcia jeżeli można tak powiedzieć ;-) Fioletowa czy była nie jestem pewien,rzadko widywana jeżeli była .Kojarzę fioletową ale o innym wzorze tarczy,nie z wyciskanym ornamentem .

Edytowane przez jac-st

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"cena na razie ok" 11-tu licytujących plus nie wiadomo ilu w trawie przyczajonych, jak ja :) tydzień to kupa czasu, wiele może się zmienić - ale jedno nie ulegnie zmianie -> zegarek jest unikatem


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sławka wisiała za takie pieniądze już cały miesiąc, koperta wydaje się być mocno pogryziona, ale cena usprawiedliwia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sławka wisiała za takie pieniądze już cały miesiąc, koperta wydaje się być mocno pogryziona, ale cena usprawiedliwia

Magia tego wątku.

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta sławka wisiała za takie pieniądze już cały miesiąc, koperta wydaje się być mocno pogryziona, ale cena usprawiedliwia

Już pozamiatane :D


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jeszcze zegarek radziecki czy już rosyjski bo na deklu jest made in USSR ale mechanizm rosyjski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jeszcze zegarek radziecki czy już rosyjski bo na deklu jest made in USSR ale mechanizm rosyjski

Wydaje mi się że to składak niech potwierdzi Krzychu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak one wychodziły. Mój ma oznaczenie SU na werku ale może późniejsze były już rosyjskie. Dekiel i całą resztę mam, taką samą. Na przełomie Komandiry wychodziły w przeróżnych mieszankach. Tak czy siak warto mieć ten model w kolekcji. Na automacie i inna większa koperta niż tradycyjne Komandiry.

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To oryginalna koperta?

Ktoś już zgarnął...

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już zgarnął...

 

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Zgarnal zanim napisalem post, ale koperta dalej mnie zastanawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgarnal zanim napisalem post, ale koperta dalej mnie zastanawia 

 

A co miałoby być nie tak w tej,kopercie ?  Zdjęcia co prawda niewyraźne, ale wg. widoku z tyłu to raczej koperta poljotowsko/łuczowsko/sekondowa.....

Mnie raczej zastanawia skąd było wiadomo, że zegarek sprawny kiedy nie było w nim baterii ..... ;)

A sekundnik na każdym zdjęciu stał jak przyspawany na 10.....( no bo nie było baterii....)

Edytowane przez AWG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co miałoby być nie tak w tej,kopercie ? Zdjęcia co prawda niewyraźne, ale wg. widoku z tyłu to raczej koperta poljotowsko/łuczowsko/sekondowa.....

Mnie raczej zastanawia skąd było wiadomo, że zegarek sprawny kiedy nie było w nim baterii ..... ;)

A sekundnik na każdym zdjęciu stał jak przyspawany na 10.....( no bo nie było baterii....)

Przyjrzyj się kopercie od tyłu jest zaokrąglona a standardowa chyba jest mocno kanciasta, do tego dekielek większy niż normalnie. Może w takiej kopercie też były, nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.