Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Voli

"RUSKIE" OKAZJE NA AUKCJACH - Okazje, unikaty, bardzo dobre stany na aukcjach

Rekomendowane odpowiedzi

dodam ze rakita ma niby na boku koperty wyryte Au 5

 

syriuss69 jest specjalny temat na pytania o swoje znaleziska, poszukaj i tam spytaj. ;)

Edytowane przez corn86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee raczej to wyglàda jak odbicie w szkle


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wygląda to na cieniutki plasterek jakiegoś kamienia. niedawno były takie dwie tarcze na sprzedaż (sprzedały się w dosłownie kilka minut) - jedna taka zielonkawo czarna i a druga czerwono bordowa


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nigdy takiej nie widziałem. Jeśli to kamień to będę miał fajny prezent na święta :)

Moim prawdziwym marzeniem jest malachitowa Rakieta no i oczywiście ta drewniana oraz najrzadszy okaz - Rakieta budzik :P

Życzę wszystkim Sznownym Towarzyszom Wesołych Świąt i jak najwięcej radzieckich perełek w każdym miesiącu!! :)

Edytowane przez chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również nigdy takiej nie widziałem. Jeśli to kamień to będę miał fajny prezent na święta :) :)

przykłady takich tarcz u znanego kolekcjonera rakiet , w opisie napisane ze kamień

http://fotki.yandex....336246/?page=21

http://fotki.yandex....w/203637?page=7

 

Moim prawdziwym marzeniem jest malachitowa Rakieta no i oczywiście ta drewniana oraz najrzadszy okaz - Rakieta budzik :P

 

co do kamiennej i drewnianej to ja nie pałam takim pożądaniem natomiast automatyczny budzik to nie jeden chciałby mieć.

jedyna nadzieja to ze zgodnie z obietnica w niedługim czasie wznowią ten zegarek ale patrząc na ceny obecnych rakiet ( najtańszy kwarc 200 euro a 450 euro za najtańszy mechaniczny) to będzie kosztować pewnie ok 1000 euro

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jedyna nadzieja to ze zgodnie z obietnica w niedługim czasie wznowią ten zegarek ale patrząc na ceny obecnych rakiet ( najtańszy kwarc 200 euro a 450 euro za najtańszy mechaniczny) to będzie kosztować pewnie ok 1000 euro

 

Zbierzemy się w dziale radzieckim, zrobimy zbiorowe zamówienie, to może jakiś rabat będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przykłady takich tarcz u znanego kolekcjonera rakiet , w opisie napisane ze kamień

http://fotki.yandex....336246/?page=21

http://fotki.yandex....w/203637?page=7

 

 

 

co do kamiennej i drewnianej to ja nie pałam takim pożądaniem natomiast automatyczny budzik to nie jeden chciałby mieć.

jedyna nadzieja to ze zgodnie z obietnica w niedługim czasie wznowią ten zegarek ale patrząc na ceny obecnych rakiet ( najtańszy kwarc 200 euro a 450 euro za najtańszy mechaniczny) to będzie kosztować pewnie ok 1000 euro

 

Treevill wielkie dzięki za pomoc:)

Szukałem w kilku znanych kolekcjach w internecie i nie mogłem nic znaleźć na temat tej rakiety.

Faktycznie to kamień :) Jak przyjdzie zegarek to wrzucę fotki.

Ciekaw jestem ile mogłaby kosztować oryginalna Rakieta budzik gdyby pojawiła się na aukcji.

Edytowane przez chopin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratki za rè rakietkè :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy się aukcja piekielnie pięknej Amfibii. Znaleźć taką wersję z tak śliczną niezniszczoną tarczą graniczy z cudem. Cena już jest wysoka. Przyznać się, kto o nią walczy? :)

 

http://allegro.pl/zegarek-wostok-18-jewels-amfibia-i2878441355.html

 

Najlepsze jest to, że chłopaczek, który ją wystawia chyba nie był do końca świadom jak wyjątkowy zegarek chce sprzedać i ile może za niego dostać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oraz najrzadszy okaz - Rakieta budzik :P

 

Zapodajcie jakąś fotkę takiej rakiety bo wujek google wyrzuca tysiąc budzików rakieta ale żadnego na rękę :unsure:


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Zapodajcie jakąś fotkę takiej rakiety bo wujek google wyrzuca tysiąc budzików rakieta ale żadnego na rękę :unsure:

 

Wpisz w Google "Raketa 3031" i już masz, ale nie licz na zakup. Jest tylko kilka egzemplarzy w posiadaniu kolekcjonerów i nie sadzę żeby któryś z nich zechciał sprzedać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo kończy się aukcja piekielnie pięknej Amfibii. Znaleźć taką wersję z tak śliczną niezniszczoną tarczą graniczy z cudem. Cena już jest wysoka. Przyznać się, kto o nią walczy? :)

 

http://allegro.pl/ze...2878441355.html

 

Najlepsze jest to, że chłopaczek, który ją wystawia chyba nie był do końca świadom jak wyjątkowy zegarek chce sprzedać i ile może za niego dostać.

 

szkoda że nie widziałem, bo polowałem na taką....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ktoś wyrwał fajnego sikora. Ciekawe czy to ktoś z naszego forum bo ten nick P...4 często w aukcjach z ruskimi widzę


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wpisz w Google "Raketa 3031" i już masz, ale nie licz na zakup. Jest tylko kilka egzemplarzy w posiadaniu kolekcjonerów i nie sadzę żeby któryś z nich zechciał sprzedać.

A jeśli jakaś by się pojawiła to pewnie kosztowała by kilka tysięcy ojro

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to sprzedaje ją P...4, o którego niedawno pytał Treevil ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu datownik nie pasuje? co znim nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czemu datownik nie pasuje? co znim nie tak?

kolory obręczy cyfr i dni tygodnia się różnią

 

Za to sprzedaje ją P...4, o którego niedawno pytał Treevil ;)

o dzięki za odpowiedz ... czyli już wiadomo ze to sprzedawca co szuka okazyjnie zegarków do kolekcji lub późniejszej sprzedaży


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolory obręczy cyfr i dni tygodnia się różnią

 

 

o dzięki za odpowiedz ... czyli już wiadomo ze to sprzedawca co szuka okazyjnie zegarków do kolekcji lub późniejszej sprzedaży

 

Nie kolory tylko angielskie dni z sowiecką tarczą. Same kolory w rakietach zawsze się różnią, mam rakietę na 2627 (cyrylica) i dwie na 2628 (angielskie) i cyfra zawsze jest na ciemniejszym tle. Nawet to estetyczniej w sumie wygląda. A co do tych dni tygodnia to samego mnie korciło podmienić w automacie tarczkę z nimi na eksportową, bo niektóre dni cyrylicą są dla mnie nie do odcyfrowania na szybko (a nie umiem się ich nauczyć na pamięć)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a faktycznie nawet nie zauważyłem ze tarcza na sowiecki rynek jest


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.